Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 28 august 2016

Sandnes IL (Rogaland)

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 1D/H11-12 (8)25.32
1. Markus Richter12.55112.551
2. Kaia Peikli12.37125.3210
2Sandnes IL (Rogaland) 1D/H13-16 (7)1.05.07+5.09
1. Jonas Aksland21.41121.411
2. Brostrup Landstad13.122+0.2134.532+1+0.03+0.03
3. Thomas Valdal30.142+5.061.05.0720+5.09+5.06
2Sandnes IL (Rogaland) 3D/H11-12 (8)31.33+6.01
1. Stian Haugvaldstad13.534+0.5813.534+0.58
2. Omund Thu Landstad17.404+5.0331.332-2+6.01+5.03
2Sandnes IL (Rogaland) 1H17 (8)2.00.21+0.01
1. Magnus Landstad40.42140.421
2. Tor Gunnar Aksland43.073+6.321.23.49100.00
3. Vegard Peikli36.323+1.152.00.212+1+0.01+0.01
2Sandnes IL (Rogaland) 1D17 (8)1.56.40+2.29
1. Sunniva Omdal40.18140.181
2. Marthe Svihus39.5411.20.1210
3. Marie Line Furland36.283+6.551.56.402+1+2.29+2.29
4Sandnes IL (Rogaland) 1Åpen (7)1.39.17+30.09
1. Ragnhild Richter31.013+6.3931.013+6.39
2. Cecilie Hiorth17.162+4.1348.172-1+10.52+4.13
3. Randi Roth51.005+28.561.39.174+2+30.09+19.17
5Sandnes IL (Rogaland) 4D/H11-12 (8)35.58+10.26
1. Kalle Jongenburger13.432+0.4813.432+0.48
2. Julie Aksland22.155+9.3835.585+3+10.26+9.38
6Sandnes IL (Rogaland) 5D/H11-12 (8)40.49+15.17
1. Bjørnar Peikli13.443+0.4913.443+0.49
2. Marthe Aarskog27.057+14.2840.496+3+15.17+14.28
6Sandnes IL (Rogaland) 2Åpen (7)2.04.08+55.00
1. Kim Richter30.052+5.4330.052+5.43
2. Jon Myklatun25.577+12.5456.023+1+18.37+12.54
3. Leif Eriksson1.08.067+46.022.04.086+3+55.00+36.23
8Sandnes IL (Rogaland) 2D/H11-12 (8)49.14+23.42
1. Ola Wathne Thingbø16.075+3.1216.075+3.12
2. Eirik Watne33.078+20.3049.148+3+23.42+20.30
Sandnes IL (Rogaland) 2D17 (8)diskvalifisert
1. Marit Haavardsholmdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anne Sæbø Vikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingeborg Wathnediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor