Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 5 juni 2016

N-åpen

1 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Abelone Josefine AxelsonEiker OL10.577.49
Amanda AxelsonEiker OL9.527.02
Mathias AxelsonEiker OL9.216.40
Erik BerganKongsberg OL20.2514.35
Jan Olav BerganKongsberg OL14.2210.15
Marte EgerKongsberg OL12.078.39
Frida HopeModum OL18.1313.00
Oskar HopeModum OL12.038.36
Kari KollstrømRingerike OL14.5010.35
Oda  OpsethRingerike OL14.5310.37
Eline Maudal PettersenKongsberg OL16.0711.30
Mathis RenardKongsberg OL16.5712.06
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL9.386.52
Mone Småge-HilsenKonnerud IL18.5713.32
Jon StrandKongsberg OL10.467.41
Martin StrandRingerike OL10.037.10
Richard StrandRingerike OL10.037.10
Håkon ØverbyKongsberg OL17.3912.36

D -10

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elise RenardKongsberg OL34.1814.54

D 11-12

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Øverli BergKongsberg OL28.2312.20
2Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL32.50+4.2714.16
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL34.15+5.5214.53
4Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.20.21+51.5834.56
0Marte Sofie SkroveRingerike OLdiskvalifisert

D 13-14

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL41.3312.13
2Nora Småge HilsenKonnerud IL50.55+9.2214.58
3Mari ØverbyKongsberg OL52.49+11.1615.32
4Malene InstanesSturla, IF1.02.09+20.3618.16
5Oda Isnes TyseEiker OL1.21.19+39.4623.55
6Konstanse MoholthKongsberg OL1.30.10+48.3726.31
7Iselin SørensenSturla, IF1.32.55+51.2227.19
8Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.34.57+53.2427.55
9Ine InstanesSturla, IF1.42.51+1.01.1830.15

D 15-16

4 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale StrandKongsberg OL46.3811.06
2Andrea RanvikKonnerud IL49.02+2.2411.40
3Lotte MyklemyrEiker OL54.00+7.2212.51
4Ingvild LangeggenKongsberg OL59.30+12.5214.10
5Helene EgerKongsberg OL1.00.09+13.3114.19
6Karoline BjørnerødOK Moss1.02.35+15.5714.54
7Anniken RanvikKonnerud IL1.03.16+16.3815.03
8Tuva Aas StræteRingerike OL1.03.47+17.0915.11
9Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.03.48+17.1015.11
10Mari Landro SvingheimKonnerud IL1.07.36+20.5816.05
11Christine HoenEiker OL1.10.49+24.1116.51
12Kathinka RogstadKongsberg OL1.14.30+27.5217.44
13Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.26.54+40.1620.41
14Sarah WølloKongsberg OL1.28.24+41.4621.02
15Thea LandKonnerud IL1.51.14+1.04.3626.29
0Solveig LetmolieEiker OLdiskvalifisert
0Tomine Lysaker SandenEiker OLdiskvalifisert

D 17-A kort

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Marie Borge HoviNOTEAM46.5511.10
2Sølvi FossøyEiker OL56.26+9.3113.26
3Ingvild Løver ThonModum OL1.27.43+40.4820.53
4Anna Isnes TyseEiker OL1.36.00+49.0522.51
5Ingrid LetmolieEiker OL1.48.26+1.01.3125.49
0Nina Marie UndelandSturla, IFdiskvalifisert

D 17-B

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig KongsrudModum OL54.3116.02
2Inger Isnes TyseEiker OL57.33+3.0216.55
3Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.03.06+8.3518.33
4Karen Backe LangumRingerike OL1.13.22+18.5121.34
5Lene FlessebergKongsberg OL1.18.04+23.3322.57

D 17-C

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MaudalKongsberg OL40.4913.36
2Inger-Helene CarlsenRøyken OL47.42+6.5315.54

D 17-N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rita SantschiModum OL24.1711.33

D 17-18

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristiane RogstadKongsberg OL1.27.4017.53

D 40-

4 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandKongsberg OL1.23.2117.00
2Aud Ellen BrevikSturla, IF1.26.57+3.3617.44
3Birgit Økern JensenKonnerud IL1.28.21+5.0018.01
4Tanja InstanesSturla, IF1.47.58+24.3722.02
5Merete UndelandSturla, IF2.15.41+52.2027.41
6Ina Cecilie LandroKonnerud IL2.17.53+54.3228.08
0Kristin Sæthre SørensenSturla, IFdiskvalifisert
0Kristin EgerKongsberg OLdiskvalifisert

D 50-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving53.0712.21
2Grete S B HoviSkien OK55.00+1.5312.47
3Hilde StorløkkenKongsberg OL57.07+4.0013.16
4Tove HeimdalKonnerud IL1.00.26+7.1914.03
5May Jorunn RognlienModum OL1.26.52+33.4520.12
6Kirsti RogstadKongsberg OL2.22.57+1.29.5033.14
7Jane RødderKongsberg OL2.25.09+1.32.0233.45

D 60-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL41.4814.24
2Aud KjemperudEiker OL1.21.22+39.3428.03

D 65-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.07.5723.25
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.19.51+11.5427.32
0Anne Elvsaas MoRøyken OLdiskvalifisert

D 70-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL28.2511.50
2Hanne BræckKongsberg OL30.29+2.0412.42

D 75-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub36.1815.07

H 11-12

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss16.517.19
2Sondre LadimOK Moss18.36+1.458.05
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL19.12+2.218.20
4Arne BerganKongsberg OL23.54+7.0310.23
5Rasmus BerglundRingerike OL24.47+7.5610.46
6Henrik Holm NesModum OL31.21+14.3013.37
7Lage Røhnebæk KongsrudModum OL42.22+25.3118.25
0Reidar KollstrømRingerike OLdiskvalifisert

H 13-14

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adam ConwayKongsberg OL33.529.57
2Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF35.56+2.0410.34
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL36.15+2.2310.39
4Mikkel BerglundRingerike OL37.58+4.0611.10
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL40.10+6.1811.48
6Johan EgerKongsberg OL49.41+15.4914.36
7Oskar FossåsRingerike OL1.52.54+1.19.0233.12
0Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLdiskvalifisert
0Eskild SætherFossekallen ILdiskvalifisert

H 13-16C

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL46.2915.29

H 15-16

4 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL54.3511.08
2Sølve DrageKongsberg OL57.28+2.5311.43
3Oskar ArnevikRingerike OL1.12.40+18.0514.49
4Vegard Øverli BergKongsberg OL1.16.01+21.2615.30
5Nikolai NordhaugKonnerud IL1.16.36+22.0115.37
6Sverre GrafferRingerike OL1.53.56+59.2123.15
0Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
0Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert

H 17-A kort

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arno Lilja GrønhovdModum OL1.03.3612.58
2Kaspar LiljaModum OL1.10.53+7.1714.27
3Peter CarlsenRøyken OL1.53.00+49.2423.03

H 17-B

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom André AlstadsætherEiker OL46.3513.42
2Fredrik AxelsonEiker OL55.22+8.4716.17
3Ivar Mikal TyseEiker OL1.00.47+14.1217.52
4Åsmund SætherFossekallen IL1.07.08+20.3319.44
0Dagfinn SætherFossekallen ILdiskvalifisert

H 17-C

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan LazorModum OL37.4612.35
2Gunnar SandenEiker OL44.19+6.3314.46

H 17-18

7 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArnevikRingerike OL1.43.0714.31

H 40-

7 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd StrandKongsberg OL1.03.208.55
2Per Øivind EgerKongsberg OL1.11.41+8.2110.05
3Tore BjørnerødOK Moss1.20.36+17.1611.21
4Jens Kristian KoplandModum OL1.23.29+20.0911.45
5Lars Erik GjeinFossum IF1.28.12+24.5212.25
0Lars EnerhaugenModum OLdiskvalifisert
0Kjell Petter SmågeKonnerud ILdiskvalifisert
0Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
0Rune SørensenSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

4 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL45.369.18
2Gjermund RørenEiker OL53.06+7.3010.50
3Gunnar HopeModum OL58.56+13.2012.01
4Njål SvingheimKonnerud IL1.05.32+19.5613.22
5Roar ByeModum OL1.15.03+29.2715.18
5Phil ConwayKongsberg OL1.15.03+29.2715.18
7Roar NydalAsker Skiklubb1.40.51+55.1520.34
8Torgeir BrandalKongsberg OL1.42.47+57.1120.58
0Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SørlieHadeland OL55.4812.58
2Olav NipenIL Tyrving1.05.23+9.3515.12
3Johan SwärdHadeland OL1.07.17+11.2915.38
0Torgeir StrandhagenRøyken OLdiskvalifisert

H 65-

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Roar BakkenEiker OL56.3313.09
2Hans O AugedalAsker Skiklubb57.15+0.4213.18
3Dag Rønning JensenOL Trollo58.57+2.2413.42
4Åmund TonnaEiker OL1.14.11+17.3817.15
5Tom BondehagenFossekallen IL1.19.22+22.4918.27
0Hans Lyder HaareKonnerud ILdiskvalifisert

H 70-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering40.4914.04
2Erik Johan GrorudHaslum IL45.09+4.2015.34
3Kjell GrønhovdModum OL46.37+5.4816.04
4Bjørn SpjelkavikIL Tyrving46.54+6.0516.10
5John Ivar KjellevoldModum OL52.43+11.5418.10
0Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
0Olav MoRøyken OLdiskvalifisert

H 75-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BræckKongsberg OL1.00.4420.56
2Erling TidemannLommedalens IL1.01.14+0.3021.06
3Knut KjemhusKongsberg OL1.11.57+11.1324.48
0Ivar Louis BergSturla, IFdiskvalifisert
0Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert

H 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leiv HopeKongsberg OL33.3113.57
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK34.03+0.3214.11
3Sverre ThuneRingerike OL55.41+22.1023.12

H 85-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne BekkelundRøyken OL1.12.3730.15

D 19-A lang

7 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Louise OramBækkelagets SK1.16.4310.48
2Therese HaareKonnerud IL1.16.47+0.0410.48
3Celine RenardKongsberg OL1.27.58+11.1512.23
4Anne Marthe PeveriEiker OL1.42.26+25.4314.25
0Hanne Maria VisterOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Katharina RogstadNTNUIdiskvalifisert
0Ida HopeOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 19-A lang

8 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas NipenNydalens SK1.02.217.36
2Damien RenardKongsberg OL1.05.25+3.047.58
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.13.39+11.188.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Erik Feyling HaareKonnerud IL1.13.55+11.349.00
5Karsten KoplandModum OL1.18.30+16.099.34
6Mathias NipenBækkelagets SK1.21.36+19.159.57
7Harald HoviSkien OK1.26.30+24.0910.32
8Ivar SeierstadIL GeoForm1.35.12+32.5111.36
9Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.36.19+33.5811.44
10Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK2.03.14+1.00.5315.01
0Einar TommelstadNydalens SKdiskvalifisert

Direkte AK

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sjur HoviKristiansand OK45.2310.48
2Hanne Løver ThonModum OL54.43+9.2013.01
3Astrid BjørnerødOK Moss57.53+12.3013.46
4Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.00.32+15.0914.24
5Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.25.47+40.2420.25
6Lill Kristin EngerModum OL2.08.06+1.22.4330.30

Direkte B

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Arild RyggSande Sportsklubb58.1017.06
2Anna SwärdHadeland OL1.23.24+25.1424.31
3Anders HvasshovdKongsberg OL1.30.38+32.2826.39
4Rachel FouladiGrater Vancouver Orienteering 1.31.49+33.3927.00
5Annemarie RanvikKonnerud IL1.39.15+41.0529.11
6Kristin SwärdHadeland OL1.55.21+57.1133.55

Direkte C

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL42.3114.10
2Ingrid BerganKongsberg OL50.59+8.2816.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor