Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2016-2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2016-2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 21 september 2016

A - Legendar

3 500 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK24.357.01
2Bjørn EkebergIL Tyrving25.02+0.277.09
3Kasper FosserHeming Orientering25.49+1.147.22
4Anders TiltnesNatthauken IL25.57+1.227.24
5Mats NordbrødenHalden SK26.58+2.237.42
6Borger MelsomFossum IF27.53+3.187.58
7Torgeir NørbechIL Tyrving28.15+3.408.04
8Anders VisterNydalens SK28.19+3.448.05
9Carl Godager KaasBækkelagets SK29.00+4.258.17
10Johan SvedbergHeming Orientering29.38+5.038.28
11Espen JakobsenIL Tyrving30.06+5.318.36
12Lukas LilandNydalens SK30.13+5.388.38
13Jørgen WulfsbergNydalens SK30.14+5.398.38
14Ralph StreetNydalens SK30.30+5.558.42
15Anders BjergaardNydalens SK30.44+6.098.46
16Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering31.14+6.398.55
17Ragnar TonjerNydalens SK31.22+6.478.57
18Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK31.42+7.079.03
19Bojan BlumensteinNydalens SK32.09+7.349.11
20Sindre SandvenFossum IF33.22+8.479.32
21Ola Marius PedersenOppsal Orientering34.43+10.089.55
22Håvard MyhreNTNUI34.59+10.249.59
23Aapo AaltioOslostudentenes IK35.13+10.3810.03
24Halvor SaunesNydalens SK35.26+10.5110.07
25Eirik Langedal BreivikNydalens SK36.33+11.5810.26
26Esten KorenNydalens SK37.38+13.0310.45
27Sigve VågsnesOppsal Orientering38.03+13.2810.52
28Tarjei HoloFossum IF38.10+13.3510.54
29Erik SagvoldenNydalens SK38.14+13.3910.55
30Joar OldernesLillomarka OL44.00+19.2512.34
31Mikael OlaussonOslostudentenes IK44.15+19.4012.38
32Lars LandmarkNatthauken IL1.08.12+43.3719.29
Henrik EijsinkNydalens SKbrutt

B - Ola og Kari

3 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF31.188.56
2Trond KortnerØstmarka OK31.59+0.419.08
3Pål SkogedalAsker Skiklubb32.04+0.469.09
4Ludvig RødnesOppsal Orientering32.07+0.499.10
5Lars-Christian UngerNydalens SK32.41+1.239.20
6Are WigaardOppsal Orientering33.44+2.269.38
7Lars Young VikNydalens SK33.52+2.349.40
8Sander ArntzenAsker Skiklubb34.31+3.139.51
9Lars Eid NielsenNydalens SK34.37+3.199.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Mathias BenjaminsenLillomarka OL35.09+3.5110.02
11Sondre Ruud BråtenNydalens SK35.23+4.0510.06
12Petter Astrup ArnesenHeming Orientering35.26+4.0810.07
13Sivert Sande KvermeFossum IF36.11+4.5310.20
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.14+4.5610.21
15Thor MellaOppsal Orientering36.28+5.1010.25
16Vidar BenjaminsenLillomarka OL36.55+5.3710.32
17Isak JonssonNydalens SK38.11+6.5310.54
18Espen WigaardOppsal Orientering39.09+7.5111.11
19Marthe GløersenBækkelagets SK39.35+8.1711.18
20Audun BerganNydalens SK39.40+8.2211.20
21Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.45+8.2711.21
22Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF39.52+8.3411.23
23Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb40.03+8.4511.26
24Nils HæstadFossum IF40.26+9.0811.33
25Per Clemet WisløffAsker Skiklubb41.00+9.4211.42
26Svein NygårdLillomarka OL41.04+9.4611.44
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF41.09+9.5111.45
28Lavran ThorstensenOppsal Orientering41.36+10.1811.53
29Andreas RambergØstmarka OK41.55+10.3711.58
30Hallvard KorenOK Moss43.13+11.5512.20
31Kine GulliksenBækkelagets SK43.28+12.1012.25
32Åse BerganNydalens SK45.33+14.1513.00
33Åsne Naadland HoloFossum IF46.08+14.5013.10
34Vegard LøvliAsker Skiklubb46.12+14.5413.12
35Emil StørmerFossum IF48.37+17.1913.53
36Nils Petter FremmingHeming Orientering48.44+17.2613.55
36Oda ScheeleNydalens SK48.44+17.2613.55
38Rune ScheeleNydalens SK48.45+17.2713.55
39Eivind Berner MyhreFossum IF49.14+17.5614.04
40Einar GisholtFossum IF49.46+18.2814.13
41Laura LeibomaNydalens SK53.04+21.4615.09
42Peter GisholtFossum IF53.12+21.5415.12
43Ole Martin EdstrømOppsal Orientering54.20+23.0215.31
44Rudi B OlsenLillomarka OL54.55+23.3715.41
45Terje MelsomFossum IF58.23+27.0516.40
46Nils BerganNydalens SK59.35+28.1717.01
47Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.01.08+29.5017.28
0Lars Ivar AarsethNydalens SKdiskvalifisert
0Skage GrønnebergHeming Orienteringdiskvalifisert

C - Lokal

3 100 m, 103 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre StoksethNydalens SK27.278.51
2Erik PaulsrudIL Koll28.40+1.139.14
3Einar LunøeNydalens SK28.45+1.189.16
4Rune RystadNydalens SK29.24+1.579.29
5Jan Tore HenriksenNydalens SK31.09+3.4210.02
6Sindre LangaasNydalens SK32.03+4.3610.20
7Geir Ottar KvernstuenNydalens SK32.07+4.4010.21
8Stein BlomsethLillomarka OL33.38+6.1110.50
9Teodor Mo HjelsethNydalens SK33.48+6.2110.54
10Knut Jostein SætnanFossum IF34.04+6.3710.59
11Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK34.29+7.0211.07
12Tobias EspedalNydalens SK34.40+7.1311.10
13Erik RosenvoldØstmarka OK34.58+7.3111.16
14Sondre YtterbøAsker Skiklubb35.30+8.0311.27
15Felix FinsrudAsker Skiklubb35.36+8.0911.29
16Tom BerganFet OL36.04+8.3711.38
17Håkon LøvliAsker Skiklubb36.37+9.1011.48
18Delphine PoirotHalden SK36.46+9.1911.51
19Hallvard FjærLillomarka OL36.59+9.3211.55
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK37.16+9.4912.01
21Torstein HoleNydalens SK37.45+10.1812.10
22Steinar LågAsker Skiklubb37.55+10.2812.13
23Henrik ReuschHeming Orientering37.57+10.3012.14
24Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.09+10.4212.18
25Ellen Marie AriansenLillomarka OL38.11+10.4412.19
26Ove MartinsenHauketo IF38.43+11.1612.29
27Terje Wiig MathisenOpen iT39.06+11.3912.36
28Jon Ivar JuvikLillomarka OL39.27+12.0012.43
29Morten RannemFossum IF40.12+12.4512.58
30Gaute LangaasNydalens SK40.53+13.2613.11
30Christian ReuschHeming Orientering40.53+13.2613.11
32Bjørn HaugeNydalens SK40.56+13.2913.12
33Kjetil EspedalNydalens SK41.11+13.4413.17
34Audrun UtskarpenOslostudentenes IK41.22+13.5513.20
35Helge StubberudNydalens SK41.44+14.1713.27
36Fredrik DahlbergEptir skogssniglar42.04+14.3713.34
37Are EriksenOslostudentenes IK42.28+15.0113.41
38Tormod BøeDNV BIL42.36+15.0913.44
39Bjørn BendiktsenKonnerud IL43.13+15.4613.56
40Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK43.31+16.0414.02
41Sander H. RogndokkenNydalens SK43.47+16.2014.07
42Martin GranlyLillomarka OL43.58+16.3114.10
43Arne FossheimAsker Skiklubb44.10+16.4314.14
44Geir TrøanKolbotn og Skimt OL44.26+16.5914.20
45Bjørn ChristensenØstmarka OK44.42+17.1514.25
45Ane Sofie KroghOppsal Orientering44.42+17.1514.25
47Pia Young VikNydalens SK44.43+17.1614.25
47Ada WulfsbergNydalens SK44.43+17.1614.25
49Ragnar Maalen-JohansenNydalens SK44.48+17.2114.27
50Jan Fredrik HelgakerFossum IF45.13+17.4614.35
51Knut Erling ØenHeming Orientering45.21+17.5414.37
52Kristian ØstermannHeming Orientering45.35+18.0814.42
53Marte Madslien BakkenNydalens SK45.57+18.3014.49
54Jon Iver BakkenNydalens SK45.58+18.3114.49
55Mons LøvfaldNydalens SK46.13+18.4614.54
56Karen BjergaardNydalens SK46.22+18.5514.57
57Gaute BerganNydalens SK46.27+19.0014.59
58Ståle HeitmannFossum IF46.35+19.0815.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
59Sigbjørn ModalsliFossum IF47.45+20.1815.24
60Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering47.54+20.2715.27
61Kyrre GranFet OL48.48+21.2115.44
62Alexandra LinløkkenØstmarka OK48.52+21.2515.45
63Inger Marie HygenØstmarka OK48.56+21.2915.47
64August Syrdal ØenHeming Orientering49.01+21.3415.48
65John Eivind PresterudFet OL49.04+21.3715.49
66Ola NakkenUIO KlinMed49.46+22.1916.03
67Ferdinand FremmingHeming Orientering49.58+22.3116.07
68Bent Sande KvermeFossum IF50.04+22.3716.09
69Per StedjeØstmarka OK51.07+23.4016.29
70Christian GrotnesIL Tyrving51.11+23.4416.30
71Maiken SandbergNydalens SK51.24+23.5716.34
72Øyvind HelmersenFet OL51.44+24.1716.41
73Maiken Skirstad MoNydalens SK52.05+24.3816.48
74Per SandbergNydalens SK52.08+24.4116.49
75Endre HallanLillomarka OL52.30+25.0316.56
76Jeppe HanssonFossum IF54.05+26.3817.26
77Evelina LaaksonenOslostudentenes IK54.08+26.4117.27
78Eskil ÅsmulOL Trollelg54.31+27.0417.35
79Dag HauglandØstmarka OK55.16+27.4917.49
80Kasper Bakken UlsethNydalens SK56.11+28.4418.07
81Anders FlågenHeming Orientering57.45+30.1818.37
82Claes-H. UngerLillomarka OL58.15+30.4818.47
83Peer StiansenNydalens SK58.18+30.5118.48
84Nicolai NordstrandUIO KlinMed1.00.31+33.0419.31
85Elise Wærp HaugeNydalens SK1.02.45+35.1820.14
86Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.02.50+35.2320.16
87Paul Laurentius KoefoedEptir skogssniglar1.02.56+35.2920.18
88Øyvind GrandumIL GeoForm1.20.54+53.2726.05
89Solveig BerganNydalens SK1.23.18+55.5126.52
90Carl-Erik KopsengEptir skogssniglar1.24.48+57.2127.21
91Rolf Andreas BergNydalens SK1.30.48+1.03.2129.17
92Kristian Norum MeløysundNydalens SK1.30.53+1.03.2629.19
93Elias StubberudNydalens SK1.31.00+1.03.3329.21
94Hallvard BjørgumVBIL1.31.13+1.03.4629.25
0Per FosserIndre Østfolddiskvalifisert
0Inger RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
0Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Trine OldernesLillomarka OLdiskvalifisert
0Sigrid Kinck RannemFossum IFdiskvalifisert
Per Ola UlsethNydalens SKbrutt

R - Rekrutt

1 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel AaldeNydalens SK21.5912.12
2Kathinka Zahl HagenFossum IF30.52+8.5317.08
3Stein H. HagenFossum IF31.19+9.2017.23
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK31.23+9.2417.26
5Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb31.36+9.3717.33
6Marianne ArnesenAsker Skiklubb31.47+9.4817.39
7Christian Fredrik BorgIL Koll36.12+14.1320.06
8Birk ThorstensenOppsal Orientering37.53+15.5421.02
9Sigrid NermoenØstmarka OK44.55+22.5624.57
9Janna Sofie TellesbøØstmarka OK44.55+22.5624.57
11Marie SaugestadNydalens SK46.27+24.2825.48
12Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK48.29+26.3026.56
13Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK48.33+26.3426.58
14Markus HirschBækkelagets SK52.56+30.5729.24
15Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK53.10+31.1129.32
16Eskild HafskjoldNydalens SK53.25+31.2629.40
16Sondre HafskjoldNydalens SK53.25+31.2629.40
18Siv JystadØstmarka OK1.09.32+47.3338.37
18June HerredsvelaØstmarka OK1.09.32+47.3338.37
0Inga Skaarer WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor