Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Furugampen 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen 2016
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 1 oktober 2016

N-åpen

1 820 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren Bleken RudVang OL25.0013.44
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering22.2112.16
Lars FlaskerudOL Toten-Troll26.3314.35
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering31.4917.28
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL20.0211.00
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL19.5410.56
Mads Rørlien JevanordFossum IF19.5710.57
Magnus Rørlien JevanordFossum IF23.5813.10
Eline Malmo JordheimVang OL46.5425.46
Eskil Malmo JordheimVang OL25.2013.55
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL37.4020.41
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering48.3726.42
Eline KravdalGjø-Vard OL19.0710.30
Herman Finstad LandNOTEAM30.1616.37
Jacob Finstad LandIL Tyrving24.2113.22
Julie Libak- FeiringLøten o-lag32.5618.05
Marte Libak- FeiringLøten o-lag20.2311.11
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK21.4311.55
Eirin Melgalvis BilstadVang OL34.0118.41
Peder Melgalvis BilstadVang OL27.4815.16
Live SandsengenGjø-Vard OL37.4420.43
Helene ScheeleNydalens SK13.487.34
Per Taje SkeieRaumar Orientering35.5319.42
Julie Gjessing SkjesetVang OL36.1519.55
Eli Anne SkramstadLøten o-lag20.3111.16

D -10

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mina Bleken RudVang OL33.0115.57

D 11-12

2 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig17.598.41
2Marie KravdalGjø-Vard OL19.11+1.129.16
3Marie ScheeleNydalens SK23.40+5.4111.25
4Kathinka Zahl HagenFossum IF30.10+12.1114.34
5Anja HoleFørde IL33.45+15.4616.18
6Maren HenriksenHalden SK36.47+18.4817.46
Mari Ovidia RanestadHamar OKdiskvalifisert

D 13-14

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering23.079.14
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK23.59+0.529.35
3Amélie AamodtOppsal Orientering28.39+5.3211.27
4Emma Bangstad BergersenHamar OK32.45+9.3813.06
5Berthe TesloHadeland OL43.22+20.1517.20
6Jenny WinsvoldSentrum OK49.20+26.1319.44
7Astrid RognstadHadeland OL54.45+31.3821.54

D 13-16C

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb37.4516.16
2Maiken EllingsenHamar OK38.50+1.0516.44
3Mari McCarthy RørlienFossum IF58.27+20.4225.11

D 15-16

3 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK26.538.25
2Kristine KravdalGjø-Vard OL27.40+0.478.40
3Ingeborg RognstadHadeland OL51.38+24.4516.11

D 17-

4 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK34.367.40
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll41.55+7.199.17
3Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK44.21+9.459.50
4Tone Bleken RudVang OL46.44+12.0810.21
5Ingvild GjessingVang OL46.57+12.2110.24
6Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering47.30+12.5410.31
7Nina SmestadLøten o-lag48.02+13.2610.39
8Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.01.08+26.3213.33
0Else Kristine LienLøten o-lagdiskvalifisert

D 17-C

2 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL35.3915.21
2Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.03.52+28.1327.31
3Anita E. HoleFørde IL1.11.14+35.3530.42
0Tina Bjørnstad StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-N

1 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SimonsenOK Øst32.5917.10

D 35-

4 060 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL33.278.14
2Valborg MadslienLillehammer OK37.23+3.569.12
3Yngvild MalmoVang OL38.49+5.229.33
4Ragnhild JetlundVang OL41.44+8.1710.16
5Elianne HanebergVang OL43.38+10.1110.44
6Line Merete LibakLøten o-lag47.38+14.1111.43
7Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering51.37+18.1012.42
8Berit HerstadBækkelagets SK1.07.59+34.3216.44
9Hanne Marie LiumElverum OK1.38.14+1.04.4724.11
0Mari Norgård PetershagenHamar OKdiskvalifisert

D 45-

3 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig29.499.20
2Vanja StaffOL Toten-Troll35.09+5.2011.01
3Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL35.29+5.4011.07
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering37.41+7.5211.48
5Eirin LodgaardByåsen IL51.14+21.2516.03
6Anne Berit RørlienFossum IF53.02+23.1316.37
7Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering54.05+24.1616.57
8Anita StensethSnertingdal IF Orientering56.29+26.4017.42
9Eli StensliLøten o-lag58.33+28.4418.21
0Else Kari ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
0Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert

D 55-

2 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RavnanOL Toten-Troll28.2010.46
2Gro SolnørdalRudsbygd IL31.21+3.0111.55
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange33.05+4.4512.34
4Guri LarssenLillehammer OK35.44+7.2413.35
5Bente Tangen WikstrømRingsaker OK38.45+10.2514.44
6Rønnaug SagbakkenLøten o-lag59.03+30.4322.27

D 65-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit RøsteRingsaker OK57.0021.40
0Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangediskvalifisert

H -10

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amund FlaskerudOL Toten-Troll42.1520.24
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering43.4921.10
Nikolai TesloHadeland OL45.0921.48

H 11-12

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius E. AamodtOppsal Orientering17.038.14
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK22.58+5.5511.05
3Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering43.17+26.1420.54

H 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK21.538.45
2Vegard RanestadHamar OK24.30+2.379.48
3Mats LindaasElverum OK25.44+3.5110.17
4Vegar HoleFørde IL31.56+10.0312.46
5Gaute LindaasElverum OK38.14+16.2115.17
6Birk ThorstensenOppsal Orientering44.28+22.3517.47
0Simen Dehli SaxhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
0Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 15-16

4 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoOL Toten-Troll40.3710.00

H 17-

5 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL32.246.01
2Marius WikstrømRingsaker OK33.26+1.026.12
3Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK41.52+9.287.46
4Simen SmestadBækkelagets SK42.50+10.267.57
5Audun StrandlieGjø-Vard OL43.04+10.408.00
6Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering43.51+11.278.09
7Lavran ThorstensenOppsal Orientering44.10+11.468.12
8Anders SkjesetVang OL44.40+12.168.18
9Johs HjelmstadBækkelagets SK45.42+13.188.29
10Stein Vidar ThunKlæbu50.32+18.089.23
11Stian LundteppenElverum OK58.09+25.4510.48
12Marius StaffOL Toten-Troll59.30+27.0611.03
0Sveinung SyversenHamar OKdiskvalifisert

H 17-C

2 320 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar ThorstensenOppsal Orientering22.509.50
2Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering23.24+0.3410.05
3Kjetil JacobsenHamar OK25.56+3.0611.10
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL26.29+3.3911.24
5Tore Gustav TomterHamar OK29.48+6.5812.50
6Emil B StrandRaumar Orientering31.28+8.3813.33
7Erik HasliSnertingdal IF Orientering31.54+9.0413.45
8John TangenHamar OK32.06+9.1613.50
9Knut Even HoleFørde IL38.33+15.4316.36
0Stein SandakerVang OLdiskvalifisert

H 17-N

1 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst46.1824.06

H 35-

4 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL43.219.36
2Tommy SkårbøRaumar Orientering53.24+10.0311.50
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.05.15+21.5414.28
4Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.20.32+37.1117.51
0Stian OverskeidIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 45-

4 060 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig30.187.27
2Rune ScheeleNydalens SK30.33+0.157.31
3Hans JevanordFossum IF31.28+1.107.45
4Stein H. HagenFossum IF33.45+3.278.18
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll34.00+3.428.22
6Jon Iver BakkenNydalens SK34.46+4.288.33
7Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll35.16+4.588.41
8Frode HaugHamar OK36.02+5.448.52
9Gløer WinsvoldSentrum OK37.36+7.189.15
10Svein GodagerLøten o-lag39.02+8.449.36
11Roar SaxhaugRaumar Orientering39.06+8.489.37
12Harald BergeLøten o-lag41.16+10.5810.09
13Per Olav AndersenHalden SK41.23+11.0510.11
14Ole Christian BangHamar OK41.39+11.2110.15
15Eilert AamodtOppsal Orientering42.24+12.0610.26
16Håvard KvammeOL Toten-Troll43.04+12.4610.36
17Lars LodgaardRaufoss44.21+14.0310.55
18Rune EngenGjø-Vard OL46.04+15.4611.20
19Lars SkramstadLøten o-lag55.50+25.3213.45
20Kristian StorsveenLøten o-lag59.07+28.4914.33
21Kjetil LivenLøten o-lag1.04.48+34.3015.57

H 55-

3 190 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje TangenRingsaker OK27.518.43
2Stein Arne NegårdVang OL29.09+1.189.08
3Onno VerberneOL Toten-Troll29.16+1.259.10
4Harald ØstbyeElverum OK30.25+2.349.32
5Harald VoldenHamar OK30.57+3.069.42
6Ola BroxOL Toten-Troll31.25+3.349.50
7Tor StrandRaumar Orientering34.05+6.1410.41
8Einar LienLøten o-lag34.44+6.5310.53
9Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering36.00+8.0911.17
10Erik HaugenRingsaker OK41.28+13.3712.59
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll42.51+15.0013.25
12Oddvar GravingenGrue IL49.39+21.4815.33
13Steinar BakkenLillehammer OK54.17+26.2617.01
14Roar SætabergetLunderseter IL1.02.06+34.1519.28
0Tore NilsenElverum OKdiskvalifisert
0Steinar LibakLøten o-lagdiskvalifisert

H 65-

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut MalmoRingsaker OK25.599.52
2Olav HøiåsVang OL28.04+2.0510.40
3Knut WikstrømRingsaker OK28.59+3.0011.01
4Hasse BergstrømIL Tyrving31.05+5.0611.49
5Magne SmelandVang OL32.19+6.2012.17
6Hans Petter JevanordRingsaker OK37.13+11.1414.09
7Knut SkjesetVang OL37.17+11.1814.10
8Kurt GrønliFørde IL38.28+12.2914.37
9Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving38.58+12.5914.48
10Petter NæssOppsal Orientering40.52+14.5315.32
11Harald HaugenRingsaker OK42.48+16.4916.16
0Håkon HalvorsenElverum OKdiskvalifisert

H 75-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy JohansenRingsaker OK43.0416.22
2Arvid HaugOL Vallset/Stange45.06+2.0217.08
3Jon Vegard LundeLillehammer OK50.01+6.5719.01
4Arne StrandlieGjø-Vard OL1.24.14+41.1032.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor