Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåbærløpet/MOT.TV-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåbærløpet/MOT.TV-cup
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 18 september 2016

N-åpen

1 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva Eckdahl BookOK Horten13.349.41
0Jens DybvikStokke IL21.37+8.0315.26
0Daniella GjoneSandefjord OK14.22+0.4810.15
0Martin HalvorsenStokke IL23.17+9.4316.37
0Malin Johansson HendenHedrum OL27.22+13.4819.32
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.16+3.4212.20
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn20.55+7.2114.56
0Pernille KongsfjellOL Tønsberg og omegn43.06+29.3230.47
0Eirik LestebergKongsberg OL17.40+4.0612.37
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13.219.32
0Selma K NarimOL Tønsberg og omegn21.05+7.3115.03
0Vilde K NarimOL Tønsberg og omegn21.03+7.2915.02
0Maike RöhrsStokke IL17.55+4.2112.47
0Tuva Aasrum SandmoeLardal OL26.57+13.2319.15
0Sturla SigurdsonStokke IL18.15+4.4113.02
0Vigdis SigursdottirStokke IL17.48+4.1412.42
0Magnus SigursonStokke IL10.447.40
0Victoria StørenBø OL19.18+5.4413.47
0Juli LiljebackOL Tønsberg og omegn16.07+2.3311.30
0Nina LiljebackOL Tønsberg og omegn16.14+2.4011.35

D -10

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thomine HilstanPorsgrunn OL20.48+4.3611.33
0Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL20.42+4.3011.30
0Pernille ZagarLarvik OK16.28+0.169.08
0Ingrid LestebergKongsberg OL20.07+3.5511.10
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn16.129.00

D 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.536.02
2Marlene SkramdalHedrum OL15.57+5.048.51
3Ingeborg EikåsSandefjord OK17.30+6.379.43
4Malin LiljebackOL Tønsberg og omegn21.49+10.5612.07
4Nora Arentz HagenSandefjord OK21.49+10.5612.07

D 11-12N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn23.3711.48
2Christine LundOL Tønsberg og omegn23.53+0.1611.56

D 13-14

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina SchjervenLardal OL27.1610.05
2Eline SchjervenLardal OL31.20+4.0411.36
3Ida Sofie HjortlandLarvik OK34.56+7.4012.56
4Kristin Melby JacobsenLardal OL36.17+9.0113.26
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn42.02+14.4615.34
6Emma EngehultNotodden OL49.14+21.5818.14
7Kristin NordgårdNotodden OL1.04.02+36.4623.42
8Pernille HalvorsenStokke IL1.39.51+1.12.3536.58
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb15.128.26

D 15-16

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL34.408.40
2Anna MeenPorsgrunn OL37.58+3.189.29
3Hanna NysæterSkien OK42.56+8.1610.44
4Elise AusenPorsgrunn OL44.06+9.2611.01
5Elise StørenBø OL51.16+16.3612.49
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn55.03+20.2313.45

D 17-C

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL40.0015.23
2May-Britt SkramdalHedrum OL52.54+12.5420.20
3Kari BergLarvik OK1.01.18+21.1823.34
4Lill BirkelundPorsgrunn OL1.19.11+39.1130.27
0Mette Spangelo WoldOK Hortendiskvalifisert
0Silje Skatvedt StensrudOK Hortendiskvalifisert

D 17-

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK39.158.43
2Maiken Økern HågårdKonnerud IL44.33+5.189.54
3Kari ChristiansenSandefjord OK48.24+9.0910.45
4Mariann RoeBø OL1.13.34+34.1916.20
0Pernille NaufHedrum OLdiskvalifisert
0Ella Arentz HagenSandefjord OKdiskvalifisert

D 40-

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Økern JensenKonnerud IL38.049.31
2Ingvild EckdahlOK Horten38.46+0.429.41
3Sara MathisenPorsgrunn OL39.06+1.029.46
4Liv SchjervenLardal OL39.46+1.429.56
5Mai Britt BjørkSandefjord OK43.51+5.4710.57
6Siv WiersdalenPorsgrunn OL48.10+10.0612.02
7Wenche EikåsSandefjord OK49.47+11.4312.26
8Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn52.16+14.1213.04
9Anette FiringAndebu IL52.54+14.5013.13
10Anikken Gjein DybvikStokke IL1.01.55+23.5115.28
11Linda FredhMåren OK1.11.48+33.4417.57

D 45-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL34.2810.46
2Stine ArntzenSandefjord OK38.49+4.2112.07
3Anette RonæssOL Tønsberg og omegn43.10+8.4213.29
4Astrid BrevikStokke IL47.48+13.2014.56
5Annette Cecilie ArentzSandefjord OK48.07+13.3915.02
6Janne LarsenPorsgrunn OL49.10+14.4215.21

D 50-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK35.3611.07
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL35.48+0.1211.11
3Tone StoklandSandefjord OK36.31+0.5511.24
4Hilde KløvstadSandefjord OK40.45+5.0912.44

D 55-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.4911.49
0Elisabeth Meum JohansenOK Mossdiskvalifisert

D 60-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK38.4612.30
2Inger NergaardStokke IL50.38+11.5216.20
3Randi HansenStokke IL56.15+17.2918.08
4Gro EiaOL Trollo1.02.26+23.4020.08
5Elisabeth RødAndebu IL1.12.12+33.2623.17
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.23.49+45.0327.02

D 65-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL1.00.3719.33
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.10.46+10.0922.49
0Gun JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Karin KittilsenStokke ILdiskvalifisert

D 70-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL55.2117.51
2Hanne BræckKongsberg OL59.58+4.3719.20
3May Helene HansenSandefjord OK1.03.27+8.0620.28
4Hjørdis ØvreåsBotne SK1.10.19+14.5822.40
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.21.35+26.1426.19
6Astrid GjelstadSandefjord OK1.23.22+28.0126.53
0Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 75-

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.06.3621.29
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.18.31+11.5525.19
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -10

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ludvig SkramdalHedrum OL17.50+3.199.54
0Tollef TjentlandLardal OL22.19+7.4812.23
0Rasmus EngehultNotodden OL14.318.03
0Ole Magnus StormyrIL Hauken24.53+10.2213.49
0Gaute NysæterSkien OK17.15+2.449.35

H 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard TjentlandLardal OL11.306.23
2Benjamin GjoneSandefjord OK11.52+0.226.35
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12.21+0.516.51
4Ola MeenPorsgrunn OL12.40+1.107.02
5Theodor BjørkSandefjord OK12.42+1.127.03
6Gabriel GjoneSandefjord OK12.58+1.287.12
7Brage EikåsSandefjord OK13.29+1.597.29
8Erik ZagarLarvik OK13.32+2.027.31
9Kristoffer EckdahlOK Horten14.30+3.008.03
10Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn14.49+3.198.13
11Martin DybvikStokke IL15.45+4.158.45
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken20.42+9.1211.30

H 11-12N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.148.37
2Adrian HagenPorsgrunn OL20.41+3.2710.20

H 13-14

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK22.288.19
2Tobias MathisenPorsgrunn OL26.15+3.479.43
3Iver RingheimLarvik OK26.29+4.019.48
4Viljan van RaaijHedrum OL27.11+4.4310.04
5Henrik R HoltHedrum OL30.25+7.5711.15
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn31.21+8.5311.36
7Åsmund SlokvikNotodden OL33.10+10.4212.17
8Jonas EikåsSandefjord OK35.15+12.4713.03
9Hallgeir BrevikStokke IL54.20+31.5220.07

H 15-16

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skjalg NysæterSkien OK28.297.07
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn28.42+0.137.10
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL29.06+0.377.16
4Even GravningenStokke IL30.51+2.227.42
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn32.18+3.498.04
6Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL32.43+4.148.10
7Rasmus MathisenPorsgrunn OL34.30+6.018.37
8Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn38.26+9.579.36
9Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38.40+10.119.40
10Audun BrevikStokke IL39.02+10.339.45
11Per Anders EckdahlOK Horten40.09+11.4010.02
12Karl Mathias WoldOK Horten58.57+30.2814.44

H 17-C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl Terje WoldOK Horten39.4315.16
2Per Anders RemmePorsgrunn OL44.58+5.1517.17
3Arnfinn SørumSkien OK45.42+5.5917.34

H 17-

4 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL31.427.02
2Tobias KristensenLarvik OK32.28+0.467.12
3Jørn SundbyLarvik OK34.01+2.197.33
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35.25+3.437.52
5Frode NysæterSkien OK35.48+4.067.57
6Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.09+4.278.02
7Helge GisholtOK Skeidi37.05+5.238.14
8Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.33+5.518.20
9Håkon KornmoPorsgrunn OL37.45+6.038.23
10Håvard HågårdKonnerud IL39.31+7.498.46
11Ola LestebergKongsberg OL40.52+9.109.04
12Dag Steinar RagvinBø OL42.14+10.329.23
13Jens Didrik BergLarvik OK43.17+11.359.37
14Siggen YtrehusBø OL43.54+12.129.45
15Morten TangenMåren OK46.28+14.4610.19
16Per Henrik L ZagarLarvik OK48.18+16.3610.44
0David HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 40-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.399.02
2Kjetil EckdahlOK Horten40.40+0.019.02
3Steinar LandeBø OL41.02+0.239.07
4Robert FredriksenNotodden OL41.41+1.029.15
5Atle BorgersenHedrum OL48.24+7.4510.45
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL49.11+8.3210.55
7Kenneth DybvikStokke IL1.03.27+22.4814.06

H 45-

4 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik GjeinFossum IF28.387.09
2Gisle NysæterSkien OK28.39+0.017.09
3Trond GjelstadSandefjord OK29.12+0.347.18
4Hans Christian MeenPorsgrunn OL29.41+1.037.25
5Dag AusenPorsgrunn OL30.44+2.067.41
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK32.48+4.108.12
7Rune EngehultNotodden OL33.39+5.018.24
8Morten HamreIL Hauken34.03+5.258.30
9Anders Kristian HoltHedrum OL35.03+6.258.45
10Tom KristensenLarvik OK35.21+6.438.50
11Bjørnar OlsrødStokke IL36.27+7.499.06
12Jørn MyrlandNotodden OL36.40+8.029.10
13Arne NåtedalOL Trollo37.03+8.259.15
14Jon SkriubakkenPorsgrunn OL37.45+9.079.26
15Øyvind StørenBø OL41.23+12.4510.20
16Espen JohnsenHedrum OL42.13+13.3510.33
17Tor Sverre GravningenStokke IL44.09+15.3111.02
18Hans Petter BettumStokke IL44.47+16.0911.11
19Jo Børre EikåsSandefjord OK45.48+17.1011.27
20Trond FossSandefjord OK1.00.34+31.5615.08
0Per Olav GulbrandsenLarvik OKdiskvalifisert

H 50-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Håkon JørgensenSandefjord OK30.419.35
2Arne KristensenStokke IL33.19+2.3810.24
3Jan Ivar GundersenHedrum OL38.54+8.1312.09
4Rune RøedStokke IL50.30+19.4915.46
5Oskar KaaløySandefjord OK1.31.34+1.00.5328.36
0Jan GatevoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 55-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RaastadSkien OK33.2910.27
2Morten JohansenOK Moss40.42+7.1312.43
3Roy GjerdingOK Moss43.09+9.4013.29
4Kjetil KløvstadSandefjord OK51.32+18.0316.06

H 60-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL28.378.56
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK29.39+1.029.15
3Øivind FadumSande Sportsklubb32.07+3.3010.02
4Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK34.02+5.2510.38
5Per Chr. HagenBø OL34.04+5.2710.38
6Hugo ChristensenNotodden OL34.16+5.3910.42
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL38.19+9.4211.58
8Jan BøhleOL Trollo47.08+18.3114.43

H 65-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL35.3911.08
2Dag Rønning JensenOL Trollo38.23+2.4411.59
3Atle RemmePorsgrunn OL39.32+3.5312.21
4Elling AakreAndebu IL39.49+4.1012.26
5Martin NaufHedrum OL40.20+4.4112.36
6Kay JørgensenPorsgrunn OL51.16+15.3716.01
7Hogne KjæråsAndebu IL53.12+17.3316.37
8Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK59.54+24.1518.43
0Ragnar Niemi BergStokke ILdiskvalifisert

H 70-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge FossheimHedrum OL36.0111.37
2Lars Martin GjeinStokke IL40.30+4.2913.03
3Ragnar HillestadLardal OL40.56+4.5513.12
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL41.48+5.4713.29
5Thorolf TrolsrudBotne SK42.07+6.0613.35
6Widar Taxth LølandHisøy OK46.32+10.3115.00
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK48.03+12.0215.30
8Rolf GjølbergLarvik OK49.03+13.0215.49
9John Ivar KjellevoldModum OL49.05+13.0415.50
10Bjørn Willy HansenSandefjord OK54.30+18.2917.34
11Magnar ØvreåsBotne SK54.51+18.5017.41
12Frank EliassenSandefjord OK1.03.23+27.2220.26
13Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.07.32+31.3121.47

H 75-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anton LommeHedrum OL40.3213.04
2Per Øystein AndersenLarvik OK42.13+1.4113.37
3Tor Eivind EdvardsenLarvik OK51.18+10.4616.32
4Magne KlovningPorsgrunn OL53.04+12.3217.07
5Trygve FosseGimle IF53.59+13.2717.24
6Knut KjemhusKongsberg OL55.57+15.2518.02
7Asbjørn BræckKongsberg OL1.00.37+20.0519.33
8Oddvar GjelstadSandefjord OK1.07.23+26.5121.44
9Egil RonæssPorsgrunn OL1.17.48+37.1625.05
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.18.28+37.5625.18
11Magnar ReppesgårdHedrum OL1.19.03+38.3125.30
0Odd GunbjørnsenKonnerud ILdiskvalifisert
0Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

H 85-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge TvedtenLarvik OK56.0518.05

D17B

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HjortlandLarvik OK34.2112.43
2Anne Berg GjølbergLarvik OK41.33+7.1215.23
3Katrine van RaaijHedrum OL51.05+16.4418.55
4Monica Tveit TjentlandLardal OL55.30+21.0920.33
5Elin BordøyHedrum OL56.17+21.5620.50
6Elin SlokvikNotodden OL1.00.29+26.0822.24
7Mia EngehultNotodden OL1.00.32+26.1122.25

H17B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL42.3615.46
2Kjetil JacobsenHamar OK43.01+0.2515.55

Direkte C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK49.4219.06
2Hans Jørgen BjørkSandefjord OK55.22+5.4021.17
3Sissel EliassenSandefjord OK1.01.40+11.5823.43

Direkte C lang

6 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene MeenPorsgrunn OL1.05.5010.58

D -10N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Annika van RaaijHedrum OL20.0610.03

H -10N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Niclas GunnerødStokke IL17.428.51
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor