Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ski-o mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 6 februar 2016

Asker Skiklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gjermund GravirH40 (9)31.026.19
4Synne StrandD17 NM (24)29.35+5.036.02
6Henrik Fredriksen AasH15-16 (15)19.56+2.496.27
7Siri Scherdin SætraD50 (8)33.03+9.5210.41
7Zsuzsa FeyD17 NM (24)31.01+6.296.19
8Anna Øfsthus GravirD15-16 (16)24.46+4.008.00
9Per Clemet WisløffH15-16 (15)21.30+4.236.57
9Vegard GulbrandsenH17 NM (38)30.33+5.525.13
10Anders HaugeH17 NM (38)30.58+6.175.18
11Margrethe WisløffD17 NM (24)32.52+8.206.42
12Eivind Øfsthus GravirH17 NM (38)31.30+6.495.23
13Trygve MyhrH15-16 (15)35.30+18.2311.29
13Hans-Ingar SætraH50 (13)36.21+14.139.10
14Nora Synnøve WoxholthD17 NM (24)34.24+9.527.01
21Fanni Jauhojärvi MarkussenD17 NM (24)48.01+23.299.47
31Axel HoveidH17 NM (38)44.04+19.237.32
34Johan Teodor WestlyH17 NM (38)53.10+28.299.06
0Tilla Farnes HennumD17 NM (24)diskvalifisert

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Øystein WiggenH50 (13)35.16+13.088.54
15Øyvind WiggenH17 NM (38)32.30+7.495.33

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anniken Eriksrud KarlsenD17 NM (24)29.57+5.256.06
14Eirik WatterdalH17 NM (38)31.57+7.165.28

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ida Solberg SvenneDirekte Lang (5)35.39+4.047.16
11Lotte MyklemyrD15-16 (16)25.32+4.468.15
0Vegard MyklemyrH17 NM (38)diskvalifisert

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Even LindaasH15-16 (15)17.57+0.505.48

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erlend Hermod RåheimH50 (13)25.53+3.456.32
29Sander Hildebrand RogndokkenH17 NM (38)38.17+13.366.33

Fossum IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åsne HoloD15-16 (16)20.466.43
3Knut Jostein SætnanH40 (9)33.25+2.236.49
3Ragnhild HjermstadD17 NM (24)28.52+4.205.53
4Sondre Zahl HagenH13-14 (9)32.16+9.4210.26
5Morten FismenH40 (9)35.20+4.187.12
5Erik Hæstad BjørnstadH15-16 (15)19.22+2.156.16
6Birk Felland SætnanH13-14 (9)34.58+12.2411.18
7Nils HæstadH50 (13)27.29+5.216.56
8Stein H. HagenH50 (13)29.57+7.497.33
8Victoria Hæstad BjørnstadD17 NM (24)31.42+7.106.28
10Eivind Berner MyhreH15-16 (15)22.24+5.177.14
28Erling HjermstadH17 NM (38)38.04+13.236.31
32Oscar Hæstad BjørnstadH17 NM (38)46.13+21.327.54
Kathinka Zahl HagenD10-12 (1)34.5813.33

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Øyvind WatterdalH17 NM (38)25.59+1.184.26
3Ove SætraH17 NM (38)27.06+2.254.38
5Hege HeibergD50 (8)30.39+7.289.55
6Hanne KvåleD50 (8)31.31+8.2010.11
21Bjørnar KvåleH17 NM (38)35.06+10.256.00
Jo Randar HolmøyH10-12 (3)49.3219.11

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjetil BjørloH40 (9)32.12+1.106.34
2Hanne Lerche RaadalD40 (4)30.13+0.447.37
4Hedda Raadal BjørloD15-16 (16)21.45+0.597.02
22Marianne DæhliD17 NM (24)48.23+23.519.52

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Magnus Eide-FredriksenH13-14 (9)29.59+7.259.42
3Signe Astrup ArnesenD40 (4)35.16+5.478.54
4Harald Eide-FredriksenH40 (9)34.58+3.567.08
7Ola Peter Krohn GjessingH40 (9)52.22+21.2010.41
8Kåre Peter Krohn GjessingH13-14 (9)56.42+34.0818.20
11Ulrik Astrup ArnesenH17 NM (38)31.02+6.215.18
22Kasper FosserH17 NM (38)35.09+10.286.01

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Guro JordheimD17 NM (24)diskvalifisert

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Christian Fredrik BorgH10-12 (3)17.006.35

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvard BergDirekte Kort (2)28.10+0.529.06
7Maren NorderudD15-16 (16)24.35+3.497.57
15Solveig Eline BergD15-16 (16)32.52+12.0610.38

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenD13-14 (7)25.328.15
1Ole Kristoffer ThrondsenH60 (1)42.3813.47
2Marlin HaavengenD15-16 (16)21.07+0.216.50
3Ingvild LangeggenD15-16 (16)21.26+0.406.56
5Johan EgerH13-14 (9)33.35+11.0110.52
6Kathinka RogstadD15-16 (16)24.31+3.457.56
6Åsne Skram TrømborgD17 NM (24)30.17+5.456.10
9Helene EgerD15-16 (16)24.59+4.138.05
9Ingjerd MyhreD17 NM (24)32.17+7.456.35
10Tale StrandD15-16 (16)25.09+4.238.08
12Anne Willkommen EikenD17 NM (24)33.09+8.376.45
13Kjersti Tønnessen BergstølD15-16 (16)29.31+8.459.33
18Idunn HaavengenD17 NM (24)42.56+18.248.45
19Kristiane RogstadD17 NM (24)46.07+21.359.24
30Einar LundH17 NM (38)40.09+15.286.52
33Håkon LundH17 NM (38)49.41+25.008.30
35Henrik HaugH17 NM (38)1.01.49+37.0810.35
Marte EgerN-åpen (3)43.1816.46
Jon StrandN-åpen (3)41.5616.15
0Atle Nikolai WølloH13-14 (9)diskvalifisert

Konnerud IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalH15-16 (15)17.075.32
1Isa HeggedalD40 (4)29.297.26
4Tove HeimdalD50 (8)25.35+2.248.16
5Jenny BaklidD15-16 (16)22.39+1.537.19
5Audun HeimdalH17 NM (38)27.37+2.564.43
5Mille JægtvikD13-14 (7)39.35+14.0312.48
14Amanda Skyttersæter SaugerudD15-16 (16)30.25+9.399.50
17Jørgen BaklidH17 NM (38)33.41+9.005.46
19Jonas Sommerstad JuveliH17 NM (38)34.09+9.285.50
36Joar GjerdahlH17 NM (38)1.09.53+45.1211.57
Anders AmundsenH10-12 (3)41.4616.11
0Lars BaklidH40 (9)diskvalifisert

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin Melby JacobsenD13-14 (7)38.32+13.0012.28
10Marit Melby JacobsenD17 NM (24)32.50+8.186.42

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Julie HjortlandD17 NM (24)40.29+15.578.15

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumD50 (8)23.117.30
2Kim Farnes HansenH50 (13)23.59+1.516.03

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Eivind TonnaH17 NM (38)28.34+3.534.53
18Joar OldernesH17 NM (38)34.04+9.235.50
20Ingvild C. FleisjeD17 NM (24)47.04+22.329.36

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius ØieDirekte Lang (5)31.356.26
13Emilie Westli AndersenD17 NM (24)33.22+8.506.48

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Syver Røhnebæk KongsrudH17 NM (38)diskvalifisert

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Linn Mei WaalerD15-16 (16)33.42+12.5610.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0920 U1 Ukjent løper920Direkte Kort (2)utenfor konkurranse

Notodden OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Randi MorkDirekte Kort (2)27.188.50
3Rune EngehultDirekte Lang (5)36.11+4.367.23
3Åsmund SlokvikH13-14 (9)30.53+8.199.59
6Emma EngehultD13-14 (7)40.21+14.4913.03
7Snorre SlokvikH13-14 (9)41.24+18.5013.23
Kristian MorkN-åpen (3)1.02.0224.02
0Kristin NordgårdD13-14 (7)diskvalifisert

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marta UlvensøenD17 NM (24)26.27+1.555.23
4Jørgen MadslienH17 NM (38)27.15+2.344.39
6Sindre Jansson HaverstadH17 NM (38)28.03+3.224.48

Nydalens SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias Mikael EspedalH13-14 (9)22.347.18
1Erlend SlokvikH50 (13)22.085.35
1Anine AhlsandD17 NM (24)24.325.00
2Marte Madslien BakkenD13-14 (7)28.44+3.129.17
2Maria JonssonD50 (8)23.16+0.057.31
3Anne MadslienD50 (8)25.06+1.558.07
4Isak JonssonH15-16 (15)18.23+1.165.56
4Ole Petter HaugenH50 (13)26.47+4.396.45
6Torstein HoleH40 (9)41.24+10.228.26
6Jon Iver BakkenH50 (13)27.14+5.066.52
8Aksel MadslienH17 NM (38)29.31+4.505.03
9Kjetil EspedalH50 (13)31.13+9.057.52
12Ingrid MadslienD15-16 (16)28.46+8.009.18
13Elias JonssonH17 NM (38)31.40+6.595.25
16Gjermund Tørnqvist HaldenH17 NM (38)33.29+8.485.44
20Jørgen WulfsbergH17 NM (38)34.27+9.465.53
24Lars LystadH17 NM (38)35.56+11.156.09
0Kari MadslienD50 (8)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Jon Terje EkelandH50 (13)33.06+10.588.21
27Einar EkelandH17 NM (38)37.51+13.106.28

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Bjørnar TollefsenH17 NM (38)37.02+12.216.20

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kjersti SmåstuenD40 (4)41.25+11.5610.27
14Håvard GjestvangH15-16 (15)36.10+19.0311.42

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jostein Svaland DaleH15-16 (15)20.54+3.476.45

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Pernille SønsterudbråtenD13-14 (7)31.04+5.3210.03
4Ståle SønsterudbråtenDirekte Lang (5)38.46+7.117.54
5Mathilde SønsterudbråtenDirekte Lang (5)51.14+19.3910.27

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Hallvard Arntzen FossH17 NM (38)36.10+11.296.11

Sturla, IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Nils Inge BrurbergH50 (13)27.08+5.006.51
11Geir Holm GundersenH50 (13)33.11+11.038.22
12Johan Kristian UndelandH15-16 (15)30.38+13.319.54
17Kornelia Lønning BrurbergD17 NM (24)42.49+18.178.44
0Karl Anton UndelandH40 (9)diskvalifisert

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eskil FrøislandH15-16 (15)18.17+1.105.55
8Njaal Ellegaard MelbyH15-16 (15)21.21+4.146.54
11Ole Johan BråtenH15-16 (15)24.50+7.438.02
15Fredrik SveenH15-16 (15)36.37+19.3011.51
15Heidi Therese WiestD17 NM (24)35.25+10.537.13

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtH17 NM (38)24.414.13
23Christian HohlH17 NM (38)35.38+10.576.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor