Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans O AugedalH 65-57.15+0.4213.18
3Anne Moian NydalD 17-B1.03.06+8.3518.33
7Roar NydalH 50-1.40.51+55.1520.34

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martine Gjermstad PettersenD 11-1232.50+4.2714.16

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Louise OramD 19-A lang1.16.4310.48
6Mathias NipenH 19-A lang1.21.36+19.159.57

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit Økern JensenD 75-36.1815.07

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Trond WettergreenH 70-diskvalifisert

Eiker OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Roar BakkenH 65-56.3313.09
1Tom André AlstadsætherH 17-B46.3513.42
2Sølvi FossøyD 17-A kort56.26+9.3113.26
2Gunnar SandenH 17-C44.19+6.3314.46
2Inger Isnes TyseD 17-B57.33+3.0216.55
2Aud KjemperudD 60-1.21.22+39.3428.03
2Gjermund RørenH 50-53.06+7.3010.50
2Fredrik AxelsonH 17-B55.22+8.4716.17
3Lotte MyklemyrD 15-1654.00+7.2212.51
3Ivar Mikal TyseH 17-B1.00.47+14.1217.52
4Anna Isnes TyseD 17-A kort1.36.00+49.0522.51
4Anne Marthe PeveriD 19-A lang1.42.26+25.4314.25
4Åmund TonnaH 65-1.14.11+17.3817.15
5Ingrid LetmolieD 17-A kort1.48.26+1.01.3125.49
5Oda Isnes TyseD 13-141.21.19+39.4623.55
8Alvilde Lysaker SandenD 13-141.34.57+53.2427.55
11Christine HoenD 15-161.10.49+24.1116.51
Abelone Josefine AxelsonN-åpen10.577.49
Amanda AxelsonN-åpen9.527.02
Mathias AxelsonN-åpen9.216.40
0Solveig LetmolieD 15-16diskvalifisert
0Tomine Lysaker SandenD 15-16diskvalifisert

Fossekallen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Åsmund SætherH 17-B1.07.08+20.3319.44
5Tom BondehagenH 65-1.19.22+22.4918.27
0Eskild SætherH 13-14diskvalifisert
0Dagfinn SætherH 17-Bdiskvalifisert

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lars Erik GjeinH 40-1.28.12+24.5212.25

Grater Vancouver Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rachel FouladiDirekte B1.31.49+33.3927.00

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øyvind SørlieH 60-55.4812.58
2Anna SwärdDirekte B1.23.24+25.1424.31
3Johan SwärdH 60-1.07.17+11.2915.38
6Kristin SwärdDirekte B1.55.21+57.1133.55

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik Johan GrorudH 70-45.09+4.2015.34

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ivar SeierstadH 19-A lang1.35.12+32.5111.36

IL Tyrving

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne NjåsteinD 50-53.0712.21
2Olav NipenH 60-1.05.23+9.3515.12
2Aud I SpjelkavikD 65-1.19.51+11.5427.32
4Bjørn SpjelkavikH 70-46.54+6.0516.10
0Are NjåsteinH 50-diskvalifisert

Kongsberg OL

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde Sæter FlessebergD 13-1441.3312.13
1Leiv HopeH 80-33.3113.57
1Mette MaudalD 17-C40.4913.36
1Asbjørn BræckH 75-1.00.4420.56
1Ingvild Øverli BergD 11-1228.2312.20
1Odd StrandH 40-1.03.208.55
1Kari StrandD 40-1.23.2117.00
1Adam ConwayH 13-1433.529.57
1Øyvind DrageH 50-45.369.18
1Tale StrandD 15-1646.3811.06
1Kristiane RogstadD 17-181.27.4017.53
2Damien RenardH 19-A lang1.05.25+3.047.58
2Sølve DrageH 15-1657.28+2.5311.43
2Hanne BræckD 70-30.29+2.0412.42
2Ingrid BerganDirekte C50.59+8.2816.59
2Per Øivind EgerH 40-1.11.41+8.2110.05
3Mari ØverbyD 13-1452.49+11.1615.32
3Knut KjemhusH 75-1.11.57+11.1324.48
3Synne Sommerstad RøsteD 11-1234.15+5.5214.53
3Hilde StorløkkenD 50-57.07+4.0013.16
3Celine RenardD 19-A lang1.27.58+11.1512.23
3Anders HvasshovdDirekte B1.30.38+32.2826.39
4Helene Brandal SøftingD 11-121.20.21+51.5834.56
4Vegard Øverli BergH 15-161.16.01+21.2615.30
4Arne BerganH 11-1223.54+7.0310.23
4Hans Otto ØverbyDirekte AK1.00.32+15.0914.24
4Ingvild LangeggenD 15-1659.30+12.5214.10
5Lene FlessebergD 17-B1.18.04+23.3322.57
5Atle Nikolai WølloH 13-1440.10+6.1811.48
5Helene EgerD 15-161.00.09+13.3114.19
5Phil ConwayH 50-1.15.03+29.2715.18
6Konstanse MoholthD 13-141.30.10+48.3726.31
6Kirsti RogstadD 50-2.22.57+1.29.5033.14
6Johan EgerH 13-1449.41+15.4914.36
7Jane RødderD 50-2.25.09+1.32.0233.45
8Torgeir BrandalH 50-1.42.47+57.1120.58
12Kathinka RogstadD 15-161.14.30+27.5217.44
14Sarah WølloD 15-161.28.24+41.4621.02
Erik BerganN-åpen20.2514.35
Jan Olav BerganN-åpen14.2210.15
Marte EgerN-åpen12.078.39
Eline Maudal PettersenN-åpen16.0711.30
Mathis RenardN-åpen16.5712.06
Simen Sommerstad RøsteN-åpen9.386.52
Jon StrandN-åpen10.467.41
Håkon ØverbyN-åpen17.3912.36
Elise RenardD -1034.1814.54
0Espen RøsteH 40-diskvalifisert
0Kristin EgerD 40-diskvalifisert

Konnerud IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aslak HeimdalH 15-1654.3511.08
1Hans Jørgen KrogstieDirekte C42.3114.10
1Emma Grete Feyling HaareD 65-1.07.5723.25
2Nora Småge HilsenD 13-1450.55+9.2214.58
2Therese HaareD 19-A lang1.16.47+0.0410.48
2Andrea RanvikD 15-1649.02+2.2411.40
3Birgit Økern JensenD 40-1.28.21+5.0018.01
4Erik Feyling HaareH 19-A lang1.13.55+11.349.00
4Tove HeimdalD 50-1.00.26+7.1914.03
4Njål SvingheimH 50-1.05.32+19.5613.22
5Nikolai NordhaugH 15-161.16.36+22.0115.37
5Pål Espen NordhaugDirekte AK1.25.47+40.2420.25
5Annemarie RanvikDirekte B1.39.15+41.0529.11
6Ina Cecilie LandroD 40-2.17.53+54.3228.08
7Anniken RanvikD 15-161.03.16+16.3815.03
9Annette Bjørnås KrogstieD 15-161.03.48+17.1015.11
10Mari Landro SvingheimD 15-161.07.36+20.5816.05
13Amanda Skyttersæter SaugerudD 15-161.26.54+40.1620.41
15Thea LandD 15-161.51.14+1.04.3626.29
Mone Småge-HilsenN-åpen18.5713.32
0Kjell Petter SmågeH 40-diskvalifisert
0Hans Lyder HaareH 65-diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sjur HoviDirekte AK45.2310.48

Lommedalens IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erling TidemannH 75-1.01.14+0.3021.06
0Per MeilandH 75-diskvalifisert

Modum OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rita SantschiD 17-N24.1711.33
1Jan LazorH 17-C37.4612.35
1Solveig KongsrudD 17-B54.3116.02
1Arno Lilja GrønhovdH 17-A kort1.03.3612.58
1Sirpa LiljaD 60-41.4814.24
2Hanne Løver ThonDirekte AK54.43+9.2013.01
2Kaspar LiljaH 17-A kort1.10.53+7.1714.27
3Ingvild Løver ThonD 17-A kort1.27.43+40.4820.53
3Kjell GrønhovdH 70-46.37+5.4816.04
3Gunnar HopeH 50-58.56+13.2012.01
4Jens Kristian KoplandH 40-1.23.29+20.0911.45
5Karsten KoplandH 19-A lang1.18.30+16.099.34
5John Ivar KjellevoldH 70-52.43+11.5418.10
5May Jorunn RognlienD 50-1.26.52+33.4520.12
5Roar ByeH 50-1.15.03+29.2715.18
6Henrik Holm NesH 11-1231.21+14.3013.37
6Lill Kristin EngerDirekte AK2.08.06+1.22.4330.30
7Lage Røhnebæk KongsrudH 11-1242.22+25.3118.25
Frida HopeN-åpen18.1313.00
Oskar HopeN-åpen12.038.36
0Lars EnerhaugenH 40-diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida Marie Borge HoviD 17-A kort46.5511.10

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Katharina RogstadD 19-A langdiskvalifisert

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas NipenH 19-A lang1.02.217.36
0Einar TommelstadH 19-A langdiskvalifisert

OK Moss

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alfred BjørnerødH 11-1216.517.19
2Sondre LadimH 11-1218.36+1.458.05
3Tore BjørnerødH 40-1.20.36+17.1611.21
3Astrid BjørnerødDirekte AK57.53+12.3013.46
6Karoline BjørnerødD 15-161.02.35+15.5714.54

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag Rønning JensenH 65-58.57+2.2413.42

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dagfinn FøllesdalH 80-34.03+0.3214.11
3Mikael OlaussonH 19-A lang1.13.39+11.188.58Last ned GPS-spor i gpx-format
10Magnus Barth GustavsenH 19-A lang2.03.14+1.00.5315.01
0Hanne Maria VisterD 19-A langdiskvalifisert
0Ida HopeD 19-A langdiskvalifisert

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans A. TingvoldH 70-40.4914.04

Ringerike OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Even Amundsen BjørkliH 13-16C46.2915.29
1Sander ArnevikH 17-181.43.0714.31
3Oskar ArnevikH 15-161.12.40+18.0514.49
3Sverre ThuneH 80-55.41+22.1023.12
3Martin Nøkleby MellingH 11-1219.12+2.218.20
3Jørgen Nøkleby MellingH 13-1436.15+2.2310.39
4Karen Backe LangumD 17-B1.13.22+18.5121.34
4Mikkel BerglundH 13-1437.58+4.0611.10
5Rasmus BerglundH 11-1224.47+7.5610.46
6Sverre GrafferH 15-161.53.56+59.2123.15
7Oskar FossåsH 13-141.52.54+1.19.0233.12
8Tuva Aas StræteD 15-161.03.47+17.0915.11
Kari KollstrømN-åpen14.5010.35
Oda  OpsethN-åpen14.5310.37
Martin StrandN-åpen10.037.10
Richard StrandN-åpen10.037.10
0Reidar KollstrømH 11-12diskvalifisert
0Marte Sofie SkroveD 11-12diskvalifisert
0Sigurd Amundsen BjørkliH 13-14diskvalifisert

Røyken OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magne BekkelundH 85-1.12.3730.15
1Birgitte BekkelundD 70-28.2511.50
2Inger-Helene CarlsenD 17-C47.42+6.5315.54
3Peter CarlsenH 17-A kort1.53.00+49.2423.03
0Olav MoH 70-diskvalifisert
0Anne Elvsaas MoD 65-diskvalifisert
0Torgeir StrandhagenH 60-diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan Arild RyggDirekte B58.1017.06

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 50-55.00+1.5312.47
7Harald HoviH 19-A lang1.26.30+24.0910.32

Sturla, IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Ellen BrevikD 40-1.26.57+3.3617.44
2Mathias Skourup RognebakkeH 13-1435.56+2.0410.34
4Malene InstanesD 13-141.02.09+20.3618.16
4Tanja InstanesD 40-1.47.58+24.3722.02
5Merete UndelandD 40-2.15.41+52.2027.41
7Iselin SørensenD 13-141.32.55+51.2227.19
9Ine InstanesD 13-141.42.51+1.01.1830.15
0Johan Kristian UndelandH 15-16diskvalifisert
0Ivar Louis BergH 75-diskvalifisert
0Egil FrydenlundH 15-16diskvalifisert
0Nina Marie UndelandD 17-A kortdiskvalifisert
0Kristin Sæthre SørensenD 40-diskvalifisert
0Rune SørensenH 40-diskvalifisert

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Geir NilsenH 19-A lang1.36.19+33.5811.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor