Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 3 februar 2016

Damer - kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)22.40
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering25.17+2.37
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb26.17+3.37
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb28.52+6.12
5Solveig MælandÅlgård Orientering32.16+9.36
6Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL43.46+21.06

Herrer - kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23.28
2Arild SvihusGanddal IL25.56+2.28
3Magne MælandÅlgård Orientering32.19+8.51
4Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb33.23+9.55
5Håvard SvihusNOTEAM42.53+19.25
6Rune SvihusKlepp Kommune BIL44.08+20.40
7Aksel DommersnesGanddal IL47.45+24.17
8Daniel de Jong NjaaGanddal IL58.45+35.17

Damer - mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47.55
2Ingrid LamarkGanddal IL58.21+10.26
3Inger Skretting OpstadEgersund OK59.49+11.54
0Brit Vivian MelingStatoil BILdiskvalifisert
0Elin NorveelGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - mellom

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb39.40
2Raymond B PettersenÅlgård Orientering44.16+4.36
3Tor Geir EspedalGanddal IL45.06+5.26
4Ole Petter HaukaasSola kommune BIL45.15+5.35
5Frank HansenEgersund OK50.01+10.21
6Ole Kristian TaksdalGanddal IL50.17+10.37
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb51.34+11.54
8Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)53.21+13.41
9Ove NjåNOTEAM53.29+13.49
10Kjell Olav GjerdeStavanger Orienteringsklubb55.33+15.53
11Ole AuklendSkattesport BIL55.45+16.05
12Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb55.52+16.12
13Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.01.10+21.30
14Arne HetlelidNOTEAM1.08.30+28.50
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Anders NorabergNOTEAMdiskvalifisert

Damer - lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL46.25
2Vibeke LamarkGanddal IL47.36+1.11
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)53.02+6.37
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.00.11+13.46
5Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.08.19+21.54
0Anne Marie GauselGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Olav HaarrGanddal IL38.27
2Per Ingar HadlandGanddal IL42.37+4.10
3Trond LamarkGanddal IL47.59+9.32
4Inge LølandNOTEAM51.21+12.54
5Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering51.58+13.31
6Paul Terje HaarrGanddal IL52.19+13.52
7Svein-Erik KvameGanddal IL53.07+14.40
8Tallak LangmyrGanddal IL53.52+15.25
9Rune HatleAvinor Sola BIL57.04+18.37
10Ove OalandGanddal IL58.19+19.52
0Harry BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Per Martin StoklandGanddal ILdiskvalifisert
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - XL

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti38.47
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL43.32+4.45
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.02.52+24.05
0Janne Tjørhom AasheimGanddal ILdiskvalifisert
0Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - XL

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering33.18
2Bjarthe WesterheimStord Orientering33.56+0.38
3Oddvar TaksdalGanddal IL35.53+2.35
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)37.55+4.37
5Kristian Frafjord HaarrGanddal IL38.10+4.52
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering39.00+5.42
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb41.08+7.50
8Odd FuglestadÅlgård Orientering42.29+9.11
9Per Ivar StoklandGanddal IL43.35+10.17
10Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)48.49+15.31
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53.40+20.22
12Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.01.07+27.49
13Jakob KarlsenGanddal IL1.10.27+37.09
0Arild AasheimGanddal ILdiskvalifisert
0Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor