Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 30 april 2016

N-åpen

1 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering16.5815.25
Mathias husebøHaugesund IL Orientering7.106.30
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering4.083.45
Helene Kvale PedersenHaugesund IL Orientering10.139.17
Bjørnar LøvlandHaugesund IL Orientering7.086.29
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering20.1318.22
Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering13.3812.23
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering5.315.00
Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering6.586.19
Marius RøddeGanddal IL4.424.16
Filip SveenHaugesund IL Orientering6.576.19
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering15.5414.27
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.0810.07
Eivind VikingstadTorvastad IL6.155.40
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb14.5713.35
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb15.0813.45

D 11-12

1 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL6.476.09
2Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb6.48+0.016.10
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering7.25+0.386.44
4Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering8.15+1.287.30
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering9.10+2.238.20
6Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering10.46+3.599.47
7Vår BolstadVikebygd IL11.27+4.4010.24

H 11-12

1 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb6.105.36
2Øyvind LamarkGanddal IL6.42+0.326.05
3Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering7.07+0.576.28
4Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb7.34+1.246.52
5Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb9.04+2.548.14
6Victor RingdalHaugesund IL Orientering10.01+3.519.06
7Oliver SakkestadHaugesund IL Orientering10.11+4.019.15
8Lars WikstrømHaugesund IL Orientering18.48+12.3817.05

H 13-16 Finale 2A

2 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL20.048.11
2Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering20.46+0.428.28
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering21.55+1.518.56
4Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering36.56+16.5215.04

H 13-16 Finale 2B

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL25.1110.11
2Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering29.13+4.0211.49
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering36.39+11.2814.50

D 13-16 Finale 2A

2 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.498.29
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.46+0.578.53
3Ingrid LamarkGanddal IL23.52+3.039.44

D 13-16 Finale 2B

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb29.1911.52

H 17- Finale 1A

2 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL19.346.51
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb20.06+0.327.03
3Per Ivar StoklandGanddal IL20.24+0.507.09
4Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering21.33+1.597.33
5John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering21.56+2.227.41
6Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb22.06+2.327.45
7Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb22.32+2.587.54
0Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
0Morten SundliGanddal ILdiskvalifisert

H 17- Finale 1B

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL21.547.33
2Jan-Einar ØvremoÅlgård OK24.15+2.218.21
3Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.28+3.348.46
4Otte OmdalGanddal IL25.46+3.528.53
5Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering27.30+5.369.28
6Kjetil FiskåSveio OL - Orientering28.28+6.349.48
7Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb31.27+9.3310.50
8Peter DirksenSauda Orienteringsklubb32.37+10.4311.14
9Arild SvihusGanddal IL39.39+17.4513.40
0Jostein BaustadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17- Finale 2A

2 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.337.34
2Kristina VollHaugesund IL Orientering20.30+1.578.22
3Inger Tone NygårdEgersund OK23.06+4.339.25
4Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb23.57+5.249.46
5Randi EngløkkHaugesund IL Orientering25.05+6.3210.14
6Madli HjermannHaugesund IL Orientering25.24+6.5110.22
7Merel DirksenSauda Orienteringsklubb26.40+8.0710.53
8Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering30.00+11.2712.14
0Inger K. HaavikHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17- Finale 2B

2 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.469.37
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering23.51+0.059.39
3Ann Karin TjørhomGanddal IL24.09+0.239.46
4Vibeke LamarkGanddal IL24.11+0.259.47
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL24.32+0.469.55
6Anita SælevikHaugesund IL Orientering28.20+4.3411.28
7Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb30.56+7.1012.31
8Mari GrønlundHaugesund IL Orientering32.34+8.4813.11
9Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb39.40+15.5416.03

H 60- Finale 2A

2 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb19.067.47
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb19.58+0.528.08
3Kjell SvihusGanddal IL25.25+6.1910.22
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60- Finale 2B

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne GimreGanddal IL23.459.36
2Erling HaavikHaugesund IL Orientering29.35+5.5011.58
0Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 60- Finale 2A

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30.0412.16
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb31.51+1.4712.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor