Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nisse o-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nisse o-løpet
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 6 desember 2015

Klasser: Visa alla | Stornisse | Mellomnisse | Smånisse | Mininisse

Stornisse

6 500 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius WikstrømRingsaker OK44.216.49
2Kenneth BilstadVang OL44.50+0.296.53
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering45.00+0.396.55
4Yngve VoldenLøten o-lag45.02+0.416.55
5Ove Antvord HaugereidLøten o-lag45.43+1.227.02
6Sigurd DæhliLøten o-lag50.34+6.137.46
7Bjørn SolbergseterAustmarka IL50.50+6.297.49
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag50.53+6.327.49
9Sofie JohanssonLøten o-lag51.13+6.527.52
10Evine Westli AndersenLøten o-lag51.28+7.077.55
11Pål StenbergVang OL51.33+7.127.55
12Geir Jota BjørloHamar OK51.36+7.157.56
13Even LindaasElverum OK53.08+8.478.10
14Njaal Ellegaard MelbyVang OL53.18+8.578.12
15Tore Borchgrevink AluHamar OK53.27+9.068.13
16Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK53.33+9.128.14
17Morten TangenMåren OK55.30+11.098.32
18Kristian StorsveenLøten o-lag55.40+11.198.33
19Nils Harald StaffOL Toten-Troll55.43+11.228.34
20Svein GodagerLøten o-lag56.05+11.448.37
21Anders SkjesetVang OL56.08+11.478.38
22Terje WikstrømRingsaker OK56.20+11.598.40
23Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering59.09+14.489.06
24Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.00.01+15.409.14
25Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.00.18+15.579.16
26Ole Johan BråtenVang OL1.00.20+15.599.16
27Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering1.01.43+17.229.29
28Jon Ivar BergersenEidskog OL1.01.47+17.269.30
29Stein Arne NegårdVang OL1.01.56+17.359.31
30Marius StaffOL Toten-Troll1.02.04+17.439.32
31Knut SkjesetVang OL1.06.36+22.1510.14
32Harald BergeLøten o-lag1.06.50+22.2910.16
33Håkon BeitnesHamar OK1.21.32+37.1112.32
34Ane StorødegårdNOTEAM1.21.39+37.1812.33
35Fredrik SveenVang OL1.36.23+52.0214.49

Mellomnisse

4 700 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir VoldenLøten o-lag44.159.24
2Vanja StaffOL Toten-Troll46.37+2.229.55
3Stine Frogner TømmervoldHamar OK47.08+2.5310.01
4Henning WernøeHamar OK49.44+5.2910.34
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.31+6.1610.44
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK51.54+7.3911.02
7Sondre SkytterenGrue IL52.15+8.0011.07
8Lis DæhliLøten o-lag52.26+8.1111.09
9Inger Marie ØygardLøten o-lag52.36+8.2111.11
10Mats LindaasElverum OK52.59+8.4411.16
11Erik HaugenRingsaker OK53.13+8.5811.19
12Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange53.16+9.0111.20
13Anita StensethSnertingdal IF Orientering53.21+9.0611.21
14Trond FeiringHamar OK53.48+9.3311.26
15Øyvind RanestadHamar OK55.37+11.2211.50
16Ida EngenRaumar Orientering55.47+11.3211.52
17Margrethe NilsenNOTEAM56.04+11.4911.55
18Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering56.24+12.0912.00
19Margrete JørandliGjø-Vard OL56.29+12.1412.01
20Martin SkytterenGrue IL56.37+12.2212.02
21Kjersti NarumOL Vallset/Stange56.55+12.4012.06
22Kristian NarumOL Vallset/Stange56.58+12.4312.07
23Kai Jostein BergersenEidskog OL1.00.44+16.2912.55
24Terje GudbrandsenHamar OK1.01.59+17.4413.11
25Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.06.31+22.1614.09
26Heidi Therese WiestVang OL1.09.02+24.4714.41
27Linda FredhMåren OK1.14.11+29.5615.47
28Oddbjørn BergersenEidskog OL1.14.16+30.0115.48
29Knut WikstrømRingsaker OK1.17.26+33.1116.28
30Trygve HestadHamar OK1.17.42+33.2716.31
31Samuel BraatenOdal OL - Orientering1.45.26+1.01.1122.25
0Gro EllegaardVang OLdiskvalifisert
0Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert

Smånisse

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Vidar  LundNOTEAM33.5712.34
2Vegard RanestadHamar OK35.17+1.2013.04
3Gaute LindaasElverum OK42.55+8.5815.53
4Tore LindaasElverum OK43.21+9.2416.03

Mininisse

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Ovidia RanestadHamar OK18.059.31
2Julie Gjessing SkjesetVang OL1.09.59+51.5436.50
3Mari StenbergVang OL1.10.17+52.1236.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor