Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Nattcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Nattcup
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 27 september 2016

D 11-12

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.578.38

D 13-14

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL39.3915.47

D 13-16C

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn28.0912.11
2Mari L. KaupangOL Tønsberg og omegn28.10+0.0112.11
3Anny RogneOL Tønsberg og omegn32.47+4.3814.11
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn32.51+4.4214.13
0Louise Bentsen MalmquistHedrum OLbrutt
0Ingvild JohnsenHedrum OLbrutt

D 17-

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ana Maria WilhelmsenLarvik OKbrutt

D 17-C

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL1.03.2427.26

D 40-

3 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn56.1818.20
Wenche EikåsSandefjord OKbrutt

D 60-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK50.2820.06

H 11-12

2 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK20.308.52
2Brage EikåsSandefjord OK27.16+6.4611.48
3Benjamin GjoneSandefjord OK34.15+13.4514.49
4Gabriel GjoneSandefjord OK34.16+13.4614.50
5Yousef KhouryLarvik OK43.24+22.5418.47

H 11-12N

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Eirik GjoneHedrum OL28.5815.39

H 13-14

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL29.3811.48
2Jonas EikåsSandefjord OK36.17+6.3914.27
3Kristoffer FjæreHedrum OL36.28+6.5014.31

H 15-16

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.339.37
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn39.55+5.2211.07
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn44.37+10.0412.25

H 17-

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL28.287.55
2Tobias KristensenLarvik OK30.39+2.118.32
3Jørgen FrøydLarvik OK38.56+10.2810.50

H 17-C

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn31.0113.25

H 17-N

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut GjoneSandefjord OK27.3314.53

H 40-

3 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Mehlum HasleSandefjord OK35.369.54
2Anders Kristian HoltHedrum OL36.47+1.1110.14
3Jørgen FjæreHedrum OL40.46+5.1011.21
4Jo Børre EikåsSandefjord OK45.49+10.1312.45
5Espen JohnsenHedrum OL46.58+11.2213.04
6Tom KristensenLarvik OK49.51+14.1513.53
7Eelco van RaaijHedrum OL1.14.58+39.2220.52

H 50-

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Gløer GløersenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 60-

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar Niemi BergStokke IL55.4918.10

H 70-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øystein AndersenLarvik OK48.2319.16
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK49.47+1.2419.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor