Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 27 august 2016

N-åpen

1 380 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)27.1019.41
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering28.03+0.5320.19
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering19.5314.24
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)22.5116.33
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering19.5914.28
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering20.4915.05
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering28.21+1.1120.32
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering20.1914.43
0Vilde PuntervoldEgersund OK22.0315.58
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)26.2319.07
0Lea StokkelandÅlgård Orientering32.24+5.1423.28
0Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL23.5517.19
0Alfred SvihusGanddal IL19.3514.11
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.389.09
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)30.50+3.4022.20
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)25.0218.08
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)18.1813.15
0Marius RøddeGanddal ILdiskvalifisert

D -10

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Synne Skeie PettersonEgersund OK26.5417.21
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.3016.27

D 11-12

1 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL16.4210.46
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.09+1.2711.42
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering20.29+3.4713.12
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)21.39+4.5713.58
5Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering24.31+7.4915.49
6Karine Aarstad TorgersenEgersund OK27.52+11.1017.58
7Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering27.58+11.1618.02
8Sara HetlandHaugesund IL Orientering30.41+13.5919.47
9Thea Beate PuntervoldEgersund OK31.54+15.1220.34
10Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)33.40+16.5821.43
11Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)47.00+30.1830.19

D 13-14

2 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.309.48
2Ingrid LamarkGanddal IL25.03+4.3311.59
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.29+5.5912.40
4Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb37.27+16.5717.55

D 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elèn Tjoflot NesVikebygd IL30.1020.06

D 15-16

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24.2911.46
2Ida MonsenEgersund OK28.39+4.1013.46
3Julie PuntervoldEgersund OK41.05+16.3619.45
4Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL43.59+19.3021.08

D 17-

3 640 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35.519.50
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)37.43+1.5210.21
3Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering37.48+1.5710.23
4Jorunn HadlandEgersund OK41.21+5.3011.21
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)45.16+9.2512.26
6Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)46.51+11.0012.52
7Trine BolstadGanddal IL48.13+12.2213.14
8Randi EngløkkHaugesund IL Orientering50.17+14.2613.48
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.29+14.3813.52
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL53.26+17.3514.40
11Rannveig JørgensenHaugesund IL Orientering53.46+17.5514.46
12Kristina VollHaugesund IL Orientering57.20+21.2915.45
13Ingrid EggenHaugesund IL Orientering57.42+21.5115.51
14Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.02.09+26.1817.04
15Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.02.28+26.3717.09
16Vibeke LamarkGanddal IL1.02.49+26.5817.15
17Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.07.21+31.3018.30
18Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.15.23+39.3220.42
19Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1.18.11+42.2021.28
0Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 50-

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL25.2012.10
2Inger Tone NygårdEgersund OK25.53+0.3312.26
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK26.02+0.4212.30
4Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)28.31+3.1113.42
5Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering32.52+7.3215.48
6Anne GrutleHaugesund IL Orientering35.56+10.3617.16
7Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb41.07+15.4719.46
8Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb53.18+27.5825.37

D 60-

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering31.3915.12

D 70-

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb37.4518.08
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.16+6.3121.16
3Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.28.20+50.3542.28

H -10

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31.12+3.0020.07
0Elias EngesliHaugesund IL Orientering52.06+23.5433.36
0Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb28.1218.11
0Even EngesliHaugesund IL Orientering49.37+21.2532.00

H 11-12

1 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.4310.08
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15.55+0.1210.16
3Øyvind LamarkGanddal IL16.43+1.0010.47
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.55+1.1210.54
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.55+3.1212.12
6Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)19.08+3.2512.20
7Ole Andre BrandsbergEgersund OK19.32+3.4912.36
8Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)19.55+4.1212.50
9Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)20.30+4.4713.13
10Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23.25+7.4215.06
11Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.26+16.4320.55

H 11-12N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK20.5013.53
2Lars WikstrømHaugesund IL Orientering36.31+15.4124.20
3Emil EngesliHaugesund IL Orientering37.46+16.5625.10

H 13-14

2 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL23.1111.05
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering24.02+0.5111.29
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL25.54+2.4312.23
4Thomas Barvik MælandGanddal IL30.27+7.1614.34
5Sindre Skeie PettersonEgersund OK33.17+10.0615.55
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL34.24+11.1316.27
7Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)36.19+13.0817.22
8Jørgen WesterheimStord Orientering36.49+13.3817.36

H 15-16

3 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb34.019.20
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering34.12+0.119.23
3Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)41.32+7.3111.24
4Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering1.14.19+40.1820.25

H 17-

4 190 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering33.358.00
2Fredrik OmdalGanddal IL34.17+0.428.10
3Bjarthe WesterheimStord Orientering34.34+0.598.14
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering34.58+1.238.20
5Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL35.44+2.098.31
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)37.04+3.298.50
7Arild AasheimGanddal IL38.10+4.359.06
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)38.55+5.209.17
9Per Ivar StoklandGanddal IL39.18+5.439.22
10Fredrik SteinsvikHaugesund IL Orientering39.38+6.039.27
11Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL40.53+7.189.45
12Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)40.55+7.209.45
13Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL41.17+7.429.51
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb42.22+8.4710.06
15Oddvar TaksdalGanddal IL42.51+9.1610.13
16Henrik OttesenStord Orientering43.45+10.1010.26
17Snorre Nilsen EikelandHaugesund IL Orientering43.52+10.1710.28
18Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)44.22+10.4710.35
19Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb45.04+11.2910.45
20Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb45.12+11.3710.47
21Kristian Frafjord HaarrGanddal IL45.40+12.0510.53
22Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering45.58+12.2310.58
23Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.15+13.4011.16
24Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering47.42+14.0711.23
25Sturla StokkelandÅlgård Orientering49.50+16.1511.53
26Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb50.28+16.5312.02
27Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)52.10+18.3512.27
28Trond LamarkGanddal IL52.52+19.1712.37
29Kjetil FiskåSveio OL - Orientering54.19+20.4412.57
30Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.01.37+28.0214.42
31Vegard EngesliHaugesund IL Orientering1.01.44+28.0914.44
32Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.02.09+28.3414.49
33Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.03.01+29.2615.02
34Jostein BaustadHaugesund IL Orientering1.10.51+37.1616.54
35Per Martin StoklandGanddal IL1.11.21+37.4617.01
36Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering1.31.07+57.3221.44

H 50-

3 640 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb35.169.41
2Svein-Erik KvameGanddal IL40.09+4.5311.01
3Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb43.36+8.2011.58
4Harry BreilandÅlgård Orientering45.14+9.5812.25
5Paul Terje HaarrGanddal IL45.57+10.4112.37
6Lars VestvikHaugesund IL Orientering46.22+11.0612.44
7Otte OmdalGanddal IL50.56+15.4013.59
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb57.03+21.4715.40
9Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.14.19+39.0320.25
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb21.4010.25
2Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb22.03+0.2310.36
3Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering26.08+4.2812.33
4Bjarne GimreGanddal IL26.53+5.1312.55
5Kjell SvihusGanddal IL27.28+5.4813.12
6Erling HaavikHaugesund IL Orientering29.26+7.4614.09
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb30.33+8.5314.41
0Bernt TollefsenIL GeoFormdiskvalifisert

H 70-

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL24.5711.59
2Roald TellnesTorvastad IL30.05+5.0814.27
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag31.13+6.1615.00
4Harald SteinslandVikebygd IL31.36+6.3915.11
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb32.18+7.2115.31
6Ingolf DybvikStord Orientering33.57+9.0016.19
7Einar SæbøHaugesund IL Orientering42.43+17.4620.32
8Albert NærheimSuldal Orienteringslag45.15+20.1821.45

B-Åpen

2 090 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb22.4310.52
2Gunnar PettersonEgersund OK23.21+0.3811.10
3Kjetil TorgersenEgersund OK25.52+3.0912.22
4Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)30.51+8.0814.45
5Berit Våg AkslandSandnes IL (Rogaland)36.37+13.5417.31
6Randi RothSandnes IL (Rogaland)40.21+17.3819.18
7Arild SvihusGanddal IL44.30+21.4721.17
8Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)46.08+23.2522.04
9Eivind TollefsenHaugesund IL Orientering52.34+29.5125.09

C-Åpen

2 120 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn WikstrømHaugesund IL Orientering32.1615.13
2Maria NilssonGanddal IL34.14+1.5816.08
3Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)34.23+2.0716.13
4Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)35.04+2.4816.32
5Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)35.39+3.2316.48
6Tore RøddeGanddal IL37.23+5.0717.38
7May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)39.01+6.4518.24
8Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.13+33.5731.14

N-åpen lang

3 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)47.0814.52
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)34.5511.00
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering58.33+11.2518.28
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)34.2610.51

D15-16B

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK31.0714.53
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering57.13+26.0627.22

H15-16B

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK33.0815.51

H13-16C

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)24.0411.21
2Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering32.29+8.2515.19
3Elias EidsvågGanddal IL35.07+11.0316.33
0Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor