Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 12 mai 2016

Byåsen IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Torvin Bergh-HansenN-åpen (66)13.5210.40
0Olav BjørkanN-åpen (66)21.05+4.2916.13
0Kristoffer LodgaardN-åpen (66)12.099.20
0Marie Wollan BenumD -10 (2)11.529.07
0Vebjørn Bergh-HansenH -10 (6)9.327.20
0Iver Lund GjerdeH -10 (6)11.46+2.149.03
1Lene Berg HanssenD 15-16 (10)18.537.15
1Ragnhild EideD 17-20 (5)19.167.24
2Emilie Liabakk EriksenD 17-20 (5)25.26+6.109.46
2Einar EideH 13-14 (25)16.45+0.508.48
4Solveig SæternesD 15-16 (10)27.12+8.1910.27
4Andrine VikenD 17-20 (5)28.59+9.4311.08
5Hedda Hoff HagenD 15-16 (10)28.58+10.0511.08
6Maren VikenD 13-14 (9)21.46+5.4811.27
10Håkon SæternesH 13-14 (25)22.45+6.5011.58
11Johan BjørkanH 11-12 (18)15.06+4.199.26
12Jørgen AuneH 11-12 (18)15.54+5.079.56
15Kasper LodgaardH 11-12 (18)18.44+7.5711.42
16Erlend AuneH 13-14 (25)29.04+13.0915.17
17Isak A SæternesH 15-16 (22)34.41+15.0211.33
17Aksel VikenH 11-12 (18)42.41+31.5426.40
0Dagfinn SteinvikN-åpen (66)diskvalifisert
0Petter Liabakk EriksenH 15-16 (22)diskvalifisert

Freidig

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Alise Sundby BakkeN-åpen (66)11.188.41
0Eir Sverresdotter EksethN-åpen (66)11.148.38
0Erlend GrønliN-åpen (66)20.00+3.2415.23
0Nora HalvorsenN-åpen (66)9.117.03
0Mathias LeroyerN-åpen (66)11.429.00
0Martin Sæther LevinN-åpen (66)13.2210.16
0Ine Bohnhorst TegdanN-åpen (66)10.278.02
0Sigve TegdanN-åpen (66)14.4811.23
0Emil NolteN-åpen (66)11.408.58
0Bernhard GildeN-åpen (66)11.418.59
0Hallvard HellevikH -10 (6)10.20+0.487.56
0Sivert Sæther LevinH -10 (6)10.31+0.598.05
0Alf Petter LynumH -10 (6)11.45+2.139.02
0Jørgen Moseid UlvenH -10 (6)9.147.06
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (9)15.588.24
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (10)8.565.35
1Emil LeroyerH 11-12 (18)10.476.44
1Vegard KittilsenH 15-16 (22)19.396.33
1Mikkel HoltH 13-14 (25)15.558.22
2Ane Malene KolstadD 13-14 (9)17.42+1.449.18
2Una KittilsenD 11-12 (10)10.25+1.296.30
2Iver Dalsaune ThunH 11-12 (18)11.03+0.166.54
2Simen Spets StorhovH 15-16 (22)20.39+1.006.53
2Mathias Enebak IversenH 13-16C (5)13.34+1.388.28
3Ella SandstadD 11-12 (10)11.46+2.507.21
3Dina ReitanD 15-16 (10)23.59+5.069.13
3Tale Tannvik SkeiD 13-14 (9)17.47+1.499.21
3Kristian Fredrik LynumH 15-16 (22)20.55+1.166.58
3Emil GrønliH 11-12 (18)11.27+0.407.09
3Jostein RøH 13-14 (25)16.48+0.538.50
4Anna Aurora NolteD 11-12 (10)14.16+5.208.55
4Mats EidsmoH 15-16 (22)21.11+1.327.03
4Sverre HellevikH 11-12 (18)11.46+0.597.21
4Tormod Kristian GevingH 13-14 (25)18.57+3.029.58
5Mari EidsmoD 13-14 (9)19.12+3.1410.06
5Erling AustrheimH 11-12 (18)12.08+1.217.35
6Maria Strømdal WikD 11-12 (10)14.26+5.309.01
6Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (18)12.35+1.487.51
6Vemund MølnvikH 13-14 (25)21.02+5.0711.04
7Marita AskeD 11-12 (10)14.39+5.439.09
7Kristine Gjersvold HaugD 15-16 (10)30.12+11.1911.36
7Vetle Grønvik EkraH 13-14 (25)21.26+5.3111.16
8Solveig Louise NissenD 11-12 (10)16.11+7.1510.06
8Silje Marie NissenD 13-14 (9)31.13+15.1516.25
8Jonas GrønliH 15-16 (22)28.26+8.479.28
8Tristan HalvorsenH 11-12 (18)13.12+2.258.15
8Vegard Ulseth SylteH 13-14 (25)22.09+6.1411.39
9Ella Fiskum NessD 11-12 (10)19.07+10.1111.56
9Håkon HolstadH 15-16 (22)28.50+9.119.36
9Håvard SingsaasH 13-14 (25)22.44+6.4911.57
10Matias NissenH 15-16 (22)29.24+9.459.48
13Håkon Høyem OlsenH 13-14 (25)24.13+8.1812.44
16Martin SelmerH 15-16 (22)34.03+14.2411.21
20Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (25)32.56+17.0117.20
21Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (25)34.25+18.3018.06
0Lars SandstadH 15-16 (22)diskvalifisert
0Brage AsplemH 13-14 (25)diskvalifisert
0Eskil EllefsenH 13-14 (25)diskvalifisert

Malvik IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jens Anton AndresenN-åpen (66)20.59+4.2316.08
0Hedda Trelstad BakkevoldN-åpen (66)14.3811.15
0Finn Einar BrandsenN-åpen (66)20.20+3.4415.38
0Silja FuglemN-åpen (66)16.0412.21
0Synnøve Iversen HosethN-åpen (66)16.1012.26
0Wilma Falk-Larsen KrogsrudN-åpen (66)14.4211.18
0Frida SkumsvollN-åpen (66)14.4711.22
3Jens HusbyH 13-16C (5)17.33+5.3710.58
6Ludvig Williams StrømsnesH 15-16 (22)23.46+4.077.55
12Kenneth KjelaasH 15-16 (22)31.18+11.3910.26
14William P WalsethH 13-14 (25)26.57+11.0214.11
19Øystein MoltumyrH 15-16 (22)43.06+23.2714.22
23Elias Iversen HosethH 13-14 (25)47.56+32.0125.13

Melhus IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erik BakkN-åpen (66)15.1711.45
0Johannes LerliN-åpen (66)9.437.28
0Petter LerliN-åpen (66)9.077.00
1Oskar StorlerH 13-16C (5)11.567.27
2Ørjan SæterH 13-16N (4)12.06+1.057.33
3Joakim Solberg QvenildH 13-16N (4)12.24+1.237.45
3Sander SandmoH 15-20B (3)23.24+3.5012.18
4Erik Tofte jrH 13-16N (4)17.42+6.4111.03
7Kristoffer LerliH 11-12 (18)12.39+1.527.54
0Espen KarlsenH 13-16C (5)diskvalifisert
0Peter Prytz JensenH 13-16C (5)diskvalifisert

Nidarøst OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sondre AuneN-åpen (66)9.467.30
0Emilie Aune BenjaminsenN-åpen (66)17.48+1.1213.41
0Amund Andreas BuhaugN-åpen (66)9.337.20
0Unni Margrethe BuhaugN-åpen (66)20.00+3.2415.23
0Thomas GundersenN-åpen (66)15.5512.14
0Odin GåsvikN-åpen (66)20.10+3.3415.30
0Eivind MjaalandN-åpen (66)17.24+0.4813.23
0Hedda SæbøN-åpen (66)17.32+0.5613.29
2Sandra Skogstad DanielsenD 11-12N (4)12.01+0.538.35
2Ruben Aune BenjaminsenH 11-12N (4)11.34+1.488.15
2Tobias GundersenH 15-20B (3)22.20+2.4611.45
3Trygve Johannes BuhaugH 11-12N (4)12.11+2.258.42
3Tiril Søberg MjaalandD 11-12N (4)17.28+6.2012.28
4Tobias Eid-JohansenH 11-12N (4)18.54+9.0813.30
6Hanne Helmine RogstadD 15-16 (10)29.57+11.0411.31
9Stine AuneD 13-14 (9)37.08+21.1019.32
16Dennis Indgjerd HolmH 11-12 (18)24.07+13.2015.04
0Leah Korsnes VinjeD 11-12N (4)diskvalifisert

OL Trollelg

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Simen Martinsen BekkvikN-åpen (66)16.57+0.2113.02
0Elias W. BjørgmoN-åpen (66)10.578.25
0Nathaniel BraathenN-åpen (66)17.01+0.2513.05
0Stina GåsøN-åpen (66)17.46+1.1013.40
0Frida LutherN-åpen (66)18.07+1.3113.56
0Anders Berge MjølhusN-åpen (66)9.297.17
0Benjamin MorenoN-åpen (66)10.558.23
0Fredrik Hals StensrudN-åpen (66)20.17+3.4115.36
0Louise Hals StensrudN-åpen (66)18.09+1.3313.57
0Tobias SundN-åpen (66)15.1111.40
0Sondre Holås SødringN-åpen (66)18.10+1.3413.58
1Emma B. HjelmenD 13-16N (2)22.2614.01
1Sigrid HaugskottD 11-12N (4)11.087.57
4Frida HaugskottD 13-14 (9)18.40+2.429.49
10Astrid Berge MjølhusD 11-12 (10)33.06+24.1020.41
14Vegard FjeldstadH 11-12 (18)17.32+6.4510.57
0Karoline B. HjelmenN-åpen (66)diskvalifisert
0Mia StormoN-åpen (66)diskvalifisert
Lea LersethN-åpen (66)diskvalifisert
Maja LersethD 13-16N (2)diskvalifisert

Selbu OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid Wanwik KrogstadmoD 15-16 (10)23.12+4.198.55
18Lars Erik UglemsmoH 13-14 (25)31.12+15.1716.25
22Edvin Skauby grønningH 13-14 (25)45.18+29.2323.50

Stjørdals-Blink Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Even Wikdahl BjørgumN-åpen (66)12.399.43
0Lars Wikdahl BjørgumN-åpen (66)15.1911.46
0Ane SkulbørstadD -10 (2)14.2711.06
5Audun Wanvik HaugenH 15-16 (22)22.57+3.187.39
9Andreas KorstadH 11-12 (18)14.01+3.148.45
13Oliver Andreas GjærumH 11-12 (18)16.38+5.5110.23
13Henrik KraftH 15-16 (22)32.03+12.2410.41
15Kristoffer Jullum FiskvikH 15-16 (22)33.08+13.2911.02

Wing OK

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erik Aglen AlsosN-åpen (66)16.3612.46
0Kristine BraathenN-åpen (66)20.00+3.2415.23
0Benjamin CallananN-åpen (66)11.098.34
0Sven Sigurd Klæbo DrevdalN-åpen (66)15.0211.33
0Alfred F. HøysæterN-åpen (66)13.4010.30
0Anna F. HøysæterN-åpen (66)14.0310.48
0Live Furmyr JohansenN-åpen (66)13.0410.03
0Ingeborg KolstadN-åpen (66)10.298.03
0Sofus H LindN-åpen (66)13.1510.11
0Anna Emilie LonaN-åpen (66)13.4310.33
0Martin MelhuusN-åpen (66)18.28+1.5214.12
0Maia Ruano StrandN-åpen (66)12.559.56
0Johanna SøraasN-åpen (66)12.369.41
0Marius TorsethaugenN-åpen (66)15.2011.47
0Jakob Jøsang WithN-åpen (66)15.2811.53
1Marte Myhr AmundsenD 15-20B (2)26.4814.06
1Leon Dahl LarsenH 11-12N (4)9.466.58
1Asbjørn MidtbøH 17-20 (2)25.108.23
1August Hopstad NykvistH 13-16N (4)11.016.53
1Trygve TegnanderH 15-20B (3)19.3410.17
2Ingvild Lauvstad SundeD 15-20B (2)42.55+16.0722.35
3Ella Eriksen KongsvikD 17-20 (5)27.59+8.4310.45
4Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (10)14.16+5.208.55
5Eldrid BratsbergD 17-20 (5)34.52+15.3613.24
5Petter Andreas LonaH 13-14 (25)19.43+3.4810.22
7Tuva GrøtteD 13-14 (9)25.14+9.1613.16
7Hallvard DahleH 15-16 (22)23.59+4.207.59
8Synne KvammeD 15-16 (10)31.09+12.1611.58
9Mona Eggen KongsbakD 15-16 (10)39.27+20.3415.10
10Magne GuttvikH 11-12 (18)14.38+3.519.08
11Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (22)30.08+10.2910.02
11Henrik BraathenH 13-14 (25)23.24+7.2912.18
12Erling Eide HustvedtH 13-14 (25)24.11+8.1612.43
14Jonas VindalH 15-16 (22)32.40+13.0110.53
15Albert Odin Klæbo DrevdalH 13-14 (25)28.57+13.0215.14
17Nikolai RenolenH 13-14 (25)30.09+14.1415.52
18Erik Hagen BergH 15-16 (22)38.13+18.3412.44
19Gabriel CallananH 13-14 (25)31.42+15.4716.41
0Sondre Furmyr JohansenN-åpen (66)diskvalifisert
0Oline H LindN-åpen (66)diskvalifisert
0Borgar StavrumN-åpen (66)diskvalifisert
0Ådne Skjæveland JøssingH 15-16 (22)diskvalifisert
0Sigurd BraathenH 11-12 (18)diskvalifisert
0Johannes K. MidtbøH 17-20 (2)diskvalifisert
Sarah BrynhildsenD 15-16 (10)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor