Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp-fellesstart, Nordås

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp-fellesstart, Nordås
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 16 desember 2015

Damer - kort løype

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkGanddal IL23.1013.37
2Anna TaksdalGanddal IL24.00+0.5014.07
3Inger Skretting OpstadEgersund OK40.58+17.4824.05
0Rowena NaileJWC BILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LamarkGanddal IL52.3916.59
0Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Kristin SkadsemGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL46.3911.22
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)46.46+0.0711.24
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL47.01+0.2211.28
4Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)47.04+0.2511.28
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)47.12+0.3311.30
6Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)48.39+2.0011.51

Herrer - kort løype

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL22.5513.28
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL23.43+0.4813.57
3Oddvar TaksdalGanddal IL23.55+1.0014.04
4Samuel KleppaÅlgård Orientering27.54+4.5916.24
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering27.59+5.0416.27
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering28.02+5.0716.29
7Théodore DenieulJWC BIL1.13.12+50.1743.03

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb36.1411.41
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb36.49+0.3511.52
3Andreas BreilandÅlgård Orientering38.26+2.1212.23
4Tor Sverre SkåraEgersund OK46.33+10.1915.00
5Trond LamarkGanddal IL52.50+16.3617.02
6Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL57.39+21.2518.35
7Arne HetlelidNOTEAM1.01.51+25.3719.57
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav EspegrenAarhus 1900 Orientering46.3411.21
2Tallak LangmyrGanddal IL53.37+7.0313.04
3Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb58.51+12.1714.21
4Jakob KarlsenGanddal IL1.08.13+21.3916.38
5Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.10.55+24.2117.17
6Per Ingar HadlandGanddal IL1.15.20+28.4618.22
7Bertrand DenieulJWC BIL1.23.48+37.1420.26
8Ove OalandGanddal IL1.32.02+45.2822.26

Herrer - XLang

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering40.088.21
2Arild AasheimGanddal IL46.49+6.419.45
3Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)46.57+6.499.46
4Odd FuglestadÅlgård Orientering47.22+7.149.52
5Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering47.30+7.229.53
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb47.52+7.449.58
7Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)57.08+17.0011.54
8Morten Bjerga SundliGanddal IL57.25+17.1711.57
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58.52+18.4412.15
10Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb1.05.46+25.3813.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor