Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 12 mai 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20

N-åpen

1 300 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Erik Aglen AlsosWing OK16.36
0Jens Anton AndresenMalvik IL20.59+4.23
0Sondre AuneNidarøst OK9.46
0Erik BakkMelhus IL15.17
0Alise Sundby BakkeFreidig11.18
0Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL14.38
0Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg16.57+0.21
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK17.48+1.12
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL13.52
0Elias W. BjørgmoOL Trollelg10.57
0Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering12.39
0Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering15.19
0Olav BjørkanByåsen IL21.05+4.29
0Kristine BraathenWing OK20.00+3.24
0Nathaniel BraathenOL Trollelg17.01+0.25
0Finn Einar BrandsenMalvik IL20.20+3.44
0Amund Andreas BuhaugNidarøst OK9.33
0Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK20.00+3.24
0Benjamin CallananWing OK11.09
0Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK15.02
0Eir Sverresdotter EksethFreidig11.14
0Silja FuglemMalvik IL16.04
0Erlend GrønliFreidig20.00+3.24
0Thomas GundersenNidarøst OK15.55
0Odin GåsvikNidarøst OK20.10+3.34
0Stina GåsøOL Trollelg17.46+1.10
0Nora HalvorsenFreidig9.11
0Synnøve Iversen HosethMalvik IL16.10
0Alfred F. HøysæterWing OK13.40
0Anna F. HøysæterWing OK14.03
0Live Furmyr JohansenWing OK13.04
0Ingeborg KolstadWing OK10.29
0Wilma Falk-Larsen KrogsrudMalvik IL14.42
0Johannes LerliMelhus IL9.43
0Petter LerliMelhus IL9.07
0Mathias LeroyerFreidig11.42
0Sofus H LindWing OK13.15
0Kristoffer LodgaardByåsen IL12.09
0Anna Emilie LonaWing OK13.43
0Frida LutherOL Trollelg18.07+1.31
0Martin MelhuusWing OK18.28+1.52
0Eivind MjaalandNidarøst OK17.24+0.48
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg9.29
0Benjamin MorenoOL Trollelg10.55
0Maia Ruano StrandWing OK12.55
0Frida SkumsvollMalvik IL14.47
0Fredrik Hals StensrudOL Trollelg20.17+3.41
0Louise Hals StensrudOL Trollelg18.09+1.33
0Tobias SundOL Trollelg15.11
0Hedda SæbøNidarøst OK17.32+0.56
0Martin Sæther LevinFreidig13.22
0Sondre Holås SødringOL Trollelg18.10+1.34
0Johanna SøraasWing OK12.36
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig10.27
0Sigve TegdanFreidig14.48
0Marius TorsethaugenWing OK15.20
0Jakob Jøsang WithWing OK15.28
0Emil NolteFreidig11.40
0Bernhard GildeFreidig11.41
0Karoline B. HjelmenOL Trollelgdiskvalifisert
0Sondre Furmyr JohansenWing OKdiskvalifisert
0Oline H LindWing OKdiskvalifisert
0Borgar StavrumWing OKdiskvalifisert
0Dagfinn SteinvikByåsen ILdiskvalifisert
0Mia StormoOL Trollelgdiskvalifisert
Lea LersethOL Trollelgdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor