Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 3 september 2016

Kongsberg OL

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Selma Sembsmoen-SchleisD 11-12N (2)36.4818.46
1Mathilde Sæter FlessebergD 13-14 (12)28.189.24
1Finn Åge ØsternH 80- (2)58.1321.24
1Ingvild GustafssonD 11-12 (7)31.4812.31
1Marlin HaavengenD 15-16 (21)46.309.57
1Vetle DrageH 13-14 (13)27.239.05
1Trygve HeggedalH 19-20 (2)59.199.02
2Vegard Øverli BergH 15-16 (6)55.31+9.3710.32
2Leiv HopeH 80- (2)1.07.11+8.5824.41
2Lise BagstevoldD 21- (8)1.09.06+16.2410.32
2Arne BerganH 11-12 (7)34.57+1.5913.45
2Åsne HaavengenD 13-14 (12)29.47+1.299.53
2Helene EgerD 15-16 (21)47.35+1.0510.11
2Anne AamodtD 11-12N (2)46.49+10.0123.53
2Atle Nikolai WølloH 13-14 (13)28.40+1.179.31
3Celine RenardD 21- (8)1.09.45+17.0310.37
3Tale StrandD 15-16 (21)51.24+4.5411.00
3Håkon LundH 17-18 (7)1.03.48+15.239.43
4Endre SandH 11-12 (7)39.48+6.5015.40
4Knut KjemhusH 75- (6)55.23+8.5320.21
4Selma HøivoldD 13-14 (12)40.39+12.2113.30
4Christina Maria KasinD 21- (8)1.15.47+23.0511.33
4Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (7)41.48+10.0016.27
4Olav LundH 13-14 (13)31.37+4.1410.30
4Ingar HåkonsenH 70- (10)1.01.45+5.5518.29
4Vegard BagstevoldH 17-A kort (10)1.05.37+24.1514.03
5Sølve DrageH 15-16 (6)1.02.43+16.4911.54
5Marianne HøivoldD 40- (13)1.07.25+12.3114.26
5Asbjørn BræckH 75- (6)55.41+9.1120.28
5Ingvild Øverli BergD 11-12 (7)46.11+14.2318.10
5Hilde StorløkkenD 50- (6)58.27+7.3114.30
5Anne Willkommen EikenD 17-18 (10)55.50+7.5710.35
6Mari ØverbyD 13-14 (12)45.05+16.4714.58
6Damien RenardH 21- (17)1.01.16+7.497.31
6Helene Brandal SøftingD 11-12 (7)2.05.00+1.33.1249.12
6Jane RødderD 50- (6)2.07.05+1.16.0931.32
6Vegard Holm JohannesenH 13-14 (13)32.35+5.1210.49
6Idunn HaavengenD 17-18 (10)1.11.16+23.2313.31
7Hans Otto ØverbyH 40- (8)1.12.24+17.0411.02
7Johan EgerH 13-14 (13)34.36+7.1311.29
7Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 (10)1.12.26+24.3313.44
8Finn BjørtuftH 65- (10)1.12.17+25.4221.38
8Ingvild LangeggenD 15-16 (21)57.18+10.4812.16
9Barbara Willkommen EikenD 40- (13)1.25.28+30.3418.18
9Kristiane RogstadD 17-18 (10)1.25.00+37.0716.07
9Roar TønnessenH 17-A kort (10)1.22.50+41.2817.44
11Sanna Sembsmoen-SchleisD 13-14 (12)1.09.50+41.3223.12
12Elisabeth Brandal SøftingD 13-14 (12)1.19.34+51.1626.26
13Kathinka RogstadD 15-16 (21)1.10.06+23.3615.00
16Marte Karine LarsenD 15-16 (21)1.16.35+30.0516.23
18Torgeir BrandalH 50- (20)1.17.25+35.3114.41
19Andrea VaneboD 15-16 (21)1.26.00+39.3018.24
20Erik HøivoldH 50- (20)2.09.42+1.27.4824.36
21Sarah WølloD 15-16 (21)1.42.56+56.2622.02
Erik BerganN-åpen (6)1.02.1731.46
Eirik LestebergN-åpen (6)48.3524.47
Eline Maudal PettersenN-åpen (6)49.3525.17
Mathis RenardN-åpen (6)45.1123.03
Adele TeigenN-åpen (6)39.5220.20
Håkon ØverbyN-åpen (6)51.0926.05
Marte EgerD -10 (5)53.4224.11
Iselin HøivoldD -10 (5)43.0419.23
Ingrid LestebergD -10 (5)1.06.5330.07
Elise RenardD -10 (5)52.4423.45
Simen Sommerstad RøsteH -10 (1)44.5820.15
0Halvor LøkenH 11-12 (7)diskvalifisert
0Hanne BræckD 70- (3)diskvalifisert
0Paul BisethH 70- (10)diskvalifisert
0Henrik HaugH 17-18 (7)diskvalifisert
0Andrea Willkommen EikenD 17-18 (10)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor