Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 3 september 2016

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tilla Farnes HennumD 17-18 (10)50.58+3.059.40

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenD 70- (3)49.0618.03
15Hans Marius NelsonH 21- (17)1.38.04+44.3712.02

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Thorolf TrolsrudH 70- (10)1.06.34+10.4419.55
8Magnar ØvreåsH 70- (10)1.23.44+27.5425.04
0Hjørdis ØvreåsD 70- (3)diskvalifisert

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Per Chr. HagenH 60- (5)47.08+11.2011.41
8Jon KvisliH 17-A kort (10)1.16.00+34.3816.16
10Steinar LandeH 21- (17)1.08.21+14.548.23
0Arne LandeH 70- (10)diskvalifisert

Eiker OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenH 50- (20)41.547.57
1Åmund TonnaH 65- (10)46.3513.56
1Ane DyrkornD 17-18 (10)47.539.05
2Vegard MyklemyrH 17-18 (7)50.37+2.127.42
3Hans Roar BakkenH 65- (10)51.01+4.2615.16
3Thea DyrkornD 17-18 (10)52.59+5.0610.03
5Sølvi FossøyD 21- (8)1.16.05+23.2311.35
5Vidar ElvekrokH 60- (5)49.07+13.1912.11
6Anne Marthe PeveriD 21- (8)1.23.42+31.0012.45
8Ole MyklemyrH 40- (8)1.23.29+28.0912.43
10Tom André AlstadsætherH 17-A kort (10)1.25.28+44.0618.18
11Heidi MyklemyrD 40- (13)1.36.35+41.4120.40
11Leif Kåre BessebergH 50- (20)54.10+12.1610.16
12Kenneth SandvoldH 21- (17)1.11.50+18.238.49
12Solveig LetmolieD 15-16 (21)1.06.27+19.5714.13
14Lotte MyklemyrD 15-16 (21)1.10.26+23.5615.04
15Silje MorlandstøD 15-16 (21)1.10.31+24.0115.05
17Tomine Lysaker SandenD 15-16 (21)1.22.30+36.0017.39
18Christine HoenD 15-16 (21)1.24.23+37.5318.04
0Aud KjemperudD 60- (4)diskvalifisert

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Borger MelsomH 21- (17)53.276.33
1Ragnhild HjermstadD 19-20 (1)1.01.499.25
2Oskar StørmerH 19-20 (2)1.12.41+13.2211.04
3Emil AhlbäckH 21- (17)58.04+4.377.08
6Audun Rognerud BøeH 17-18 (7)1.11.02+22.3710.49
7Leif StørmerH 21- (17)1.03.16+9.497.46
7Terje MelsomH 17-A kort (10)1.12.50+31.2815.35
8Einar MelsomH 21- (17)1.05.11+11.448.00

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldD 21- (8)52.428.02
1Kjell Arild KarlsenH 17-A kort (10)41.228.51

Hemsedal IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sissel RudningenD 17-A kort (2)1.13.5418.20
2Endre UlsakerH 17-A kort (10)50.17+8.5510.46
3Neil MarstonH 40- (8)1.00.43+5.239.15
3Halvor RudningenH 13-14 (13)30.38+3.1510.10
7Vendula SramkovaD 21- (8)1.31.46+39.0413.59
8Elin UlsakerD 17-18 (10)1.17.50+29.5714.46
11Sindre UlsakerH 13-14 (13)45.57+18.3415.15

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Asbjørn BygglandH 40- (8)59.01+3.418.59

Kongsberg OL

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Selma Sembsmoen-SchleisD 11-12N (2)36.4818.46
1Mathilde Sæter FlessebergD 13-14 (12)28.189.24
1Finn Åge ØsternH 80- (2)58.1321.24
1Ingvild GustafssonD 11-12 (7)31.4812.31
1Marlin HaavengenD 15-16 (21)46.309.57
1Vetle DrageH 13-14 (13)27.239.05
1Trygve HeggedalH 19-20 (2)59.199.02
2Vegard Øverli BergH 15-16 (6)55.31+9.3710.32
2Leiv HopeH 80- (2)1.07.11+8.5824.41
2Lise BagstevoldD 21- (8)1.09.06+16.2410.32
2Arne BerganH 11-12 (7)34.57+1.5913.45
2Åsne HaavengenD 13-14 (12)29.47+1.299.53
2Helene EgerD 15-16 (21)47.35+1.0510.11
2Anne AamodtD 11-12N (2)46.49+10.0123.53
2Atle Nikolai WølloH 13-14 (13)28.40+1.179.31
3Celine RenardD 21- (8)1.09.45+17.0310.37
3Tale StrandD 15-16 (21)51.24+4.5411.00
3Håkon LundH 17-18 (7)1.03.48+15.239.43
4Endre SandH 11-12 (7)39.48+6.5015.40
4Knut KjemhusH 75- (6)55.23+8.5320.21
4Selma HøivoldD 13-14 (12)40.39+12.2113.30
4Christina Maria KasinD 21- (8)1.15.47+23.0511.33
4Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (7)41.48+10.0016.27
4Olav LundH 13-14 (13)31.37+4.1410.30
4Ingar HåkonsenH 70- (10)1.01.45+5.5518.29
4Vegard BagstevoldH 17-A kort (10)1.05.37+24.1514.03
5Sølve DrageH 15-16 (6)1.02.43+16.4911.54
5Marianne HøivoldD 40- (13)1.07.25+12.3114.26
5Asbjørn BræckH 75- (6)55.41+9.1120.28
5Ingvild Øverli BergD 11-12 (7)46.11+14.2318.10
5Hilde StorløkkenD 50- (6)58.27+7.3114.30
5Anne Willkommen EikenD 17-18 (10)55.50+7.5710.35
6Mari ØverbyD 13-14 (12)45.05+16.4714.58
6Damien RenardH 21- (17)1.01.16+7.497.31
6Helene Brandal SøftingD 11-12 (7)2.05.00+1.33.1249.12
6Jane RødderD 50- (6)2.07.05+1.16.0931.32
6Vegard Holm JohannesenH 13-14 (13)32.35+5.1210.49
6Idunn HaavengenD 17-18 (10)1.11.16+23.2313.31
7Hans Otto ØverbyH 40- (8)1.12.24+17.0411.02
7Johan EgerH 13-14 (13)34.36+7.1311.29
7Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 (10)1.12.26+24.3313.44
8Finn BjørtuftH 65- (10)1.12.17+25.4221.38
8Ingvild LangeggenD 15-16 (21)57.18+10.4812.16
9Barbara Willkommen EikenD 40- (13)1.25.28+30.3418.18
9Kristiane RogstadD 17-18 (10)1.25.00+37.0716.07
9Roar TønnessenH 17-A kort (10)1.22.50+41.2817.44
11Sanna Sembsmoen-SchleisD 13-14 (12)1.09.50+41.3223.12
12Elisabeth Brandal SøftingD 13-14 (12)1.19.34+51.1626.26
13Kathinka RogstadD 15-16 (21)1.10.06+23.3615.00
16Marte Karine LarsenD 15-16 (21)1.16.35+30.0516.23
18Torgeir BrandalH 50- (20)1.17.25+35.3114.41
19Andrea VaneboD 15-16 (21)1.26.00+39.3018.24
20Erik HøivoldH 50- (20)2.09.42+1.27.4824.36
21Sarah WølloD 15-16 (21)1.42.56+56.2622.02
Erik BerganN-åpen (6)1.02.1731.46
Eirik LestebergN-åpen (6)48.3524.47
Eline Maudal PettersenN-åpen (6)49.3525.17
Mathis RenardN-åpen (6)45.1123.03
Adele TeigenN-åpen (6)39.5220.20
Håkon ØverbyN-åpen (6)51.0926.05
Marte EgerD -10 (5)53.4224.11
Iselin HøivoldD -10 (5)43.0419.23
Ingrid LestebergD -10 (5)1.06.5330.07
Elise RenardD -10 (5)52.4423.45
Simen Sommerstad RøsteH -10 (1)44.5820.15
0Halvor LøkenH 11-12 (7)diskvalifisert
0Hanne BræckD 70- (3)diskvalifisert
0Paul BisethH 70- (10)diskvalifisert
0Henrik HaugH 17-18 (7)diskvalifisert
0Andrea Willkommen EikenD 17-18 (10)brutt

Konnerud IL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalH 15-16 (6)45.548.42
1Tove HeimdalD 50- (6)50.5612.38
1Håvard HågårdH 40- (8)55.208.26
1Hans Jørgen KrogstieH 17-C (2)34.5413.44
1Jørgen BaklidH 17-18 (7)48.257.22
1Ingunn L NorbomD 17-C (1)54.4621.33
2Isa HeggedalD 40- (13)55.15+0.2111.49
2Hans Lyder HaareH 65- (10)49.55+3.2014.56
3Steinar RuudH 75- (6)53.05+6.3519.30
3Henning GaarderH 70- (10)1.00.08+4.1818.00
4Birgit Økern JensenD 40- (13)1.01.42+6.4813.12
4Erik SaugerudH 50- (20)48.14+6.209.09
4Mari Landro SvingheimD 15-16 (21)51.31+5.0111.01
4Håvard Landro SvingheimH 17-18 (7)1.05.49+17.2410.01
4Thea Sildnes BaklidD 17-18 (10)54.14+6.2110.17
5Reno PapeH 11-12 (7)41.05+8.0716.10
5Hedda SpangbergD 13-14 (12)41.59+13.4113.56
5Lars BaklidH 40- (8)1.03.44+8.249.42
5Jenny BaklidD 15-16 (21)52.00+5.3011.08
6Mette SpangbergD 40- (13)1.13.27+18.3315.43
6Oskar BaklidH 11-12 (7)58.15+25.1722.55
6Anniken RanvikD 15-16 (21)53.20+6.5011.25
6Bjørn BaklidH 17-A kort (10)1.09.04+27.4214.47
7Andrea RanvikD 15-16 (21)54.38+8.0811.41
8Mille JægtvikD 13-14 (12)53.28+25.1017.45
9Trond BaklidH 50- (20)52.59+11.0510.03
10Njål SvingheimH 50- (20)53.32+11.3810.09
10Annette Bjørnås KrogstieD 15-16 (21)1.00.20+13.5012.55
11Amanda Skyttersæter SaugerudD 15-16 (21)1.05.57+19.2714.07
13Vetle Lysaker NorbomH 13-14 (13)1.41.55+1.14.3233.51
14Erik Feyling HaareH 21- (17)1.13.09+19.428.59
Hanna SpangbergD -10 (5)31.0714.00
0Ina Cecilie LandroD 40- (13)diskvalifisert
0Jonas Sommerstad JuveliH 21- (17)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ragnar HillestadH 70- (10)1.16.02+20.1222.45

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helga HaverstadD 60- (4)52.21+7.1515.40
2Kim Farnes HansenH 50- (20)46.48+4.548.52
13Ingemar Jansson HaverstadH 50- (20)1.04.30+22.3612.14

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Matthew SpeakeH 21- (17)58.53+5.267.14

Modum OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sirpa LiljaD 60- (4)45.0613.30
2Ann Elisabeth GunnulfsenD 50- (6)51.34+0.3812.47
3Mats Olsen ByeH 11-12 (7)37.56+4.5814.56
3Hanne Løver ThonD 40- (13)56.08+1.1412.01
3Johanna Sofie LongfjeldD 13-14 (12)38.43+10.2512.51
3Marta StangD 65- (3)1.09.44+25.3125.38
4Svein GrønhovdH 65- (10)57.02+10.2717.04
5Kjell GrønhovdH 70- (10)1.03.26+7.3618.59
6Lars EnerhaugenH 40- (8)1.05.35+10.159.59
7Anne Mia OlsenD 40- (13)1.14.41+19.4715.59
7Bård StangH 65- (10)1.08.56+22.2120.38
8Maren KoplandD 21- (8)2.11.41+1.18.5920.04
10Ingvild Løver ThonD 17-18 (10)1.37.05+49.1218.25
13Erik TrøenH 21- (17)1.12.49+19.228.56
16Roar ByeH 50- (20)1.12.42+30.4813.47
17Ingvar BraatenH 50- (20)1.15.01+33.0714.14
0Hilde HovdenakD 40- (13)diskvalifisert

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Heidi SchatvetD 50- (6)57.29+6.3314.15
5Harald KvisliH 50- (20)49.27+7.339.22
10Sveinung RekaaH 65- (10)1.35.47+49.1228.40

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Halvor SaunesH 21- (17)59.09+5.427.15
9Bojan BlumensteinH 21- (17)1.06.16+12.498.08
16Daniel FløtreH 21- (17)1.52.48+59.2113.51

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Dag Rønning JensenH 65- (10)58.58+12.2317.39

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jiri UrvalekH 65- (10)1.04.48+18.1319.24

Ringerike OL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingH 11-12 (7)32.5812.58
1Anne Guro NøklebyD 40- (13)54.5411.45
1Kari StrandeD 65- (3)44.1316.15
1Helge RevhaugH 70- (10)55.5016.42
1Even Amundsen BjørkliH 13-16C (1)32.0512.37
2Ole Einar DalenH 75- (6)52.56+6.2619.27
2Marius Bull-Tornøe BjørkliH 17-C (2)48.06+13.1218.56
2Morten DåsnesH 60- (5)40.12+4.249.58
2Marion AmundsenD 17-A kort (2)1.39.35+25.4124.42
3Live Joronn YtrehusD 60- (4)1.11.33+26.2721.25
3Oskar ArnevikH 15-16 (6)58.26+12.3211.05
4Stig MellingH 40- (8)1.01.03+5.439.18
5Stein Aas StræteH 13-14 (13)32.33+5.1010.48
5Sander ArnevikH 17-18 (7)1.10.48+22.2310.47
6Sverre GrafferH 15-16 (6)1.26.19+40.2516.22
6Kristian KihleH 50- (20)50.37+8.439.36
8Line Skjevik ArnevikD 40- (13)1.23.44+28.5017.55
8Juha VienaH 50- (20)52.49+10.5510.01
8Jørgen Nøkleby MellingH 13-14 (13)36.17+8.5412.03
9Nora Marie EnerhaugenD 13-14 (12)56.44+28.2618.50
9Brede Høibakk GundersenH 65- (10)1.25.49+39.1425.41
9Tuva Aas StræteD 15-16 (21)57.34+11.0412.19
10Sigurd Amundsen BjørkliH 13-14 (13)43.17+15.5414.22
11Lars-Inge ArnevikH 21- (17)1.09.22+15.558.31
12Knut AasH 50- (20)1.03.34+21.4012.03
14Frode LøsetH 50- (20)1.07.56+26.0212.53
15Helge GrafferH 50- (20)1.11.18+29.2413.31
20Ida Bolette EnerhaugenD 15-16 (21)1.41.53+55.2321.48

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mina Akiko JohnsenD 11-12 (7)37.45+5.5714.51
3Marie KvarmeD 11-12 (7)41.44+9.5616.25
7Øyvind Roger HansenH 50- (20)51.32+9.389.46
0Nora Christine HansenD 11-12 (7)diskvalifisert

Sturla, IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elling FrøvollH 75- (6)46.3017.05
1Harald ThonH 60- (5)35.488.53
1Bjørn W. LudvigsenH 70- (10)55.5016.42
2Linda VerdeD 65- (3)47.17+3.0417.23
3Tibor VáriH 50- (20)48.01+6.079.06
3Helle Egeberg VáriD 50- (6)51.44+0.4812.50
3Geir Holm GundersenH 60- (5)44.51+9.0311.07
3Anders GustafssonH 17-A kort (10)55.14+13.5211.49
4Johan Kristian UndelandH 15-16 (6)1.01.37+15.4311.41
5Stig InstanesH 17-A kort (10)1.07.43+26.2114.30
6Ivar Louis BergH 75- (6)1.02.22+15.5222.55
7Malene InstanesD 13-14 (12)46.35+18.1715.28
9Lukas KlausenH 13-14 (13)38.11+10.4812.41
10Tanja InstanesD 40- (13)1.29.03+34.0919.04
10Ine InstanesD 13-14 (12)1.06.28+38.1022.04
12Mathias Skourup RognebakkeH 13-14 (13)48.34+21.1116.08

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Alan CherryH 21- (17)56.35+3.086.57

Veritas Bedriftsidrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Tormod BøeH 50- (20)1.25.29+43.3516.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor