Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NightHawk Teamløp - Lagoppstillinger

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NightHawk Teamløp - Lagoppstillinger
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: fredag 20 november 2015

Herrer

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Heming Orientering 11.32.28
1. Kasper Fosser 51.03151.031
2. Ulrik Astrup Arnesen41.254+4.151.32.2810
2Lillomarka OL 61.34.20+1.52
1. Robert Merl 57.104+6.0757.103+6.07
2. Matthew Speake 37.1011.34.202-1+1.52
3Elitebloggen 11.36.59+4.31
1. Morten Westergård59.465+8.4359.464+8.43
2. Anders Tiltnes37.132+0.031.36.593-1+4.31-4.12
4Fossum IF / Fredrikstad SK 11.44.52+12.24
1. Elias T. Mølnvik51.102+0.0751.102+0.07
2. Marie Olaussen 53.428+16.321.44.524+2+12.24+12.17
5Lillomarka OL 31.48.21+15.53
1. Kristian Jones 1.00.106+9.071.00.105+9.07
2. Mathias Benjaminsen 48.116+11.011.48.2150+15.53+6.46
6Oppsal Orientering 12.01.18+28.50
1. Are Wigaard 1.09.278+18.241.09.277+18.24
2. Ludvig Rødnes 51.517+14.412.01.186-1+28.50+10.26
7Østmarka OK 12.01.44+29.16
1. Trond Kortner1.05.027+13.591.05.026+13.59
2. Paul Torvund56.429+19.322.01.447+1+29.16+15.17
Lillomarka OL 4diskvalifisert
1. Alasdair McLeod 54.253+3.22diskvalifisert
2. Steinar Kollerud diskvalifisertdiskvalifisert
Lillomarka OL 5diskvalifisert
1. Helmut Gremmel diskvalifisertdiskvalifisert
2. Riccardo Scalet 46.435+9.33diskvalifisert
Lillomarka OL 2ikke startet
1. David Gottfridsson ikke startetikke startet
2. Dane Blomquist 37.153+0.05ikke startet

Damer

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelaget SK 11.18.15
1. Kine Gulliksen 48.152+1.2848.152+1.28
2. Lene Godager Kaas30.0011.18.151-1
2Lillomarka OL 21.27.44
1. Andrine Benjaminsen 46.47146.471
2. Ingvild Wang 40.575+10.571.27.442+1
3Østmarka OK / Lillomarka OL 11.31.10+12.55
1. Anna Cecilie Linløkken52.253+5.3852.253+5.38
2. Tone Aamli Sundtjønn38.454+8.451.31.1030+12.55+7.17
4Lillomarka OL 41.38.26+20.11
1. Lucy Butt 1.02.236+15.361.02.236+15.36
2. Ellen Marie Ariansen36.032+6.031.38.264-2+20.11+4.35
5Lillomarka OL 31.39.07+20.52
1. Khrystsina Yakubkina 57.445+10.5757.445+10.57
2. Kristin Brekke 41.236+11.231.39.0750+20.52+9.55
6Lillomarka OL 11.39.42+21.27
1. Ingvild C. Fleisje1.03.307+16.431.03.307+16.43
2. Ingvild Brekke 36.123+6.121.39.426-1+21.27+4.44
Asker SK 2fullført
1. Nora Woxholt56.274+9.4056.274+9.40
2. Ledig fullførtfullført
Asker SK 1diskvalifisert
1. Ledig fullførtdiskvalifisert
2. Lotte Markussendiskvalifisertdiskvalifisert

Veteran Herrer

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sentrum OK 11.22.32
1. Knut Harald Hylleseth47.38147.381
2. Gløer Winsvold 34.5411.22.3210
2Østmarka OK 11.32.22+9.50
1. Knut Edvard Helland56.003+8.2256.003+8.22
2. Rune Teigland 36.224+1.281.32.222-1+9.50+1.28
3Lillomarka OL 11.32.32+10.00
1. Hallvard Fjær57.085+9.3057.085+9.30
2. Torill Hallan35.242+0.301.32.323-2+10.00+0.30
4OK Moss 11.33.52+11.20
1. Kjetil Karlsen 57.366+9.5857.366+9.58
2. Hallvard Koren 36.163+1.221.33.524-2+11.20+1.22
5Fossum IF 11.46.42+24.10
1. Trond Brevik 56.194+8.4156.194+8.41
2. Sigbjørn Modalsli 50.235+15.291.46.425+1+24.10+15.29
6Fossum IF / Lillomarka OL 11.49.21+26.49
1. Stein Hagen55.572+8.1955.572+8.19
2. Truls Angell53.246+18.301.49.216+4+26.49+18.30
Fossum IF 2fullført
1. Bent Kverme1.00.179+12.391.00.179+12.39
2. ledig fullførtfullført
Fossum IF 3fullført
1. Sivert Kverme59.458+12.0759.458+12.07
2. Ledig fullførtfullført
Fossum IF 4fullført
1. Knut Jostein Sætnan58.217+10.4358.217+10.43
2. Ledig fullførtfullført
OSI Orientering 1fullført
1. Are Eriksen1.03.0310+15.251.03.0310+15.25
2. Ledig fullførtfullført

Ungdom Herrer

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillomarka OL 11.17.14
1. Eirik Fossgård38.41138.411
2. Elias Skjolden Sørensen38.3311.17.1410
2Fossum IF 11.23.24+6.10
1. Sondre Zahl Hagen41.502+3.0941.502+3.09
2. Erlend Børli 41.342+3.011.23.2420+6.10+3.01
3Elitebloggen 13.34.58+2.17.44
1. Lars Landmark1.47.314+1.08.501.47.314+1.08.50
2. Markus Foss1.47.273+1.08.543.34.583-1+2.17.44+1.08.54
Fossum IF 2fullført
1. Birk F Sætnan1.10.063+31.251.10.063+31.25
2. Ledig fullførtfullført

Ungdom Damer

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Lillomarka OL / Nittedal OL 1fullført
1. Maria Rørvik Haver38.42138.421
2. Oda Marie Colquhounfullførtfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor