Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikerløpet/KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet/KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Modum OL

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Frida HopeN-åpen (82)28.4016.51
0Oskar HopeN-åpen (82)28.1516.37
0Annabell Aunmo KjellevoldN-åpen (82)29.33+0.2917.22
0Hedda Kind KjellevoldN-åpen (82)29.35+0.3117.24
0Emil S MolenaarN-åpen (82)15.579.22
0Filip MolenaarN-åpen (82)21.5912.55
2Emma Louise LightwingD 17-N (2)49.29+19.1722.29
2Lage Røhnebæk KongsrudH 11-12N (3)47.02+20.5221.22
2Jens Kr KoplandH 55- (21)27.57+0.307.59
3Erik MolenaarDirekte AK (27)28.23+3.129.09
3Jan LazorH 17-C (6)32.33+5.1313.33
4Hilde HovdenakD 45- (27)42.30+3.3610.37
5Patrick ThomassenH 15-16 (15)48.33+19.1612.08
5Erik LindströmH 60- (15)28.31+3.519.11
8Merethe NordbyDirekte B (8)1.14.45+48.2928.45
10May Jorunn RognlienD 55- (13)48.41+17.4215.42
10Johanna Sofie LongfjeldD 13-14 (17)39.12+16.3815.04
11Tove Beate JelstadD 50- (14)1.03.17+32.1420.24
11Gunnar HopeH 50- (19)34.32+8.489.52
12Kjell GrønhovdH 70- (27)31.19+5.0112.31
12Bård StangH 65- (20)38.44+11.4012.29
13Hanne Løver ThonD 45- (27)52.21+13.2713.05
13Svein GrønhovdH 65- (20)39.00+11.5612.34
14Marit Follestad TandbergD 50- (14)1.10.59+39.5622.53
14Maren KoplandD 17- (30)55.22+14.4612.18
14May Ingela HopeD 45- (27)53.31+14.3713.22
15John Ivar KjellevoldH 70- (27)32.53+6.3513.09
15Henrik Holm NesH 11-12 (21)29.22+13.2814.41
16Anne Mia OlsenD 45- (27)57.45+18.5114.26
21Solveig KongsrudD 45- (27)1.12.44+33.5018.11
22Marianne Solheim SandbergD 17- (30)1.03.42+23.0614.09
22Laila ThomassenD 45- (27)1.24.29+45.3521.07
23Stein Erik NordbyDirekte AK (27)1.08.35+43.2422.07
23Morten Taraldsten BrunesH 17- (65)42.48+11.398.04
24Lars EnerhaugenH 17- (65)43.24+12.158.11
27Lill Kristin EngerDirekte AK (27)1.25.16+1.00.0527.30
30Erik TrøenH 17- (65)45.29+14.208.34
31Lars GrønhovdH 17- (65)46.13+15.048.43
43Karsten Alexander KoplandH 17- (65)53.55+22.4610.10
50Jørn-Are LongfjeldH 17- (65)58.07+26.5810.57
55Arno Lilja GrønhovdH 17- (65)1.07.19+36.1012.42
57Petter StenbroH 17- (65)1.07.35+36.2612.45
0Ingvild Løver ThonD 17- (30)diskvalifisert
0Mats Olsen ByeH 11-12 (21)diskvalifisert
0Sirpa LiljaD 55- (13)diskvalifisert
0Syver Røhnebæk KongsrudH 17- (65)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor