Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 4 september 2016

D11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 155.29
1. Synne Sommerstad Røste33.25133.251
2. Ingvild Gustafsson22.04155.2910
2Sturla, IF 11.09.31+14.02
1. Ylva Klausen38.332+5.0838.332+5.08
2. Solveig Hübschle30.582+8.541.09.3120+14.02+8.54
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Synne Sandvendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Andreas Kjenes Monsendiskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 146.04
1. Andrea Ranvik25.57125.571
2. Jenny Baklid20.07146.0410
2Kongsberg OL 148.20+2.16
1. Helene Eger25.592+0.0225.592+0.02
2. Marlin Haavengen22.212+2.1448.2020+2.16+2.14
3Kongsberg OL 250.49+4.45
1. Tale Strand26.043+0.0726.043+0.07
2. Åsne Haavengen24.453+4.3850.4930+4.45+4.38
4Kongsberg OL 356.42+10.38
1. Ingvild Langeggen26.043+0.0726.043+0.07
2. Mathilde Sæter Flesseberg30.384+10.3156.424+1+10.38+10.31
5Konnerud IL 21.04.11+18.07
1. Anniken Ranvik31.376+5.4031.376+5.40
2. Mari Landro Svingheim32.345+12.271.04.115-1+18.07+12.27
6Kongsberg OL 61.10.53+24.49
1. Konstanse Moholth34.197+8.2234.197+8.22
2. Sanna Sembsmoen-Schleis36.347+16.271.10.536-1+24.49+16.27
7Eiker OL 11.10.57+24.53
1. Christine Hoen36.349+10.3736.349+10.37
2. Solveig Letmolie34.236+14.161.10.577-2+24.53+14.16
8Eiker OL 21.17.12+31.08
1. Tomine Lysaker Sanden34.278+8.3034.278+8.30
2. Silje Morlandstø42.458+22.381.17.1280+31.08+22.38
9Ringerike OL 11.18.52+32.48
1. Tuva Aas Stræte30.515+4.5430.515+4.54
2. Ida Bolette Enerhaugen48.019+27.541.18.529+4+32.48+27.54
10Konnerud IL 41.24.15+38.11
1. Mille Jægtvik43.1111+17.1443.1111+17.14
2. Hedda Spangberg41.0412+20.571.24.1510-1+38.11+20.57
11Kongsberg OL 71.25.31+39.27
1. Kathinka Rogstad44.2812+18.3144.2812+18.31
2. Selma Høivold41.0311+20.561.25.3111-1+39.27+20.56
12Konnerud IL 31.26.21+40.17
1. Thea Land43.0910+17.1243.0910+17.12
2. Amanda Skyttersæter Saugerud43.1213+23.051.26.2112+2+40.17+23.05
13Kongsberg OL 41.43.45+57.41
1. Elisabeth Brandal Søfting1.00.1213+34.151.00.1213+34.15
2. Karoline Torø43.3314+23.261.43.45130+57.41+23.26
14Sturla, IF 11.44.18+58.14
1. Ine Instanes1.05.0114+39.041.05.0114+39.04
2. Malene Instanes39.1710+19.101.44.18140+58.14+19.10
Kongsberg OL 5diskvalifisert
1. Marte Karine Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mari Øverbydiskvalifisertdiskvalifisert

D17

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 11.51.30
1. Lone Brochmann37.34137.341
2. Lene Godager Kaas30.574+2.031.08.31100.00
3. Kine Gulliksen42.592+3.541.51.30100.00
2IL Tyrving 11.57.17+5.47
1. Mari Jevne Arnesen38.582+1.2438.582+1.24
2. Ida Tiltnes29.533+0.591.08.5120+0.20-1.04
3. Cassie Trewin48.264+9.211.57.1720+5.47+5.27
3Konnerud IL 12.00.59+9.29
1. Thea Sildnes Baklid52.425+15.0852.425+15.08
2. Maiken Økern Hågård29.122+0.181.21.5450+13.23-1.45
3. Anette Juveli39.0512.00.593-2+9.29
4Kongsberg OL 12.01.01+9.31
1. Aurora Moholth44.533+7.1944.533+7.19
2. Siri Moholth31.355+2.411.16.2830+7.57+0.38
3. Anne Willkommen Eiken44.333+5.282.01.014+1+9.31+1.34
5IL Tyrving 22.10.23+18.53
1. Helene Lund-Johansen45.144+7.4045.144+7.40
2. Mari Jellum Helgerud34.336+5.391.19.4740+11.16+3.36
3. Åsa Franzen50.366+11.312.10.235+1+18.53+7.37
6Modum OL 12.10.37+19.07
1. Hilde Hovdenak53.016+15.2753.016+15.27
2. Maren Kopland28.5411.21.5560+13.24
3. Tine Hansen48.425+9.372.10.3760+19.07+5.43
7Konnerud IL 22.25.28+33.58
1. Birgit Økern Jensen56.018+18.2756.018+18.27
2. Tove Heimdal38.027+9.081.34.037-1+25.32+7.05
3. Isa Heggedal51.257+12.202.25.2870+33.58+8.26
8Røyken OL 12.38.17+46.47
1. Ane Baldishol Brevig53.057+15.3153.057+15.31
2. Hege Holth Rekaa43.428+14.481.36.478+1+28.16+12.45
3. Line Drange Ruud1.01.308+22.252.38.1780+46.47+18.31
9Sturla, IF 12.58.32+1.07.02
1. Fride Sørensen59.529+22.1859.529+22.18
2. Tanja Instanes48.159+19.211.48.0790+39.36+17.18
3. Aud Ellen Brevik1.10.259+31.202.58.3290+1.07.02+27.26
10Kongsberg OL 22.42.36+51.06
1. Lise Bagstevold1.07.5412+30.201.07.5412+30.20
2. Rikke Hjelseth Larsen39.0410+10.101.46.5810-2+38.27+8.07
3. Idunn Haavengen55.3811+16.332.42.36100+51.06+12.39
11Eiker OL 22.42.59+51.29
1. Anne Marthe Peveri1.04.0910+26.351.04.0910+26.35
2. Anita Hilleren47.0111+18.071.51.1011+1+42.39+16.04
3. Sølvi Fossøy51.4910+12.442.42.59110+51.29+8.50
12Modum OL 23.28.13+1.36.43
1. Marianne Solheim Sandberg1.07.1011+29.361.07.1011+29.36
2. Anne Mia Olsen54.5712+26.032.02.0712+1+53.36+24.00
3. Marita Lilja Grønhovd1.26.0612+47.013.28.13120+1.36.43+43.07
Eiker OL 1diskvalifisert
1. Ane Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lotte Myklemyrdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Thea Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert

D150

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Modum OL 11.26.37
1. Ann Elisabeth Gunnulfsen34.242+5.2234.242+5.22
2. Hanne Løver Thon22.25156.491-1
3. Sirpa Lilja29.482+0.201.26.37100.00
2Ringerike OL 11.29.42+3.05
1. Torunn Økern Jensen29.02129.021
2. Live Joronn Ytrehus31.123+8.471.00.142+1+3.25+3.25
3. Anne Guro Nøkleby29.2811.29.4220+3.05
3Kongsberg OL 11.46.00+19.23
1. Barbara Willkommen Eiken35.273+6.2535.273+6.25
2. Åshild Bergstøl28.392+6.141.04.0630+7.17+0.52
3. Elisabeth Hetlevik41.543+12.261.46.0030+19.23+12.06
4Modum OL 22.23.44+57.07
1. May Jorunn Rognlien51.535+22.5151.535+22.51
2. Solveig Kongsrud40.084+17.431.32.0150+35.12+12.21
3. Lill-Kristin Enger51.434+22.152.23.444-1+57.07+21.55
5Sturla, IF 12.28.38+1.02.01
1. Linda Verde36.294+7.2736.294+7.27
2. Nina Klausen49.155+26.501.25.4440+28.55+21.28
3. Charlotte Skourup1.02.545+33.262.28.385+1+1.02.01+33.06

H11-12

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 152.25
1. Arne Bergan26.48126.481
2. Endre Sand25.372+8.5152.25100.00
2Kongsberg OL 254.45+2.20
1. Andreas Myrvold Skovlyst37.594+11.1137.594+11.11
2. Halvor Løken16.46154.452-2+2.20
3Modum OL 159.06+6.41
1. Emil Storhaug Molenaar32.452+5.5732.452+5.57
2. Mats Olsen Bye26.213+9.3559.063+1+6.41+0.44
4Ringerike OL 11.09.08+16.43
1. Martin Nøkleby Melling38.296+11.4138.296+11.41
2. Reidar Kollstrøm30.394+13.531.09.084-2+16.43+5.02
5Sturla, IF 11.09.22+16.57
1. Martin Kaiser38.255+11.3738.255+11.37
2. Anne Maren Eidsten30.575+14.111.09.2250+16.57+5.20
6Modum OL 21.11.12+18.47
1. Lage Røhnebæk Kongsrud33.293+6.4133.293+6.41
2. Henrik Holm Nes37.436+20.571.11.126+3+18.47+12.06

H13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 145.13
1. Sølve Drage24.032+1.5524.032+1.55
2. Vetle Drage21.10145.131-1
2Ringerike OL 151.01+5.48
1. Jørgen Nøkleby Melling27.363+5.2827.363+5.28
2. Oskar Arnevik23.254+2.1551.012-1+5.48+0.20
3Sturla, IF 153.07+7.54
1. Mathias Skourup Rognebakke30.244+8.1630.244+8.16
2. Johan Kristian Undeland22.432+1.3353.073-1+7.54-0.22
4Kongsberg OL 31.02.07+16.54
1. Vegard Holm Johannesen33.155+11.0733.155+11.07
2. Olav Lund28.525+7.421.02.074-1+16.54+5.47
5Kongsberg OL 21.02.19+17.06
1. Johan Eger39.058+16.5739.058+16.57
2. Atle Nikolai Wøllo23.143+2.041.02.195-3+17.06+0.09
6Konnerud IL 11.06.02+20.49
1. Aslak Heimdal22.08122.081
2. Vetle Lysaker Norbom43.546+22.441.06.026+5+20.49+20.49
7Sturla, IF 21.31.24+46.11
1. Egil Frydenlund35.056+12.5735.056+12.57
2. Lukas Klausen56.198+35.091.31.247+1+46.11+33.14
8Ringerike OL 21.34.52+49.39
1. Stein Aas Stræte39.027+16.5439.027+16.54
2. Anders Roum55.507+34.401.34.528+1+49.39+32.45
9Sturla, IF 42.07.29+1.22.16
1. Sander Solheim Ottesen1.14.269+52.181.14.269+52.18
2. Kristoffer Hübschle53.039+31.532.07.2990+1.22.16+29.58
Sturla, IF 3diskvalifisert
1. Olav Melheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert

H17

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 21.55.07
1. Styrk Hunseid Kamsvåg39.312+0.0339.312+0.03
2. Anders Tiltnes32.1211.11.431-1
3. Tord Strand43.244+3.571.55.07100.00
2IL Tyrving 11.58.11+3.04
1. Vegard Brun Saga39.28139.281
2. Emil Jönsson37.402+5.281.17.082+1+5.25+5.25
3. Torbjørn Sagberg41.032+1.361.58.1120+3.04-2.21
3Fredrikstad SK 11.58.12+3.05
1. Kristian Dalby39.393+0.1139.393+0.11
2. Kjell Arild Karlsen39.065+6.541.18.4530+7.02+6.51
3. Audun Bjerkreim Nilsen39.2711.58.1230+3.05
4Konnerud IL 12.02.14+7.07
1. Erik Feyling Haare43.126+3.4443.126+3.44
2. Jonas Sommerstad Juveli37.543+5.421.21.065-1+9.23+5.39
3. Jørgen Baklid41.083+1.412.02.144-1+7.07-2.16
5Modum OL 12.04.33+9.26
1. Erik Trøen39.485+0.2039.485+0.20
2. David Løver39.044+6.521.18.524-1+7.09+6.49
3. Morten Taraldsten Brunes45.415+6.142.04.335+1+9.26+2.17
6Ringerike OL 12.28.23+33.16
1. Lars-Inge Arnevik39.454+0.1739.454+0.17
2. Anders Beyer Brattli45.186+13.061.25.036+2+13.20+13.03
3. Sander Arnevik1.03.206+23.532.28.2360+33.16+19.56
7Kongsberg OL 12.20.00+24.53
1. Mathias Drage38.02738.027+-1.26
2. Håkon Lund55.3110+23.191.33.339+2+21.50+23.16
3. Trygve Heggedal46.277+7.002.20.007-2+24.53+3.03
8Eiker OL 12.20.29+25.22
1. Vegard Myklemyr49.1511+9.4749.1511+9.47
2. Kenneth Sandvold44.438+12.311.33.5810-1+22.15+12.28
3. Axel Berlin46.318+7.042.20.298-2+25.22+3.07
9Konnerud IL 22.24.33+29.26
1. Håvard Hågård43.589+4.3043.589+4.30
2. André Jægtvik47.399+15.271.31.377-2+19.54+15.24
3. Erik Saugerud52.5611+13.292.24.339+2+29.26+9.32
10Sturla, IF 12.28.37+33.30
1. Sturla Frydenlund39.428+0.1439.428+0.14
2. Nicolai Hübschle56.2311+24.111.36.0511+3+24.22+24.08
3. Ole Jørgen Bogen Arenth52.3210+13.052.28.3710-1+33.30+9.08
11Røyken OL 12.42.59+47.52
1. Henrik Drange Ruud44.0610+4.3844.0610+4.38
2. Eirik Holth Johannessen1.11.0512+38.531.55.1112+2+43.28+38.50
3. Knut Sveinung Holth Rekaa47.489+8.212.42.5911-1+47.52+4.24
12Modum OL 22.53.40+58.33
1. Eirik Stærkeby Jelstad51.1812+11.5051.1812+11.50
2. Stian Stærkeby Jelstad42.127+10.001.33.308-4+21.47+9.57
3. Severin Berglia1.20.1012+40.432.53.4012+4+58.33+36.46

H150

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ringerike OL 11.37.21
1. Kristian Kihle33.522+0.4433.522+0.44
2. Stig Melling27.1811.01.101-1
3. Knut Aas36.1111.37.2110
2Sturla, IF 11.46.23+9.02
1. Harald Thon33.08133.081
2. Anders Gustafsson29.532+2.351.03.012+1+1.51+1.51
3. Nils Inge Brurberg43.223+7.111.46.2320+9.02+7.11
3Sturla, IF 21.54.47+17.26
1. Geir Holm Gundersen39.193+6.1139.193+6.11
2. Espen Melheim38.044+10.461.17.2330+16.13+10.02
3. Tibor Vári37.242+1.131.54.4730+17.26+1.13
4Eiker OL 12.08.57+31.36
1. Leif Kåre Besseberg42.334+9.2542.334+9.25
2. Åmund Tonna37.573+10.391.20.3040+19.20+9.55
3. Hans Roar Bakken48.274+12.162.08.5740+31.36+12.16
Sturla, IF 3diskvalifisert
1. Thomas Kaiserdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Snorre Frydenlunddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karl Anton Undelanddiskvalifisertdiskvalifisert

HV130

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ringerike OL 148.01
1. Morten Dåsnes21.56121.561
2. Helge Revhaug26.05148.0110
2Sturla, IF 156.58+8.57
1. Eirik Eriksen30.052+8.0930.052+8.09
2. Bjørn W. Ludvigsen26.532+0.4856.5820+8.57+0.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor