Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 14 juni 2016

N-åpen

1 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Daniella GjoneSandefjord OK16.368.38
0Anne HaugbergAndebu IL22.34+5.5811.45
0Benjamin HorntvedtSandefjord OK26.25+9.4913.45
0Ragne KlavenesSandefjord OK16.138.26
0Andreas KristiansenOL Trollo25.00+8.2413.01
0Silje LoftesnesOL Tønsberg og omegn29.08+12.3215.10
0Ida Perez RønnildHedrum OL37.28+20.5219.30
0Therese Perez RønnildHedrum OL37.27+20.5119.30

D 11-12

2 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EikåsSandefjord OK43.2715.34

D 11-12N

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL16.188.29
2Karoline FjæreHedrum OL19.10+2.529.58
3Marlene SkramdalHedrum OL31.38+15.2016.28

D 13-16C

2 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn29.1110.27
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.59+1.4811.06
3Anny RogneOL Tønsberg og omegn31.12+2.0111.10
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn31.23+2.1211.14
0Åsta Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert

D 13-16N

1 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK38.1819.56

D 15-16

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL39.5914.58
0Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OKdiskvalifisert

D 17-

4 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI33.037.09
2Merete LyseboLardal OL35.17+2.147.38
3Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn40.17+7.148.43
4Marie StyrvoldNTNUI40.40+7.378.48
5Live Bredholdt JørgensenNTNUI42.03+9.009.06
6Torill Hynne FjæreHedrum OL1.02.42+29.3913.34

D 17-C

2 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ana Maria WilhelmsenLarvik OK25.599.18
2Pernille NaufHedrum OL26.54+0.559.38
3May-Britt SkramdalHedrum OL36.27+10.2813.03
4May NordkveldeHedrum OL41.03+15.0414.42
5Kristin JohanssonHedrum OL46.57+20.5816.49
5Susanne StrømHedrum OL46.57+20.5816.49
7Else StordalOL Tønsberg og omegn52.34+26.3518.50
0Nina NicolaysenSandefjord OKdiskvalifisert

D 40-

2 670 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK31.2511.45
2Ida Vår DirdalLarvik OK33.06+1.4112.23
3Wenche EikåsSandefjord OK39.21+7.5614.44
4Anette FiringAndebu IL43.47+12.2216.23
5Anne Celine Vik OlsenLarvik OK43.51+12.2616.25
6Astrid BrevikStokke IL44.19+12.5416.35
7Mona GjelstadSandefjord OK46.55+15.3017.34
8Katrine van RaaijHedrum OL1.01.41+30.1623.06

D 50-

2 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK30.0211.14
2Hilde KløvstadSandefjord OK35.41+5.3913.21
3Karin EriksenOL Tønsberg og omegn45.35+15.3317.04
0Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 60-

2 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Kristin NærumLarvik OK36.2912.42
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK42.21+5.5214.45
3Margareta BrynhildsenStokke IL46.35+10.0616.13
4Karin KittilsenStokke IL49.04+12.3517.05
5Inger NergaardStokke IL50.37+14.0817.38
0Rakel ØrenSandefjord OKdiskvalifisert

D 70-

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK57.1419.56
2Hjørdis ØvreåsBotne SK1.31.01+33.4731.42

H 11-12

2 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK27.5410.00
2Gabriel GjoneSandefjord OK28.11+0.1710.06
3Benjamin GjoneSandefjord OK29.37+1.4310.36
4Anders KlavenesSandefjord OK33.53+5.5912.08
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL36.48+8.5413.11

H 11-12N

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.139.29
2Ludvig SkramdalHedrum OL34.46+16.3318.06

H 13-14

2 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK26.349.15
2Viljan van RaaijHedrum OL28.39+2.059.58
3Simen GravningenStokke IL36.27+9.5312.42
4Henrik R HoltHedrum OL40.00+13.2613.56
5Jonas EikåsSandefjord OK40.28+13.5414.05
6Kristoffer FjæreHedrum OL45.33+18.5915.52

H 13-16C

2 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Harald AasenLarvik OK38.3713.50
2Ole-Herman Nylende RudshaugBotne SK50.27+11.5018.04

H 15-16

4 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn33.037.09
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn35.23+2.207.39
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn39.19+6.168.30
4Audun BrevikStokke IL46.12+13.0910.00
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn49.33+16.3010.43
6Kristian Juel JohannessenHedrum OL58.32+25.2912.40
7Filip Andreas LarsenBotne SK1.15.20+42.1716.18

H 17-

4 620 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenLarvik OK28.396.12
2Sindre R HoltHedrum OL29.37+0.586.24
3Hallvard Arntzen FossSandefjord OK30.31+1.526.36
4Petter MoeSandefjord OK32.09+3.306.57
5Jørgen FrøydLarvik OK32.21+3.427.00
6Rune Firing HaugbergAndebu IL34.35+5.567.29
7Øystein ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.19+6.407.38
8Jens Didrik BergLarvik OK36.12+7.337.50
9Jarle LysnesHedrum OL39.37+10.588.34
10Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK40.03+11.248.40
11Håkon Nergaard BergStokke IL42.52+14.139.16
12Hans Olav SkogstadTelenor BIL48.50+20.1110.34
13Robin ThorkildsenHedrum OL52.01+23.2211.15
14Øyvind KristiansenOL Trollo58.07+29.2812.34

H 17-C

2 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.219.48
2Jan Ivar GundersenHedrum OL28.02+0.4110.02
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn44.47+17.2616.03

H 40-

4 620 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugStokke IL30.496.40
2Jørgen FjæreHedrum OL34.47+3.587.31
3Bjørnar OlsrødStokke IL37.21+6.328.05
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK39.01+8.128.26
5Jon NicolaysenSandefjord OK40.05+9.168.40
6Atle BorgersenHedrum OL42.57+12.089.17
7Einar KlavenesSandefjord OK46.37+15.4810.05
8Jo-Børre EikåsSandefjord OK50.06+19.1710.50
9Tor Sverre GravningenStokke IL50.19+19.3010.53
10Asbjørn RoeLarvik OK51.52+21.0311.13
11Trond FossSandefjord OK56.47+25.5812.17
12Eelco van RaaijHedrum OL1.05.15+34.2614.07
13Frode LarsenBotne SK1.21.25+50.3617.37

H 50-

4 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Håkon JørgensenSandefjord OK39.038.27
2Arne DirdalLarvik OK41.41+2.389.01
3Bjørn BakkevigHeming42.17+3.149.09
4Roar NilsenSandefjord OK42.29+3.269.11
5Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn43.27+4.249.24
6Bent HaflanOL Tønsberg og omegn50.44+11.4110.58
7Per Einar StrømHedrum OL1.07.00+27.5714.30
8Rune RøedStokke IL1.09.39+30.3615.04
0Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert
0Per SlungaardTyrvingdiskvalifisert

H 60-

2 670 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb28.0410.30
2Øivind FadumSande Sportsklubb30.54+2.5011.34
3Dag Rønning JensenOL Trollo32.30+4.2612.10
4Runar KittilsenStokke IL33.16+5.1212.27
5Jan BøhleOL Trollo35.52+7.4813.25
6Kai MidtskogenBotne SK38.14+10.1014.19
7Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn39.22+11.1814.44
8Elling AakreAndebu IL40.15+12.1115.04
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL42.00+13.5615.43
10Ragnar Niemi BergStokke IL49.17+21.1318.27
11Per Dag NordkveldeHedrum OL50.33+22.2918.55
12Martin NaufHedrum OL1.00.15+32.1122.33

H 70-

2 870 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL32.5811.29
2Helge FossheimHedrum OL35.15+2.1712.16
3Lars Martin GjeinStokke IL35.32+2.3412.22
4Frank EliassenSandefjord OK36.34+3.3612.44
5Thorolf TrolsrudBotne SK36.51+3.5312.50
6Per Øystein AndersenLarvik OK37.57+4.5913.13
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK38.01+5.0313.14
8Arne KristensenStokke IL40.25+7.2714.04
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn41.06+8.0814.19
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41.13+8.1514.21
11Magnar ReppesgårdHedrum OL43.03+10.0515.00
12Svein ThorsenSandefjord TIF43.11+10.1315.02
13Magnar ØvreåsBotne SK46.38+13.4016.14
14Kåre NilsenSandefjord TIF48.27+15.2916.52
15Tormod FjæreHedrum OL48.31+15.3316.54
16Tor Eivind EdvardsenLarvik OK52.05+19.0718.08
17Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn53.46+20.4818.44
18Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn55.36+22.3819.22
19Anton LommeHedrum OL55.56+22.5819.29
20Arne D. ChristensenSandefjord TIF59.28+26.3020.43
21Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn1.04.47+31.4922.34
22Oddvar GjelstadSandefjord OK1.05.43+32.4522.53
23Jørgen KvilhaugBotne SK1.07.25+34.2723.29
24Helge HalvorsenLarvik OK1.09.31+36.3324.13
25Roar LøkenSandefjord OK1.11.10+38.1224.47

H 80-

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar RøgebergSandefjord TIF1.15.0926.11
0Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor