Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 28 august 2016

H17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12.00.20
1. Per Ivar Stokland47.534+7.1147.534+7.11
2. Arild Aasheim37.102+0.351.25.032-2+1.14-5.57
3. Fredrik Omdal35.1712.00.201-1
2Sandnes IL (Rogaland) 12.00.21+0.01
1. Magnus Landstad40.42140.421
2. Tor Gunnar Aksland43.073+6.321.23.49100.00
3. Vegard Peikli36.323+1.152.00.212+1+0.01+0.01
3Ålgård Orientering 12.05.51+5.31
1. Sturla Stokkeland53.567+13.1453.567+13.14
2. Sigurd R. Oftedal36.3511.30.313-4+6.42
3. Ørjan Ravndal35.202+0.032.05.5130+5.31-1.11
4Haugesund IL Orientering 12.10.06+9.46
1. Fredrik Steinsvik46.183+5.3646.183+5.36
2. Sigleif Steinsvåg44.204+7.451.30.385+2+6.49+1.13
3. Knut Steffen Kvala39.284+4.112.10.064-1+9.46+2.57
5Stavanger Orienteringsklubb 12.23.54+23.34
1. Øyvind Rummelhoff53.495+13.0753.495+13.07
2. Johan Christie Ørke46.535+10.181.40.426+1+16.53+3.46
3. Stein Arne Olsen43.125+7.552.23.545-1+23.34+6.41
6Ganddal IL 22.39.57+39.37
1. Alf Johan Walgermo Lima43.312+2.4943.312+2.49
2. Kristian Frafjord Haarr47.036+10.281.30.344+2+6.45+3.56
3. Per Martin Stokland1.09.237+34.062.39.576+2+39.37+32.52
7Haugesund IL Orientering 22.57.57+57.37
1. Johannes Djupesland53.536+13.1153.536+13.11
2. John Arvid Djupesland56.177+19.421.50.107+1+26.21+13.10
3. Jostein Baustad1.07.476+32.302.57.5770+57.37+31.16
8Stavanger Orienteringsklubb 23.12.11+1.11.51
1. Jone Sabbø1.08.198+27.371.08.198+27.37
2. Espen F. Nilsen1.02.028+25.272.10.2180+46.32+18.55
3. Espen Karlsen1.01.508+26.333.12.1180+1.11.51+25.19

D17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.54.11
1. Janne Tjørhom Aasheim40.342+0.1640.342+0.16
2. Trine Bolstad44.042+4.101.24.3820+4.26+4.10
3. Aud Hognestad Taksdal29.3311.54.111-1
2Sandnes IL (Rogaland) 11.56.40+2.29
1. Sunniva Omdal40.18140.181
2. Marthe Svihus39.5411.20.1210
3. Marie Line Furland36.283+6.551.56.402+1+2.29+2.29
3Egersund OK 12.04.16+10.05
1. Inger Tone Nygård44.194+4.0144.194+4.01
2. Randi L.H. Birkeland47.483+7.541.32.0740+11.55+7.54
3. Jorunn Hadland32.092+2.362.04.163-1+10.05-1.50
4Haugesund IL Orientering 12.14.07+19.56
1. Rannveig Jørgensen41.053+0.4741.053+0.47
2. Kristina Voll50.494+10.551.31.5430+11.42+10.55
3. Ingvild Paulsen Vie42.134+12.402.14.074+1+19.56+8.14
5Ganddal IL 22.26.29+32.18
1. Ann Karin Tjørhom47.406+7.2247.406+7.22
2. Vibeke Lamark52.305+12.361.40.105-1+19.58+12.36
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal46.195+16.462.26.2950+32.18+12.20
6Stavanger Orienteringsklubb 12.40.15+46.04
1. Wenche Margrethe Sæbbø44.305+4.1244.305+4.12
2. Tone Cecilie Nystrøm58.276+18.331.42.576+1+22.45+18.33
3. Brit Nilsen57.186+27.452.40.1560+46.04+23.19
Haugesund IL Orientering 2diskvalifisert
1. Ingrid Eggendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anita Sælevikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Randi Engløkkdiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2diskvalifisert
1. Marit Haavardsholmdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anne Sæbø Vikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingeborg Wathnediskvalifisertdiskvalifisert

H156

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.54.26
1. Paul Terje Haarr42.25142.251
2. Otte Omdal39.132+1.181.21.38100.00
3. Oddvar Taksdal32.4811.54.2610
2Stavanger Orienteringsklubb 12.17.22+22.56
1. Ivar Johan Larsen1.01.203+18.551.01.203+18.55
2. Pål Bårdsen37.5511.39.152-1+17.37
3. Bjørn Alsaker38.072+5.192.17.2220+22.56+5.19
3Sauda Orienteringsklubb 12.28.29+34.03
1. Peter Dirksen1.01.022+18.371.01.022+18.37
2. Jon Grindheim48.343+10.391.49.363+1+27.58+9.21
3. Knut Ove Lien38.533+6.052.28.2930+34.03+6.05
Ganddal IL 2diskvalifisert
1. Bjarne Gimrediskvalifisertdiskvalifisert
2. Kjell Svihusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Trond Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Jan Steffensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Stakkestaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigved Gramstaddiskvalifisertdiskvalifisert

D/H13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Haugesund IL Orientering 159.58
1. Aleksander Jørgensen21.593+0.1821.593+0.18
2. Magnus Engløkk12.51134.501-2
3. Sigurd Paulsen Vie25.08159.5810
2Sandnes IL (Rogaland) 11.05.07+5.09
1. Jonas Aksland21.41121.411
2. Brostrup Landstad13.122+0.2134.532+1+0.03+0.03
3. Thomas Valdal30.142+5.061.05.0720+5.09+5.06
3Haugesund IL Orientering 21.32.29+32.31
1. Henrik Haga Nesse21.452+0.0421.452+0.04
2. Vegard Wiig Nystad18.503+5.5940.353+1+5.45+5.41
3. Tiril Olaussen51.543+26.461.32.2930+32.31+26.46
Egersund OK 1diskvalifisert
1. Alexander Horpestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ole Andre Brandsbergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sindre Skeie Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert
Egersund OK 2diskvalifisert
1. Julie Puntervolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Celina Iversen Åsediskvalifisertdiskvalifisert
3. Ida Monsendiskvalifisertdiskvalifisert
Ganddal IL 1diskvalifisert
1. Ingrid Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Elias Eidsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tobias Røddediskvalifisertdiskvalifisert
Stavanger Orienteringsklubb 1diskvalifisert
1. Vilde Margrethe Sæbbødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Dina Sofie Falkenberg Torgersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sara Nystrøm Olsendiskvalifisertdiskvalifisert

D/H11-12

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 125.32
1. Markus Richter12.55112.551
2. Kaia Peikli12.37125.3210
2Sandnes IL (Rogaland) 331.33+6.01
1. Stian Haugvaldstad13.534+0.5813.534+0.58
2. Omund Thu Landstad17.404+5.0331.332-2+6.01+5.03
3Ganddal IL 132.54+7.22
1. Anna Taksdal16.146+3.1916.146+3.19
2. Øyvind Lamark16.403+4.0332.543-3+7.22+4.03
4Haugesund IL Orientering 133.08+7.36
1. Sara Hetland17.458+4.5017.458+4.50
2. Selma Steinsvåg15.232+2.4633.084-4+7.36+2.46
5Sandnes IL (Rogaland) 435.58+10.26
1. Kalle Jongenburger13.432+0.4813.432+0.48
2. Julie Aksland22.155+9.3835.585+3+10.26+9.38
6Sandnes IL (Rogaland) 540.49+15.17
1. Bjørnar Peikli13.443+0.4913.443+0.49
2. Marthe Aarskog27.057+14.2840.496+3+15.17+14.28
7Egersund OK 140.51+15.19
1. Karine Aarstad Torgersen17.337+4.3817.337+4.38
2. Thea Beate Puntervold23.186+10.4140.5170+15.19+10.41
8Sandnes IL (Rogaland) 249.14+23.42
1. Ola Wathne Thingbø16.075+3.1216.075+3.12
2. Eirik Watne33.078+20.3049.148+3+23.42+20.30

Åpen

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sveio OL - Orientering 11.09.08
1. Kjetil Fiskå24.22124.221
2. Bjørnar S. Førde13.03137.2510
3. Kristian S. Førde31.433+9.391.09.08100.00
2Egersund OK 11.33.45+24.37
1. Kjetil Torgersen51.545+27.3251.545+27.32
2. Synne Skeie Petterson19.474+6.441.11.4150+34.16+6.44
3. Gunnar Petterson22.0411.33.452-3+24.37
3Haugesund IL Orientering 11.35.51+26.43
1. Grethe Vie52.367+28.1452.367+28.14
2. Linn Wikstrøm19.093+6.061.11.456-1+34.20+6.06
3. Erik Engløkk24.062+2.021.35.513-3+26.43-7.37
4Sandnes IL (Rogaland) 11.39.17+30.09
1. Ragnhild Richter31.013+6.3931.013+6.39
2. Cecilie Hiorth17.162+4.1348.172-1+10.52+4.13
3. Randi Roth51.005+28.561.39.174+2+30.09+19.17
5Stavanger Orienteringsklubb 21.54.44+45.36
1. Arne J. N. Olsen52.136+27.5152.136+27.51
2. Møyfrid Larsen23.265+10.231.15.397+1+38.14+10.23
3. Turid Nystrøm39.054+17.011.54.445-2+45.36+7.22
6Sandnes IL (Rogaland) 22.04.08+55.00
1. Kim Richter30.052+5.4330.052+5.43
2. Jon Myklatun25.577+12.5456.023+1+18.37+12.54
3. Leif Eriksson1.08.067+46.022.04.086+3+55.00+36.23
7Ganddal IL 12.09.46+1.00.38
1. Arild Svihus45.494+21.2745.494+21.27
2. Maria Nilsson23.386+10.351.09.2740+32.02+10.35
3. Tore Rødde1.00.196+38.152.09.467+3+1.00.38+28.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor