Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 3
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: tirsdag 26 april 2016

D 11-12

1 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering18.1512.19
2Guro HegstadOK Skøynar19.12+0.5712.58

D 13-14

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise RonglanOK Skøynar14.067.05
2Linnea MunkebyFrol IL16.03+1.578.03
3Trude MarkhusVerdal OK16.18+2.128.11
4Hege HallanOK Skøynar17.03+2.578.34
5Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering18.06+4.009.05
6Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.12+4.069.08
7Emma StrømsvikStjørdals-Blink Orientering23.26+9.2011.46

D 15-16

1 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.066.04
2Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.57+0.516.30
3Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK13.32+1.266.48
4Ane Marte VatnFrol IL14.19+2.137.11
5Sofie HallemVerdal OK15.29+3.237.46

H 11-12

1 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL11.407.52
2Sigurd VatnFrol IL12.50+1.108.40
3Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering18.26+6.4612.27

H 13-14

1 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL10.055.04
2Trym Nergård RønningOK Skøynar11.10+1.055.36
3Håvard VeieOK Skøynar12.13+2.086.08
4Hallvar HallanOK Skøynar13.23+3.186.43
0Fredrik MøllerSteinkjer OKdiskvalifisert
0Martin Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

H 15-16

1 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering10.045.03
2Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK10.38+0.345.20
3Øystein Vidarson HaukaasStjørdals-Blink Orientering10.53+0.495.28
4Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK10.57+0.535.30
5Marius MøllerSteinkjer OK11.13+1.095.38
6Tore MarkhusVerdal OK11.16+1.125.39
7Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.35+1.315.49
8Andreas RonglanOK Skøynar12.09+2.056.06
9Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering12.16+2.126.09
10Kristian VeieOK Skøynar12.39+2.356.21
11Kristoffer Jullum FiskvikStjørdals-Blink Orientering17.18+7.148.41

Åpen 1.5 km

1 480 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon HallanOK Skøynar13.008.47
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK18.02+5.0212.11
3Karita MøllerSteinkjer OK18.25+5.2512.26
4Jonas AlstadFrol IL20.15+7.1513.40
5Rebekka VeieOK Skøynar20.33+7.3313.53
6Nikoline MunkebyFrol IL21.41+8.4114.39
7Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.43+8.4314.40
8Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering21.50+8.5014.45
9Ida DullumStjørdals-Blink Orientering22.30+9.3015.12
10Hanna Sorte VollanStjørdals-Blink Orientering25.05+12.0516.56
11Linnea Sorte VollanStjørdals-Blink Orientering26.14+13.1417.43
12Hermann HellandStjørdals-Blink Orientering27.26+14.2618.32
13Idun AaenStjørdals-Blink Orientering27.39+14.3918.40
14Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK29.08+16.0819.41
15Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering31.45+18.4521.27
16Laura HegstadOK Skøynar33.40+20.4022.44

Åpen 2.0 km

1 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah HendersonSteinkjer OK13.116.37
2Eirin Benum LuongSteinkjer OK14.51+1.407.27
3Tanja HendersonSteinkjer OK15.57+2.468.00
4Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL22.58+9.4711.32
5Tore StubbeNord-Østerdal OK26.12+13.0113.09

Åpen 2.5 km

2 540 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL11.414.35
2Atle DengerudSteinkjer OK14.02+2.215.31
3Ole Wanvik HaugenFreidig14.15+2.345.36
4Håkon GrandeVerdal OK14.26+2.455.40
5Per GrandeVerdal OK15.05+3.245.56
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15.24+3.436.03
7Lars Eric SætherSteinkjer OK15.26+3.456.04
8Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK15.40+3.596.10
9Eirin Svanøe-HafstadFrol IL16.07+4.266.20
10Emil AaenStjørdals-Blink Orientering16.09+4.286.21
11Arne GrevskottFrol IL16.18+4.376.25
12Vidar SkjerveVerdal OK16.19+4.386.25
13Marie DaleSteinkjer OK16.31+4.506.30
14Lars StrømOK Skøynar16.55+5.146.39
15Svein Anders MelhusSteinkjer OK17.14+5.336.47
16Maren GrandeFrol IL17.17+5.366.48
17Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering17.22+5.416.50
18John-Ola HovdalOK Skøynar17.27+5.466.52
19Inge HafstadVerdal OK17.32+5.516.54
20Marius EnesVerdal OK17.56+6.157.03
21Tor Ove HallemVerdal OK18.39+6.587.20
22Pål WærumSteinkjer OK18.46+7.057.23
23Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK18.56+7.157.27
24Norunn Kvistad DengerudNTNUI19.26+7.457.39
25Rolf KarsetSteinkjer OK22.41+11.008.55
26Roar ForbordMalvik IL24.56+13.159.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor