Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 8 mai 2016

N-åpen

1 280 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigrid KvernrødStjørdals-Blink Orientering19.20+8.5715.06
0Astri Myhre SvinsåsStjørdals-Blink Orientering10.107.56
0Ida DullumStjørdals-Blink Orientering18.56+8.3314.47
0Guri Bolme NonstadOL Trollelg15.28+5.0512.05
0Robel KidaneSelbu OK19.44+9.2115.25
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.04+1.419.25
0Nados KidaneSelbu OK19.42+9.1915.23
0Jonas AlstadFrol IL10.238.06
0Hermann HellandStjørdals-Blink Orientering15.37+5.1412.12
0Erik Myhr ImslandFrol IL11.04+0.418.38
0Leo Benjamin MorganMalvik IL16.44+6.2113.04
0Eiril HellandStjørdals-Blink Orientering16.40+6.1713.01
0Ingrid Gustad StrømOK Skøynar22.11+11.4817.19
0Grete EstilStjørdals-Blink Orientering16.00+5.3712.30
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering18.31+8.0814.27
0Konrad EstilStjørdals-Blink Orientering16.20+5.5712.45
0Sondre Skoglund LeiteFrol IL1.26.23+1.16.001.07.29
0Tina UglemsmoSelbu OK19.39+9.1615.21
0Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering19.16+8.5315.03
0Martin Sæther LevinFreidig15.42+5.1912.15
0Filip EstilStjørdals-Blink Orientering16.12+5.4912.39
0Synne KorstadStjørdals-Blink Orientering31.19+20.5624.27
0Noelle HendersonSteinkjer OK21.10+10.4716.32
0Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering18.46+8.2314.39
0Linnea Sorte VollanStjørdals-Blink Orientering21.51+11.2817.04
0Laura HegstadOK Skøynar28.15+17.5222.04
0Hanna Sorte VollanStjørdals-Blink Orientering21.08+10.4516.30
0Mateo HendersonSteinkjer OK21.12+10.4916.33
0Karita MøllerSteinkjer OK13.55+3.3210.52
0Lily Alexandra MorganMalvik IL26.32+16.0920.43
Linus Fossum MalmringFreidigbrutt

D -10

1 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hannah Gustad StrømOK Skøynar23.0512.28
0Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering32.1717.27
0Marit SvendgårdOK Skøynar26.0014.03

D11-12

1 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering19.3410.34
2Ingrid DullumStjørdals-Blink Orientering21.36+2.0211.40
3Guro HegstadOK Skøynar32.13+12.3917.24
Ella SandstadFreidigbrutt

D 11-12N

1 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Myhr ImslandFrol IL9.457.37
2Rebekka VeieOK Skøynar12.48+3.0310.00

D13-14

2 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise RonglanOK Skøynar17.208.37
2Vilde Lereim StorliFreidig18.07+0.479.00
3June MunkebyFrol IL23.09+5.4911.31
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK24.17+6.5712.04
5Iselina Myhr ImslandFrol IL25.11+7.5112.31
6Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering25.56+8.3612.54
7Maren VikenByåsen IL26.58+9.3813.24
8Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL28.48+11.2814.19
9Trude MarkhusVerdal OK29.08+11.4814.29
10Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering33.38+16.1816.43
11Caroline EideGjø-Vard OL38.00+20.4018.54
12Hege HallanOK Skøynar1.04.26+47.0632.03

D15-16

2 740 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne MunkebyFrol IL34.1712.30
2Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK36.07+1.5013.10
3Ane Marte VatnFrol IL39.26+5.0914.23
4Tuva Aas StræteRingerike OL40.07+5.5014.38
5Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK43.30+9.1315.52
6Sofie HallemVerdal OK48.54+14.3717.50
7Charlotte EideGjø-Vard OL49.42+15.2518.08

D17-20

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Liabakk EriksenByåsen IL42.4613.04
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering42.48+0.0213.05
3Andrine VikenByåsen IL51.31+8.4515.45

D21

3 690 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde RundhaugFrol IL29.448.03
2Hanne SandstadFreidig31.23+1.398.30
3Kristine FjeldboNTNUI34.18+4.349.17
4Ida LindkvistNTNUI34.35+4.519.22
5Guro TorpeFrol IL37.05+7.2110.02
6Elen Katrine SkjerveFrol IL38.17+8.3310.22
7Ingrid BergeNTNUI38.24+8.4010.24
8Ingrid OkkenhaugNTNUI41.47+12.0311.19
9Gry GranstedtNTNUI42.09+12.2511.25
10Kajsa Stina SandstadNTNUI42.49+13.0511.36
11Marit Rønning SkoglundNTNUI43.11+13.2711.42
12Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI43.21+13.3711.44
13Julie StørmerNTNUI44.16+14.3211.59
14Line SundsvikFrol IL44.55+15.1112.10
15Sunniva MorganMalvik IL46.35+16.5112.37
16Solveig BlindheimNTNUI46.45+17.0112.40
17Maja Fjellstad KnutsenNTNUI47.53+18.0912.58
18Silje ArntzenNTNUI49.00+19.1613.16
19Marit SchmidOL Trollelg50.20+20.3613.38
20Karianne HjortlandNTNUI51.51+22.0714.03
21Åsta Venås FlægstadNTNUI52.00+22.1614.05
22Camilla ÖhmanNTNUI52.13+22.2914.09

D40

3 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone AlmåsIL Leik39.5712.13
2Margot Bolstad LynumFreidig44.52+4.5513.43
3Bente H. SundsvikFrol IL51.08+11.1115.38
4Mai Iren AlmåsIL Leik52.09+12.1215.56
5Tanja HendersonSteinkjer OK54.48+14.5116.45

D50

2 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL29.4210.50
2Randi JensenFrol IL31.00+1.1811.18
3Gunhild BredesenVerdal OK33.54+4.1212.22
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL34.46+5.0412.41
5Hilde ForbordMalvik IL35.19+5.3712.53
6Gunhild KvistadSteinkjer OK35.44+6.0213.02
7Karin GalaaenSelbu OK43.50+14.0815.59
8Åse Rita EllingsenWing OK48.10+18.2817.34

D60

2 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjellrun SporildMalvik IL37.1313.34
2Reidun Fallan SmaavikFreidig53.41+16.2819.35

D70

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig43.1415.46

H -10

1 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon HallanOK Skøynar20.5411.17
0Sivert Sæther LevinFreidig25.13+2.3513.37
0Vebjørn Berg HansenByåsen IL22.3812.14

H11-12

1 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL16.148.46
2Anders TørumSelbu OK27.58+11.4415.07

H13-14

2 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL14.237.09
2Simen HegstadOK Skøynar15.24+1.017.39
3Håvard VeieOK Skøynar18.46+4.239.20
4Mikkel HoltFreidig19.44+5.219.49
5Einar EideByåsen IL20.07+5.4410.00
6Hallvar HallanOK Skøynar20.23+6.0010.08
7Martin Wold StavrumFrol IL21.34+7.1110.43
8Jostein RøFreidig22.19+7.5611.06
9Petter LynumFrol IL26.13+11.5013.02
10Fredrik MøllerSteinkjer OK44.53+30.3022.19
0Lars Erik UglemsmoSelbu OKdiskvalifisert

H13-16 C

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre TusetSteinkjer OK23.0012.25

H15-16

3 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Fredrik LynumFreidig30.439.23
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering32.04+1.219.48
3Morten SvendgårdOK Skøynar32.35+1.529.57
4Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering34.35+3.5210.34
5Lars SandstadFreidig34.56+4.1310.40
6Marius MøllerSteinkjer OK35.07+4.2410.44
7Are LodgaardByåsen IL36.25+5.4211.08
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL36.53+6.1011.16
9Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering45.33+14.5013.55
10Tore MarkhusVerdal OK48.57+18.1414.58
11Håkon HolstadFreidig51.57+21.1415.53

H17-20

3 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Wanvik HaugenFreidig40.1310.53
2Petter MarkhusVerdal OK42.53+2.4011.37
3Emil AaenStjørdals-Blink Orientering43.18+3.0511.44
4Brage JørumByåsen IL44.32+4.1912.04
5Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.09.12+28.5918.45

H21-

4 910 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin VisterFrol IL32.566.42
2Yngve SkogstadFrol IL33.01+0.056.43
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL34.12+1.166.57
4Bård NonstadOL Trollelg36.06+3.107.21
5Johan IvarssonFreidig37.06+4.107.33
6Simen Eid NielsenNTNUI37.14+4.187.34
7Jan SchmidOL Trollelg37.35+4.397.39
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI38.16+5.207.47
9Rasmus Rørholt TheisenNTNUI38.42+5.467.52
10Mikkel SørensenNTNUI39.14+6.187.59
11Johan Asphjell BjørnaasFrol IL39.17+6.218.00
12Eivind HøydalNTNUI39.38+6.428.04
13Gustav FiskumNTNUI40.44+7.488.17
14Anders BjergaardNTNUI40.48+7.528.18
14Wolfgang KampelNTNUI40.48+7.528.18
16Anton BjartnesVerdal OK42.06+9.108.34
17Roar SkulbørstadOL Trollelg42.25+9.298.38
18Jørgen FiskumFrol IL42.35+9.398.40
19Adrian OpheimNTNUI42.40+9.448.41
20Nicholas MorganMalvik IL44.35+11.399.04
21Ola KeiseråsIL Leik44.51+11.559.08
22Jakob Kalvig SkoganNTNUI44.57+12.019.09
23Kristoffer NeslandNTNUI47.45+14.499.43
24Eirik AalNTNUI47.47+14.519.43
25Jacob Berg LofthusNTNUI48.23+15.279.51
26Otto Richard EideByåsen IL49.27+16.3110.04
27Tommy SchmidOL Trollelg54.13+21.1711.02
28Harald StorrønningByåsen IL57.02+24.0611.36
29Pierre Husebø ChambenoitNTNUI58.44+25.4811.57
30Espen StornesNTNUI1.04.55+31.5913.13
0Arild H ClausenFreidigdiskvalifisert
0Dag LofthusNTNUIdiskvalifisert
0Bjørn Johannessen FieldNTNUIdiskvalifisert

H40

3 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar VatnFrol IL35.229.35
2Lars StrømOK Skøynar38.41+3.1910.28
3Arnt Oluf EideGjø-Vard OL38.49+3.2710.31
4Ingebrigt FuglemMalvik IL39.08+3.4610.36
5Bernt BrynhildsenWing OK40.54+5.3211.05
6Joar SvendgårdOK Skøynar42.48+7.2611.35
7Frode EstilStjørdals-Blink Orientering45.13+9.5112.15
8Olle MalmringFreidig45.27+10.0512.19
9Jan HageIL Leik52.27+17.0514.12
10Harald GrønningOL Trollelg58.05+22.4315.44

H50

3 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne OkkenhaugVerdal OK30.169.15
2Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK34.14+3.5810.28
3Hans Boye SkogstadOL Gaula38.01+7.4511.37
4Øystein WiggenByåsen IL39.35+9.1912.06
5Geir Arne LodgaardByåsen IL39.52+9.3612.11
6Pål WærumSteinkjer OK40.26+10.1012.21
7Tor Ove HallemVerdal OK44.16+14.0013.32
8Geir PaulsenOL Trollelg44.36+14.2013.38

H60

2 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf WærnesOrkanger IF29.3410.47
2Morten SkoglundByåsen IL37.09+7.3513.33
3Tor GjermstadWing OK41.46+12.1215.14
4Nils Olav VennevikFreidig49.03+19.2917.54

H70

2 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL33.1312.07
2Egil RepvikOL Trollelg39.41+6.2814.28
3Rolf KarsetSteinkjer OK42.26+9.1315.29
4Gunnar ØsterbøFreidig42.43+9.3015.35
5Eigil SørliMalvik IL45.01+11.4816.25
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg47.19+14.0617.16
7Johannes SollidVerdal OK58.48+25.3521.27
8Robert StrømWing OK1.03.36+30.2323.12

Direkte A

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls HestengenNTNUI35.3410.52
2Harald OftedalFreidig35.41+0.0710.54
3Magnus NygaardNTNUI36.27+0.5311.08
4Herman LeiteFrol IL38.13+2.3911.41
5Rolf AlstadFrol IL38.33+2.5911.47
6Simen OskalHamar OK39.00+3.2611.55
7Arild HeggesetFreidig42.39+7.0513.02
8Rune StræteWing OK44.22+8.4813.34
9Maj-Lisbet RønningFreidig1.14.36+39.0222.48

Direkte B

2 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene OskalHamar OK25.0512.28
2Gunn-Marit WanvikSelbu OK26.36+1.3113.14
3Hege HegstadOK Skøynar27.03+1.5813.27
4Rudolf SchmidOL Trollelg28.50+3.4514.20
5Marte SkoglundFrol IL33.09+8.0416.29
6Sarah BrynhildsenWing OK38.50+13.4519.19
7Susanna BrynhildsenWing OK41.05+16.0020.26
8Elisabeth StørsethSelbu OK44.06+19.0121.56
9Heidi JohansenSelbu OK46.05+21.0022.55
10Rune M HoltFreidig48.52+23.4724.18
11Kari SollidVerdal OK55.52+30.4727.47

Direkte C

1 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kent OddvikNOTEAM17.429.34
2Siv Anita LerfallStjørdals-Blink Orientering20.08+2.2610.52
3Martin MunkebyNOTEAM20.10+2.2810.54
4Henriette OlsenNOTEAM21.13+3.3111.28
5Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering21.51+4.0911.48
6Tone FlægstadOK Skøynar26.38+8.5614.23
7Lise Tuset GustadOK Skøynar40.01+22.1921.37
0Diego Maria BarbieriNOTEAMdiskvalifisert

H15-20 B

2 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah HendersonSteinkjer OK24.2112.06

D15-20 B

2 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK34.0316.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor