Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ski-o lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o lang
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 7 februar 2016

H21 NM

13 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK1.07.104.54
2Jørgen MadslienNTNUI1.10.04+2.545.07
3Øyvind WatterdalHadeland OL1.11.40+4.305.14
4Christian HohlWing OK1.17.25+10.155.39
5Eirik WatterdalBækkelagets SK1.19.55+12.455.50
6Bjørnar KvåleHadeland OL1.31.10+24.006.39
0Sindre Jansson HaverstadNTNUIdiskvalifisert
0Ove SætraHadeland OLdiskvalifisert

H17-20 NM

10 160 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK55.265.27
2Øyvind WiggenByåsen IL55.28+0.025.27
3Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb55.54+0.285.30
4Audun HeimdalKonnerud IL57.51+2.255.41
5Jørgen BaklidKonnerud IL59.11+3.455.49
6Dag BlandkjennKristiansand OK1.00.53+5.275.59
7Kasper FosserHeming Orientering1.01.21+5.556.02
8Einar EkelandOddersjaa SSK1.03.33+8.076.15
9Håkon LundKongsberg OL1.03.52+8.266.17
10Einar LundKongsberg OL1.04.27+9.016.20
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.04.35+9.096.21
12Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.05.10+9.446.24
13Vegard MyklemyrEiker OL1.06.15+10.496.31
14Joar OldernesLillomarka OL1.06.41+11.156.33
15Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.06.54+11.286.35
16Axel HoveidAsker Skiklubb1.13.24+17.587.13
17Karl FremstadHalden SK1.15.40+20.147.26
18Henrik HaugKongsberg OL1.17.58+22.327.40
19Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.28.17+32.518.41
20Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.44.02+48.3610.14

D21 NM

10 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marta UlvensøenNTNUI1.02.306.09
2Ingjerd MyhreKongsberg OL1.13.01+10.317.11
3Zsuzsa FeyAsker Skiklubb1.13.17+10.477.12
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.21.15+18.457.59
5Marianne DæhliHalden SK1.48.18+45.4810.39
0Tone LyeNydalens SKdiskvalifisert

D17-20 NM

7 940 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb54.336.52
2Synne StrandAsker Skiklubb55.03+0.306.55
3Anne Willkommen EikenKongsberg OL56.22+1.497.05
4Åshild Faller RåheimFet OL56.34+2.017.07
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF57.40+3.077.15
6Guro JordheimHemsedal IL58.10+3.377.19
7Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.02.16+7.437.50
8Ragnhild HjermstadFossum IF1.02.35+8.027.52
9Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.02.44+8.117.54
10Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.03.53+9.208.02
11Julie HjortlandLarvik OK1.09.57+15.248.48
12Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.10.19+15.468.51
13Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.11.00+16.278.56
14Marit Melby JacobsenLardal OL1.16.39+22.069.39
15Idunn HaavengenKongsberg OL1.19.34+25.0110.01
16Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF1.21.20+26.4710.14
17Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.23.58+29.2510.34
18Åse BerganNydalens SK1.30.38+36.0511.24
19Kristiane RogstadKongsberg OL1.37.40+43.0712.18
0Heidi Therese WiestVang OLdiskvalifisert
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbbrutt

H40

10 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil BjørloHalden SK1.07.026.35
2Gjermund GravirAsker Skiklubb1.07.50+0.486.40

D40

7 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK1.03.348.00
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.07.40+4.068.31
0Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
0Toril Fougner WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert

H50

7 940 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikNydalens SK48.166.04
2Kim Farnes HansenLierbygda OL57.06+8.507.11
3Erlend Hermod RåheimFet OL1.02.41+14.257.53
4Ole Petter HaugenNydalens SK1.02.48+14.327.54
5Nils HæstadFossum IF1.03.57+15.418.03
6Kjetil EspedalNydalens SK1.14.20+26.049.21
7Stein H. HagenFossum IF1.18.03+29.479.49
8Geir Holm GundersenSturla, IF1.18.51+30.359.55
9Øystein WiggenByåsen IL1.19.00+30.449.56
10Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.20.14+31.5810.06
11Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.26.06+37.5010.50
0Lasse ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Nils Inge BrurbergSturla, IFdiskvalifisert

D50

5 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne MadslienNydalens SK53.379.02
2Tove HeimdalKonnerud IL56.17+2.409.29
3Helga HaverstadLierbygda OL57.08+3.319.38
4Hege HeibergHadeland OL1.22.37+29.0013.55
5Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb1.35.59+42.2216.11

H60

5 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.29.0415.01

H15-16

5 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LindaasElverum OK36.596.14
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL37.59+1.006.24
3Aslak HeimdalKonnerud IL38.18+1.196.27
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb41.13+4.146.57
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF42.01+5.027.05
6Eskil FrøislandVang OL42.41+5.427.11
7Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK44.44+7.457.32
8Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange47.25+10.267.59
9Ole Johan BråtenVang OL49.10+12.118.17
10Håvard GjestvangOL Toten-Troll1.07.00+30.0111.17

D15-16

5 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL42.047.05
2Marlin HaavengenKongsberg OL50.21+8.178.29
3Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL51.56+9.528.45
4Maren NorderudIL Tyrving52.14+10.108.48
5Helene EgerKongsberg OL52.25+10.218.50
6Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb52.30+10.268.51
7Hedda Raadal BjørloHalden SK52.54+10.508.55
8Solveig Eline BergIL Tyrving58.16+16.129.49
9Kathinka RogstadKongsberg OL59.46+17.4210.04
10Lotte MyklemyrEiker OL1.00.39+18.3510.13
11Ingrid MadslienNydalens SK1.00.56+18.5210.16
12Ingvild LangeggenKongsberg OL1.04.00+21.5610.47
13Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.36.19+54.1516.14

H13-14

3 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Zahl HagenFossum IF37.239.22
2Tobias Mikael EspedalNydalens SK38.11+0.489.34
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL43.46+6.2310.58
4Åsmund SlokvikNotodden OL46.23+9.0011.37
5Snorre SlokvikNotodden OL56.48+19.2514.14

D13-14

3 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL31.447.57
2Kristin Melby JacobsenLardal OL38.53+7.099.44
3Mille JægtvikKonnerud IL48.25+16.4112.08
4Hedda SpangbergKonnerud IL1.18.36+46.5219.41

H10-12

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jo Randar HolmøyHadeland OL59.1422.11

D10-12

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kathinka Zahl HagenFossum IF41.4415.37
Hanna SpangbergKonnerud IL51.5619.27

Direkte Kort

5 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette SpangbergKonnerud IL1.22.1613.52
0Kjersti SmåstuenOL Toten-Trolldiskvalifisert

N-åpen

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jon StrandKongsberg OL43.5716.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor