Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2016-3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2016-3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 28 september 2016

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

Legendar

3 500 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving24.327.00
2Bjørn EkebergIL Tyrving24.54+0.227.06
3Johan SvedbergHeming Orientering25.54+1.227.24
4Sindre SandvenFossum IF25.58+1.267.25
5Anders VisterNydalens SK26.24+1.527.32
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering26.37+2.057.36
7Ralph StreetNydalens SK26.46+2.147.38
7Sigve VågsnesOppsal Orientering26.46+2.147.38
9Espen JakobsenIL Tyrving26.55+2.237.41
10Erik SagvoldenNydalens SK27.10+2.387.45
11Henrik EijsinkNydalens SK27.17+2.457.47
12Anders BjergaardNydalens SK28.31+3.598.08
13Torgeir NørbechIL Tyrving28.55+4.238.15
14Erik TorssonTurun S.29.55+5.238.32
15Esten KorenNydalens SK30.43+6.118.46
16Jørgen WulfsbergNydalens SK30.49+6.178.48
17Øystein PettersenNydalens SK31.31+6.599.00
18Ragnar TonjerNydalens SK31.43+7.119.03
19Vegard Brun SagaIL Tyrving31.46+7.149.04
20Øystein SørensenNydalens SK31.54+7.229.06
21Håvard MyhreNTNUI31.57+7.259.07
22Tarjei HoloFossum IF33.14+8.429.29
23Halvor SaunesNydalens SK34.14+9.429.46
24Oskar StørmerFossum IF34.29+9.579.51
25Mikael OlaussonOslostudentenes IK36.07+11.3510.19
26Karl Even RyghHeming Orientering36.44+12.1210.29
27Lukas LilandNydalens SK37.57+13.2510.50
28Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK38.52+14.2011.06
29Ola Marius PedersenOppsal Orientering39.11+14.3911.11
30Margrethe WisløffAsker Skiklubb41.00+16.2811.42
31Endre HagelundLillomarka OL1.34.16+1.09.4426.56

Ola

3 500 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak JonssonNydalens SK27.207.48
2Sander ArntzenAsker Skiklubb28.36+1.168.10
3Lars-Christian UngerNydalens SK28.48+1.288.13
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb28.51+1.318.14
5Ludvig RødnesOppsal Orientering29.37+2.178.27
6Pål SkogedalAsker Skiklubb29.57+2.378.33
7Erik Hæstad BjørnstadFossum IF30.06+2.468.36
8Dag AalvikNydalens SK30.48+3.288.48
9Mathias BenjaminsenLillomarka OL30.49+3.298.48
10Trond KortnerØstmarka OK31.18+3.588.56
11Are WigaardOppsal Orientering31.46+4.269.04
12Per Øyvind SteneNydalens SK32.52+5.329.23
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33.08+5.489.28
14Audun BerganNydalens SK33.42+6.229.37
15Skage GrønnebergHeming Orientering33.46+6.269.38
16Vidar BenjaminsenLillomarka OL34.20+7.009.48
17Eirik Høst FossgardLillomarka OL34.34+7.149.52
18Øystein HoloFossum IF34.52+7.329.57
19Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF34.58+7.389.59
20Lars Eid NielsenNydalens SK36.43+9.2310.29
21Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb37.14+9.5410.38
22Eivind Berner MyhreFossum IF37.38+10.1810.45
23Even Angell-PetersenNydalens SK37.46+10.2610.47
24Svein NygårdLillomarka OL38.06+10.4610.53
25Jostein TellnesAsker Skiklubb38.15+10.5510.55
26Bjørnar LøvliAsker Skiklubb38.29+11.0910.59
27Ole Martin EdstrømOppsal Orientering42.36+15.1612.10
28Emil StørmerFossum IF43.22+16.0212.23
29Sivert Sande KvermeFossum IF43.35+16.1512.27
30Hallvard KorenOK Moss43.52+16.3212.32
31Rune ScheeleNydalens SK45.32+18.1213.00
32Espen WigaardOppsal Orientering46.41+19.2113.20
33Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL48.49+21.2913.56
34Fredrik LarsenIndre Østfold OK50.09+22.4914.19
35Mats HaugenMulticonsult BIL52.30+25.1015.00
36Torbjørn ValaNOTEAM58.11+30.5116.37
37Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.13.58+46.3821.08
0Lars-Ivar AarsethNydalens SKdiskvalifisert
0Rudi B OlsenLillomarka OLdiskvalifisert
0Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert

Lokal

3 500 m, 102 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK29.288.25
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb30.28+1.008.42
3Erik PaulsrudIL Koll30.30+1.028.42
4Felix FinsrudAsker Skiklubb30.35+1.078.44
5Arild AndresenFossum IF31.37+2.099.02
6Jan Tore HenriksenNydalens SK31.46+2.189.04
7Gaute BerganNydalens SK31.50+2.229.05
8Tom BerganFet OL31.53+2.259.06
9Magnus NordbrødenHalden SK32.13+2.459.12
10Henrik ReuschHeming Orientering32.48+3.209.22
11Knut AaldeNydalens SK32.51+3.239.23
12Rune RystadNydalens SK33.05+3.379.27
13Erik RosenvoldØstmarka OK33.32+4.049.34
14Geir Ottar KvernstuenNydalens SK33.38+4.109.36
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering33.51+4.239.40
16Ferdinand FremmingHeming Orientering33.54+4.269.41
16Bjørn HaugeNydalens SK33.54+4.269.41
18Kristian ØstermannHeming Orientering33.57+4.299.42
19Tobias EspedalNydalens SK34.00+4.329.42
20Sindre LangaasNydalens SK34.06+4.389.44
21Lars FremstadLarvik OK34.22+4.549.49
22Stein BlomsethLillomarka OL34.30+5.029.51
23Bjørn Henning GrandalIL Tyrving34.33+5.059.52
24Torstein HoleNydalens SK35.22+5.5410.06
25Trond HegnaAsker Skiklubb35.45+6.1710.12
26Knut Erling ØenHeming Orientering35.56+6.2810.16
27 EggeOslostudentenes IK36.14+6.4610.21
28Håkon LøvliAsker Skiklubb36.21+6.5310.23
29Ane Sofie KroghOppsal Orientering36.22+6.5410.23
30Kyrre GranFet OL36.41+7.1310.28
30Einar LunøeNydalens SK36.41+7.1310.28
32Ellen Marie AriansenLillomarka OL37.03+7.3510.35
32Øystein RodemNydalens SK37.03+7.3510.35
34Hallvard FjærLillomarka OL37.13+7.4510.38
35Are EriksenOslostudentenes IK37.26+7.5810.41
36Terje Wiig MathisenOpen iT37.37+8.0910.44
37Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.03+8.3510.52
38Ståle HeitmannFossum IF38.16+8.4810.56
39Christian ReuschHeming Orientering38.38+9.1011.02
40Gaute LangaasNydalens SK38.40+9.1211.02
41Morten MoeFet OL39.43+10.1511.20
42Trond LundIL Tyrving39.46+10.1811.21
43Morten RannemFossum IF40.09+10.4111.28
44Olav HasaasFossum IF40.18+10.5011.30
45Kjetil EspedalNydalens SK40.28+11.0011.33
46Christian GrotnesIL Tyrving40.29+11.0111.34
47Morten TangenMåren OK40.38+11.1011.36
48Claus Frimann ClasenNOTEAM40.48+11.2011.39
49Heidi TronbølFet OL40.58+11.3011.42
50Martin GranlyLillomarka OL41.53+12.2511.58
51Ingrid HasaasFossum IF42.09+12.4112.02
52Jan Fredrik HelgakerFossum IF42.29+13.0112.08
53Audrun UtskarpenOslostudentenes IK42.30+13.0212.08
54Tor RingstadHedrum OL43.07+13.3912.19
55Arne FossheimAsker Skiklubb43.19+13.5112.22
56John Eivind PresterudFet OL43.50+14.2212.31
57Sander H. RogndokkenNydalens SK43.59+14.3112.34
58Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM44.19+14.5112.39
59Bent Sande KvermeFossum IF44.26+14.5812.41
60Alexandra LinløkkenØstmarka OK44.28+15.0012.42
61Bjørn BendiktsenKonnerud IL44.31+15.0312.43
62Pia Young VikNydalens SK44.46+15.1812.47
63Jon Ivar JuvikLillomarka OL45.06+15.3812.53
64Bårtveit KnutBø O-lag45.12+15.4412.54
65Hanna AndersenHeming Orientering45.31+16.0313.00
66Ove MartinsenHauketo IF45.39+16.1113.02
67Anders FlågenHeming Orientering46.13+16.4513.12
67Malene JensenHeming Orientering46.13+16.4513.12
69Fredrik DahlbergEptir skogssniglar47.15+17.4713.30
70Marie LilandNydalens SK47.43+18.1513.38
70Ada WulfsbergNydalens SK47.43+18.1513.38
72Elise Wærp HaugeNydalens SK47.46+18.1813.38
73Sigbjørn ModalsliFossum IF47.52+18.2413.40
74Cristina LuisNydalens SK48.11+18.4313.46
75Maiken SandbergNydalens SK48.21+18.5313.48
76Kristian Norum MeløysundNydalens SK48.23+18.5513.49
77Per SandbergNydalens SK48.33+19.0513.52
78Per StedjeØstmarka OK49.11+19.4314.03
79Claes-H. UngerLillomarka OL49.41+20.1314.11
80Peer StiansenNydalens SK49.42+20.1414.12
81Egil HusethKamp/Vestheim IF49.43+20.1514.12
82Tormod BøeVBIL50.02+20.3414.17
83Maren NorderudIL Tyrving50.36+21.0814.27
84Marianne NjåsteinIL Tyrving51.17+21.4914.39
85Elias StubberudNydalens SK51.28+22.0014.42
86Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering53.31+24.0315.17
87Paul Laurentius KoefoedEptir skogssniglar54.45+25.1715.38
88Håkon Nergaard BergStokke IL54.51+25.2315.40
89Geir TrøanKolbotn og Skimt OL55.52+26.2415.57
90Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK59.09+29.4116.54
91Nicolai NordstrandHavfonn BIL1.00.01+30.3317.08
92Hallvard BjørgumVBIL1.00.09+30.4117.11
93Øyvind GrandumIL GeoForm1.12.55+43.2720.50
94Dag HauglandØstmarka OK1.14.01+44.3321.08
95Solveig BerganNydalens SK1.21.41+52.1323.20
0Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
0Maya ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Endre HallanLillomarka OLdiskvalifisert
0Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Endre StoksethNydalens SKdiskvalifisert
0Helge StubberudNydalens SKdiskvalifisert
0August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

Rekrutt

1 850 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie SaugestadNydalens SK19.0610.19
2Jonas KroghOppsal Orientering19.20+0.1410.27
3Mari AarsethNydalens SK20.23+1.1711.01
4Christian Fredrik BorgIL Koll21.11+2.0511.27
5Jakob A. GjedeboOppsal Orientering21.21+2.1511.32
6Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb21.32+2.2611.38
7Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb21.33+2.2711.38
8Martin Christoffer BorgIL Koll22.14+3.0812.01
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK23.21+4.1512.37
10Hanne Maria VisterOslostudentenes IK23.32+4.2612.43
11Gustav Andresen SkotteFossum IF25.40+6.3413.52
12Eira Skaarer WiklundNydalens SK27.11+8.0514.41
13Aina T ToftNydalens SK27.25+8.1914.49
14Kathinka Zahl HagenFossum IF27.30+8.2414.51
15Stein H. HagenFossum IF27.51+8.4515.03
16Tobias LiumFet OL30.37+11.3116.32
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK32.05+12.5917.20
18Eskild HafskjoldNydalens SK32.40+13.3417.39
19Sondre HafskjoldNydalens SK32.53+13.4717.46
20Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll34.21+15.1518.34
21Margareth BinnieOslostudentenes IK41.37+22.3122.29
22Marthea Haaland TjoreNydalens SK45.07+26.0124.23
23Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK45.13+26.0724.26
24Alva Dagny Haaland TjoreNydalens SK45.30+26.2424.35
25Otto Endresen Ulltveit-MoeIL Koll47.02+27.5625.25
26Benjamin BistIL Koll54.35+35.2929.30
27Christiane GjeraldOslostudentenes IK1.13.19+54.1339.37
0Markus HirschBækkelagets SKdiskvalifisert

Kari

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SørensenNydalens SK32.399.19
2Marte NarumNydalens SK35.44+3.0510.12
3Delphine PoirotHalden SK37.17+4.3810.39
4Åsne Naadland HoloFossum IF39.00+6.2111.08
5Agnes LeoGöteborg Majorna OK40.26+7.4711.33
6Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering41.37+8.5811.53
7Laura LeibomaNydalens SK42.57+10.1812.16
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK43.13+10.3412.20
9Maria HaverLillomarka OL43.28+10.4912.25
10Marthe GløersenBækkelagets SK44.50+12.1112.48
11Oda ScheeleNydalens SK45.22+12.4312.57
12Karoline AndersenAsker Skiklubb46.38+13.5913.19
0Anette KleppestøNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor