Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 3 november 2015

Herrer

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thierry GueorgiouKalevan rasti53.35
2Jarkko HuovilaHalden SK57.57+4.22
3Erik AxelssonHalden SK59.57+6.22
4Magne DæhliHalden SK1.00.31+6.56
5Emil WingstedtHalden SK1.01.44+8.09
6Anders Felde OlaussenHalden SK1.03.27+9.52
7Matthieu PuechIFK Göteborg1.03.55+10.20
8Santeri SilvennoinenKalevan rasti1.04.13+10.38
9Peter NordbrødenHalden SK1.04.29+10.54
10Fredrik EliassonHalden SK1.05.18+11.43
11Markus HolterHalden SK1.05.24+11.49
12Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.07.21+13.46
13Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.08.26+14.51
14Frederic TranchandPaimion Rasti1.08.51+15.16
15Mats HaldinHalden SK1.09.42+16.07
16Christoph BrandtIL Tyrving1.12.00+18.25
17Kjetil BjørloHalden SK1.12.55+19.20
18Andreas RüedlingerHalden SK1.14.05+20.30
19Håkon Østraat SævareidHalden SK1.16.57+23.22
20Espen FiskumHalden SK1.21.49+28.14
21Kristian VadHalden SK1.33.26+39.51
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert
Karl FremstadHalden SKdiskvalifisert
Håkon Raadal BjørloHalden SKikke startet
Rémi DuboisIFK Göteborgikke startet
Mats NordbrødenHalden SKikke startet
Torben Christian WendlerFredrikstad SKikke startet
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKikke startet

Damer

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil HelgerudHalden SK51.54
2Lizzie InghamHalden SK57.18+5.24
3Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.01.11+9.17
4Helen PalmerHalden SK1.03.12+11.18
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.04.49+12.55
6Jo ShepherdHalden SK1.10.42+18.48
7Gina GranstedtHalden SK1.12.00+20.06
8Susen LöschÄrla IF1.12.07+20.13
9Resi RathmannSV Schmalkalden 041.24.11+32.17
Isia BassetOK Denselndiskvalifisert
Heidi StoksethHalden SKikke startet

Gutter

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK48.20
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK50.23+2.03
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK52.55+4.35
4Erlend BrendstuenHalden SK57.13+8.53
5Bendik EliassenFredrikstad SK1.19.15+30.55
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SKbrutt

Jenter

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Raadal BjørloHalden SK32.20
2Karoline AuneHalden SK32.46+0.26
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK42.38+10.18
4Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK44.49+12.29
5Lisa JenssenHalden SK48.34+16.14
Nora TorgersenHalden SKikke startet

Åpen mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål BackstrømHalden SK58.07
2Sture OttesenIndre Østfold OK1.05.14+7.07
3Jan GranstedtHalden SK1.05.55+7.48
4Lars Erik MyhreHalden SK1.12.01+13.54
5Trygve LeivestadSarpsborg OL1.33.15+35.08

Åpen kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Asheim BirkelandHalden SK31.07
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL36.55+5.48
3Hanne Lerche RaadalHalden SK37.17+6.10
4Bente LineIndre Østfold OK39.01+7.54
5Geir TorgersenHalden SK39.15+8.08
6Ole Øivind NorstedHalden SK42.55+11.48
7Claus NorstedHalden SK42.56+11.49
8Jakob TorgersenHalden SK48.34+17.27
Margrete KrageSarpsborg OLdiskvalifisert
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor