Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 3
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 6 september 2016

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Magnus SigurdssonStokke IL23.04
0Anne HaugbergAndebu IL31.25
0Annika van RaaijHedrum OL27.18
0Malin Johansson HendenHedrum OL47.35+16.10
0Gaute Johansson HendenHedrum OL47.34+16.09

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL30.08
2Serine Kierulf DirdalLarvik OK31.36+1.28
3Ingeborg EikåsSandefjord OK47.02+16.54

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn28.01

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn28.43

D 13-16C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn21.42
2Ingvild JohnsenHedrum OL21.52+0.10
3Ylva AasestadHedrum OL26.44+5.02
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL30.06+8.24
5Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK30.25+8.43
6Pernille MoltebergHedrum OL31.33+9.51
7Emilie JahreAndebu IL32.46+11.04
8Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn32.59+11.17
9Anny RogneOL Tønsberg og omegn41.21+19.39
10Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn41.26+19.44

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Hanna JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Merete LyseboLarvik OK46.41
2Pernille NaufHedrum OL1.12.45+26.04
0Torill Hynne FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D 17-C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-Britt SkramdalHedrum OL30.45
2May-Britt ReppesgårdHedrum OL31.36+0.51
3Inger Anne HeggernesHedrum OL32.44+1.59
4Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn39.26+8.41
5Sigrid EvensenOL Tønsberg og omegn44.57+14.12
6Kari BergLarvik OK47.22+16.37
7Else StordalOL Tønsberg og omegn54.40+23.55
0Sissel BentsenHedrum OLdiskvalifisert

D 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stine ArntzenSandefjord OK40.49
2Ida Vår DirdalLarvik OK42.29+1.40
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn44.15+3.26
4Anette ArentzSandefjord OK46.49+6.00
5Anette FiringAndebu IL47.41+6.52
6Anne Celine Vik OlsenLarvik OK51.24+10.35
7Wenche EikåsSandefjord OK1.03.12+22.23
8Mona JahreAndebu IL1.12.35+31.46
0Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
0Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnbrutt

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK31.45
2Hilde KløvstadSandefjord OK41.17+9.32
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.25+10.40
4Tone StoklandSandefjord OK49.55+18.10
5Bente BlixSandefjord OK1.01.28+29.43
6Kristin DahlSandefjord OK1.09.59+38.14
0Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise SagaKjose IL28.32
2Randi Kristin NærumLarvik OK31.34+3.02
3Randi HansenStokke IL33.26+4.54
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn39.26+10.54
5Gro EiaOL Trollo40.49+12.17
6Anne Lise AndreassenSandefjord OK43.11+14.39
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL44.58+16.26

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK40.06
2Hjørdis ØvreåsBotne SK44.27+4.21
3Eli KlovningPorsgrunn OL47.54+7.48
4Lise LevyLarvik OK1.35.52+55.46

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK17.18
2Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL29.41+12.23
3Henrik Omlid JohansenLarvik OK46.48+29.30
0Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn25.34
2Mathias JahreAndebu IL32.52+7.18
3Ludvig SkramdalHedrum OL33.13+7.39

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljan van RaaijHedrum OL26.47
2Kristoffer FjæreHedrum OL29.32+2.45
3Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn36.59+10.12
4Jonas EikåsSandefjord OK42.04+15.17
0Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yosef KhouryLarvik OK31.39

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn38.55
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn44.58+6.03
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.00.46+21.51
4Kristian Juel JohannessenHedrum OL1.23.54+44.59
0Brynjel HeggernesHedrum OLdiskvalifisert

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL31.22
2Tobias KristensenLarvik OK34.59+3.37
3Jens Didrik BergLarvik OK39.40+8.18
4Rune Firing HaugbergAndebu IL40.00+8.38
5Jørgen FrøydLarvik OK40.05+8.43
6Sindre Eia HoltungOL Trollo54.09+22.47
7Robin ThorkildsenHedrum OL1.09.52+38.30
8Hans Olav SkogstadTelenor BIL1.15.00+43.38

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar RustanOL Trollo21.32
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn22.34+1.02

H 40-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK34.12
2Trond GjelstadSandefjord OK40.10+5.58
3Ole Petter AasrumLarvik OK42.05+7.53
4Tom KristensenLarvik OK42.27+8.15
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK44.52+10.40
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK46.40+12.28
7Espen JohnsenHedrum OL50.37+16.25
8Jørgen FjæreHedrum OL54.20+20.08
9Ian RingheimOL Trollo58.58+24.46
10Hans Petter BettumStokke IL1.01.52+27.40
11Atle BorgersenHedrum OL1.07.14+33.02
12Asbjørn RoeLarvik OK1.07.41+33.29
13Roger WisthLarvik OK1.09.52+35.40
14Jo Børre EikåsSandefjord OK1.13.20+39.08
15Eelco van RaaijHedrum OL1.19.12+45.00
16Magne KløveStokke IL1.43.37+1.09.25
17Trond Olav JahreAndebu IL2.29.37+1.55.25

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn45.16
2Arne Kierulf DirdalLarvik OK46.39+1.23
3Lars FremstadLarvik OK48.54+3.38
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn49.57+4.41
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK53.24+8.08
6Jan Ivar GundersenHedrum OL1.05.39+20.23
7Rune RøedStokke IL1.09.32+24.16
0Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert
0Petter LingelemSandefjord TIFdiskvalifisert

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar TrømborgSande Sportsklubb28.13
2Øivind FadumSande Sportsklubb33.20+5.07
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn39.06+10.53
4Ole JohanssonPorsgrunn OL41.07+12.54
5Dag Rønning JensenOL Trollo42.10+13.57
6Even Tore SteinsholtLardal OL45.07+16.54
7Svein EriksenSandefjord OK49.24+21.11
8Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK54.47+26.34
9Martin NaufHedrum OL1.02.54+34.41
10Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.06.25+38.12
11Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo1.11.47+43.34
0Runar KittilsenStokke ILdiskvalifisert

H 70-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL25.38
2Helge FossheimHedrum OL28.43+3.05
3Arne KristensenStokke IL30.41+5.03
4Lars Martin GjeinStokke IL30.50+5.12
5Per Øystein AndersenLarvik OK31.53+6.15
6Anton LommeHedrum OL33.04+7.26
7Svein Børge HaugbergSandefjord OK33.07+7.29
8Oddvar GjelstadSandefjord OK33.29+7.51
9Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn33.59+8.21
10Gjølberg RolfLarvik OK34.11+8.33
11Magne KlovningPorsgrunn OL34.38+9.00
12Tormod FjæreHedrum OL34.44+9.06
13Thorolf TrolsrudBotne SK36.40+11.02
14Magnar ØvreåsBotne SK36.49+11.11
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn37.03+11.25
16Bjørn Willy HansenSandefjord OK38.37+12.59
17Arne D. ChristensenSandefjord TIF39.00+13.22
18Kåre NilsenSandefjord TIF39.44+14.06
19Helge HalvorsenLarvik OK53.33+27.55
0Jørgen KvilhaugBotne SKdiskvalifisert
0Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Thor EdvardsenLarvik OKdiskvalifisert
0Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
Per LundLarvik OKbrutt

H 80-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brynjar RøgebergSandefjord TIF46.12
2Egil RyghOL Tønsberg og omegn46.25+0.13
3Helge TvedtenLarvik OK47.50+1.38
0Arne LieStokke ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor