Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 12 mai 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20

Wing OK

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erik Aglen AlsosN-åpen (66)16.3612.46
0Kristine BraathenN-åpen (66)20.00+3.2415.23
0Benjamin CallananN-åpen (66)11.098.34
0Sven Sigurd Klæbo DrevdalN-åpen (66)15.0211.33
0Alfred F. HøysæterN-åpen (66)13.4010.30
0Anna F. HøysæterN-åpen (66)14.0310.48
0Live Furmyr JohansenN-åpen (66)13.0410.03
0Ingeborg KolstadN-åpen (66)10.298.03
0Sofus H LindN-åpen (66)13.1510.11
0Anna Emilie LonaN-åpen (66)13.4310.33
0Martin MelhuusN-åpen (66)18.28+1.5214.12
0Maia Ruano StrandN-åpen (66)12.559.56
0Johanna SøraasN-åpen (66)12.369.41
0Marius TorsethaugenN-åpen (66)15.2011.47
0Jakob Jøsang WithN-åpen (66)15.2811.53
1Marte Myhr AmundsenD 15-20B (2)26.4814.06
1Leon Dahl LarsenH 11-12N (4)9.466.58
1Asbjørn MidtbøH 17-20 (2)25.108.23
1August Hopstad NykvistH 13-16N (4)11.016.53
1Trygve TegnanderH 15-20B (3)19.3410.17
2Ingvild Lauvstad SundeD 15-20B (2)42.55+16.0722.35
3Ella Eriksen KongsvikD 17-20 (5)27.59+8.4310.45
4Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (10)14.16+5.208.55
5Eldrid BratsbergD 17-20 (5)34.52+15.3613.24
5Petter Andreas LonaH 13-14 (25)19.43+3.4810.22
7Tuva GrøtteD 13-14 (9)25.14+9.1613.16
7Hallvard DahleH 15-16 (22)23.59+4.207.59
8Synne KvammeD 15-16 (10)31.09+12.1611.58
9Mona Eggen KongsbakD 15-16 (10)39.27+20.3415.10
10Magne GuttvikH 11-12 (18)14.38+3.519.08
11Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (22)30.08+10.2910.02
11Henrik BraathenH 13-14 (25)23.24+7.2912.18
12Erling Eide HustvedtH 13-14 (25)24.11+8.1612.43
14Jonas VindalH 15-16 (22)32.40+13.0110.53
15Albert Odin Klæbo DrevdalH 13-14 (25)28.57+13.0215.14
17Nikolai RenolenH 13-14 (25)30.09+14.1415.52
18Erik Hagen BergH 15-16 (22)38.13+18.3412.44
19Gabriel CallananH 13-14 (25)31.42+15.4716.41
0Sondre Furmyr JohansenN-åpen (66)diskvalifisert
0Oline H LindN-åpen (66)diskvalifisert
0Borgar StavrumN-åpen (66)diskvalifisert
0Ådne Skjæveland JøssingH 15-16 (22)diskvalifisert
0Sigurd BraathenH 11-12 (18)diskvalifisert
0Johannes K. MidtbøH 17-20 (2)diskvalifisert
Sarah BrynhildsenD 15-16 (10)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor