Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 6 februar 2016

Gutter Ny

1 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Adrian G AlbrechtGanddal IL17.5216.14
2Jone BreilandÅlgård Orientering36.01+18.0932.44
Alexander SvaboeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter kort

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb18.249.12
2Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA19.25+1.019.42
3Silje Bjerga SundliGanddal IL21.58+3.3410.59
4Anna Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb26.02+7.3813.01
5Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb28.51+10.2714.25

Gutter Kort

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Årvik SandalGanddal IL16.288.14
2Per Frode SandalGanddal IL16.36+0.088.18
3Anders NorabergNOTEAM17.16+0.488.38
4Rune LodeNOTEAM20.00+3.3210.00
5Rune LodeNOTEAM21.10+4.4210.35
6Erlend BremnesGanddal IL23.10+6.4211.35
7Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb25.25+8.5712.42
8Aksel DommersnesGanddal IL29.08+12.4014.34
9Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb33.14+16.4616.37
10Peter FrafjordStatoil BIL35.43+19.1517.51
11Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb41.37+25.0920.48

Jenter Mellom

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.597.24
2Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb24.21+1.227.51
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK28.40+5.419.14
4Anna TaksdalGanddal IL29.52+6.539.38
5Nina Marie LarsenStavanger Orienteringsklubb30.14+7.159.45
6Anna BerthelsenStavanger kommune BIL31.05+8.0610.01
7Anita SælevikHaugesund IL Orientering31.16+8.1710.05
8Marie WathneSandnes IL (Rogaland)31.54+8.5510.17
9Barbro SandalGanddal IL33.49+10.5010.54
10Kristin SkadsemGanddal IL34.08+11.0911.00
11Anne Marie GauselGanddal IL35.00+12.0111.17
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb35.17+12.1811.22
13Trude HermanrudStavanger kommune BIL35.26+12.2711.25
14Siri ØkstadOddersjaa SSK36.13+13.1411.40
15Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb37.12+14.1312.00
16Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.04+15.0512.16
17Elin NorveelGanddal IL42.58+19.5913.51
18Brit Vivian MelingStatoil BIL47.00+24.0115.09
0Inger Skretting OpstadEgersund OKdiskvalifisert
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter Mellom

3 100 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb20.176.32
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb20.31+0.146.37
3Pål H: GjerdenStavanger Orienteringsklubb23.00+2.437.25
4Ole Petter HaukaasSola kommune BIL23.29+3.127.34
5Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb24.20+4.037.50
6Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb24.24+4.077.52
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL24.50+4.338.00
8Asgeir BellSandnes IL (Rogaland)24.51+4.348.00
9Per Ingar HadlandGanddal IL25.12+4.558.07
10Frank HansenEgersund OK25.51+5.348.20
11Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb27.15+6.588.47
12Finn Morten ÅrstadNOTEAM27.31+7.148.52
13Knut SkjævelandGanddal IL28.10+7.539.05
14Oddvar Dirdal JonassenNOTEAM28.18+8.019.07
15Gudmund GauselNOTEAM28.34+8.179.12
16Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL28.52+8.359.18
17Jørgen NilsenCGI BIL28.53+8.369.19
18Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering29.03+8.469.22
19Per Marthon MælandAftenbladet BIL29.28+9.119.30
20Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb29.29+9.129.30
21Leif Gunnar WikeneNOTEAM29.36+9.199.32
22André SirevågNOTEAM29.44+9.279.35
23Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb30.06+9.499.42
24Andreas Nybak UrdalGanddal IL30.48+10.319.56
25Kjell M: LangvikStavanger Orienteringsklubb31.42+11.2510.13
26Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)32.07+11.5010.21
27Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb32.38+12.2110.31
28Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb33.19+13.0210.44
29Øivind HansenGanddal IL33.28+13.1110.47
30Ole AuklendSkattesport BIL33.35+13.1810.50
31Paul R: CarrCapgemini BIL34.10+13.5311.01
0Jan ArendalStatoil BILdiskvalifisert
0Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter Lang

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL32.106.42
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.50+6.408.05
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.39+8.298.28
4Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb42.03+9.538.45
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)43.35+11.259.04
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL45.59+13.499.34
7Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb46.25+14.159.40
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb51.05+18.5510.38
9May MelingStavanger Orienteringsklubb52.46+20.3610.59
0Grethe StoklandGanddal ILdiskvalifisert

Gutter Lang

4 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F: VadlaSandnes IL (Rogaland)31.156.30
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31.16+0.016.30
3Morten Bjerga SundliGanddal IL31.40+0.256.35
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL31.50+0.356.37
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.10+0.556.42
6Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)32.44+1.296.49
7Joar EilevstjønnGanddal IL33.03+1.486.53
8Per Olav HaarrGanddal IL33.12+1.576.55
9Andreas BreilandÅlgård Orientering34.10+2.557.07
10Oddvar TaksdalGanddal IL34.14+2.597.07
11Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)35.23+4.087.22
12Paul Terje HaarrGanddal IL35.30+4.157.23
13Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)35.33+4.187.24
14Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering38.37+7.228.02
15Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.40+7.258.03
16Svein-Erik KvameGanddal IL38.46+7.318.04
17Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)38.55+7.408.06
18Helge RisaStavanger Orienteringsklubb39.29+8.148.13
19Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb40.20+9.058.24
20Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)41.01+9.468.32
21Ove OalandGanddal IL43.38+12.239.05
22Per W: TorgersenOddersjaa SSK43.55+12.409.08
23Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb47.30+16.159.53
24Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)50.19+19.0410.28
25Olav JohannessenStavanger Orienteringsklubb1.04.49+33.3413.30
0Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Mathieu McGuireGanddal ILdiskvalifisert
0Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor