Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Namsos OK
Dato: lørdag 28 mai 2016

N-åpen

1 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK20.5615.51
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK20.5515.50
Laura HegstadOK Skøynar27.4020.57
Mateo HendersonSteinkjer OK20.5715.52
Noelle HendersonSteinkjer OK24.1118.19
Leo Benjamin MorganMalvik IL17.3013.15
Lily Alexandra MorganMalvik IL25.2419.14
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar27.3420.53

D -10

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linnea Solum BakkenOverhalla IL - orientering43.2324.47
Hannah Gustad StrømOK Skøynar22.5013.02

D 11-12

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rebekka VeieOK Skøynar23.5913.42
2Guro HegstadOK Skøynar25.39+1.4014.39
3Hannah FossheimNamsos OK27.37+3.3815.46

D 13-14

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1June MunkebyFrol IL24.3311.15
2Trude MarkhusVerdal OK31.17+6.4414.21
3Hege HallanOK Skøynar36.51+12.1816.54
0Elise Solum BakkenOverhalla IL - orienteringbrutt

D 15-16

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK30.4811.07
2Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK39.15+8.2714.10
3Ragne MunkebyFrol IL47.58+17.1017.18
4Sofie HallemVerdal OK49.57+19.0918.01

D 17-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva MorganMalvik IL45.3612.19
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering45.58+0.2212.25
3Marie DaleSteinkjer OK55.24+9.4814.58

D 40-

3 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari GrindbergSteinkjer OK46.3613.01
2Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK49.34+2.5813.50
3Tanja HendersonSteinkjer OK1.04.14+17.3817.56
4Margrete TrebostadNamsos OK1.37.57+51.2127.21
0Hege HegstadOK Skøynarbrutt

D 50-

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild BredesenVerdal OK37.3913.35
2Randi JensenFrol IL43.45+6.0615.47

H -10

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon HallanOK Skøynar18.3010.34

H 11-12

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL18.3710.38
2Sigurd VatnFrol IL30.52+12.1517.38

H 11-12N

1 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre SkorstadGrong IL14.0910.43

H 13-14

2 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL15.327.07
2Simen HegstadOK Skøynar17.30+1.588.01
3Håvard VeieOK Skøynar21.03+5.319.39
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK23.30+7.5810.46
5Petter LynumFrol IL25.36+10.0411.44
6Hallvar HallanOK Skøynar30.22+14.5013.55
7Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK35.39+20.0716.21
8Vegard JermstadSteinkjer OK43.44+28.1220.03

H 15-16

3 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK34.449.42
2Marius MøllerSteinkjer OK38.47+4.0310.50
3Vemund Trebostad VikenNamsos OK40.44+6.0011.22
4Tobias BergslidNamsos OK41.33+6.4911.36
0Tore MarkhusVerdal OKdiskvalifisert

H 17-

3 580 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL38.0210.37
2Atle DengerudSteinkjer OK44.28+6.2612.25
3Jon SivertsenVerdal OK44.55+6.5312.32
4Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.00.52+22.5017.00
5Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK1.02.27+24.2517.26
6Lars Eric SætherSteinkjer OK1.22.12+44.1022.57
0Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKdiskvalifisert

H 40-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar VatnFrol IL35.409.38
2Roar BrøndboNamsos OK36.34+0.549.52
3Ole LeirvikNamsos OK37.24+1.4410.06
4Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering53.21+17.4114.25
5Lars Børre LienNamsos OK1.01.00+25.2016.29

H 50-

3 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne OkkenhaugVerdal OK36.5410.18
2Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK40.43+3.4911.22
3Stein MarkhusVerdal OK42.29+5.3511.52
4Arve LægranSteinkjer OK44.47+7.5312.30
5Tor Ove HallemVerdal OK47.26+10.3213.14
6Pål WærumSteinkjer OK52.22+15.2814.37

H 60-

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil EriksenGrong IL32.4911.50
2Karl Arne MelbyeVerdal OK47.18+14.2917.04

H 70-

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK43.3015.42
2Kristian MidthjellVerdal OK57.47+14.1720.51
3Kåre HallagerGrong IL59.58+16.2821.38
4Johannes SollidVerdal OK1.01.50+18.2022.19

Herrer direktepåmelding

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah HendersonSteinkjer OK1.03.4617.14

Direkte C

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise Tuset GustadOK Skøynar29.4216.58

Direkte B

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn LilleslettGrong IL58.3626.52
2Anna SkorstadGrong IL1.01.58+3.2228.25
0Mona Lund VeieOK Skøynardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor