Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet/KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet/KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Røyken OL

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Simen Hope AbelN-åpen (82)29.0417.05
0Marthe Graff-WiikN-åpen (82)26.1715.27
0Eira Harbo-HaaseN-åpen (82)27.5516.25
0Håvard HauglandN-åpen (82)38.37+9.3322.42
0Mats JohnsenN-åpen (82)16.139.32
0Olivia KjølstadN-åpen (82)30.53+1.4918.10
0Martin Nøst-HeggeN-åpen (82)36.43+7.3921.35
0Mathias Nøst-HeggeN-åpen (82)36.29+7.2521.27
0Alfred Berglund SandeN-åpen (82)35.19+6.1520.46
0Linus Hognestad SennelsN-åpen (82)20.5912.20
0Vegard Sølvberg-ØienN-åpen (82)34.54+5.5020.31
1Eivind Bøhn HeiebråtenH 17-C (6)27.2011.23
1Bettina NystuenD 11-12N (2)33.5415.24
2Daniel NystuenH 13-16C (3)28.42+2.0611.57
2Vera Gano MønnichD 13-16C (7)29.07+3.2712.07
2Torgeir StrandhagenH 60- (15)25.21+0.418.10
3Inger-Helene CarlsenD 17-C (6)36.26+2.0915.10
3Håkon HauglandH 13-16C (3)32.45+6.0913.38
3Marie KvarmeD 11-12 (14)19.23+0.579.41
4Marita Weierud KvaaleDirekte AK (27)29.39+4.289.33
4Torodd KolbergsrudH 17-C (6)32.54+5.3413.42
4Silje CarlsenD 13-16C (7)31.47+6.0713.14
4Mina Akiko JohnsenD 11-12 (14)24.44+6.1812.22
5Kristin SletnerDirekte AK (27)36.15+11.0411.41
5Ida SyversenD 50- (14)38.56+7.5312.33
5Lisa SørenssenD 75- (5)48.00+17.2022.51
5Andrea OpsahlD 11-12 (14)25.27+7.0112.43
5Roger WiikH 50- (19)29.47+4.038.30
6Thomas BergDirekte C (13)39.42+12.2916.32
6Morten FjellH 17-C (6)43.06+15.4617.57
6Ane Baldishol BrevigD 17- (30)47.44+7.0810.36
6Birgitte BekkelundD 70- (8)40.52+11.0119.27
7Solveig SletnerDirekte AK (27)37.05+11.5411.57
7Eva SyversenD 50- (14)43.44+12.4114.06
7Nora Christine HansenD 11-12 (14)28.40+10.1414.20
8Knut BjerknesDirekte C (13)41.06+13.5317.07
8Tone SkramD 45- (27)49.06+10.1212.16
9Ola KjølstadH 11-12 (21)24.52+8.5812.26
9Andrea Kirkenes FjellD 11-12 (14)33.21+14.5516.40
9Jon Erik KvarmeH 50- (19)33.38+7.549.36
10Florian HauseDirekte C (13)42.22+15.0917.39
10Emma Berglund SandeD 11-12 (14)37.27+19.0118.43
12Hege Holth RekaaD 17- (30)54.03+13.2712.00
15Ida SvanbergD 17- (30)57.23+16.4712.45
16Noah Rølles IssowitschH 11-12 (21)30.20+14.2615.10
18Simen KolbergsrudH 13-14 (20)50.28+28.3019.24
19Cathrine NorvikDirekte AK (27)51.53+26.4216.44
19Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 45- (27)1.02.41+23.4715.40
21Ingeborg KvarmeD 15-16 (27)56.02+24.5716.00
21Knut Sveinung Holth RekaaH 17- (65)42.45+11.368.03
22Pål BergDirekte AK (27)1.03.05+37.5420.20
26Sanna AntellD 17- (30)1.12.46+32.1016.10
44Eirik Holth JohannessenH 17- (65)54.39+23.3010.18
0Peter CarlsenH 45- (17)diskvalifisert
0Christian BuggeH 65- (20)diskvalifisert
0Kim AbelH 45- (17)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor