Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Nattcup (Larviksløpet i orientering)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Nattcup (Larviksløpet i orientering)
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 11 oktober 2016

Damer A-lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL1.30.51
2Hilde VassendPorsgrunn OL2.07.01+36.10

Damer A-kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine Harriet FremstadLarvik OK1.00.59
2Aina VienaLarvik OK1.05.12+4.13
3Tone StoklandSandefjord OK1.21.38+20.39
0Hanna JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

Damer C-løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Serine Kierulf DirdalLarvik OK36.03
2Celine Vik OlsenLarvik OK36.06+0.03
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn39.31+3.28
4Anny RogneOL Tønsberg og omegn39.35+3.32
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn39.52+3.49
6Pernille ZagarLarvik OK42.20+6.17
7Ida Vår DirdalLarvik OK42.22+6.19
8Anne Lise AndreassenSandefjord OK43.56+7.53
9Kristin JohanssonHedrum OL44.14+8.11
10Eli KlovningPorsgrunn OL49.13+13.10
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL49.14+13.11
12Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn51.23+15.20
13Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn51.27+15.24

Herrer A-lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias KristensenLarvik OK1.12.23
2Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.12.25+0.02
3Sindre R HoltHedrum OL1.12.56+0.33
4Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.23.57+11.34
5Karl FremstadHalden SK1.25.00+12.37
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.25.12+12.49
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.29.19+16.56
8Lars FremstadLarvik OK1.38.56+26.33
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn2.09.11+56.48
10Trond EvensenOL Tønsberg og omegn2.14.20+1.01.57
0Jens Didrik BergLarvik OKbrutt
0Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
0Thore KornmoPorsgrunn OLbrutt

Herrer A-kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver RingheimLarvik OK53.45
2Jan GatevoldPorsgrunn OL55.36+1.51
3Jonas EikåsSandefjord OK55.37+1.52
4Espen JohnsenHedrum OL1.03.03+9.18
5Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.03.06+9.21
6Kai MidtskogenBotne SK1.06.23+12.38
7Atle RemmePorsgrunn OL1.13.52+20.07
8Ole JohanssonPorsgrunn OL1.14.22+20.37
9Kay JørgensenPorsgrunn OL1.15.12+21.27
10Per Øystein AndersenLarvik OK1.15.53+22.08
11Elling AakreAndebu IL1.22.34+28.49
0Kåre ThorbjørnsenLarvik OKbrutt

Herrer C-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik ZagarLarvik OK36.02
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn37.37+1.35
3Yousef KhouryLarvik OK42.20+6.18
4Magne KlovningPorsgrunn OL46.19+10.17
5Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn47.31+11.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor