Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-åpen

1 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK14.3911.37
2Andreas KristiansenOL Trollo16.42+2.0313.15
3Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20.31+5.5216.16
4Oda Huseklepp RustanOL Trollo20.38+5.5916.22
5Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn26.27+11.4820.59

D 11-12

1 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.408.01
2Nora Arentz HagenSandefjord OK15.03+4.2311.18
3Julie LiljebäckOL Tønsberg og omegn21.35+10.5516.13

D 13-14

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK28.0515.36

D 13-16C

1 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn12.429.32
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13.22+0.4010.03
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn13.47+1.0510.21
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL16.37+3.5512.29
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.00+5.1813.32

D 17-

2 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Arentz HagenSandefjord OK19.298.17
2Ingvild EckdahlOK Horten19.30+0.018.17
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK20.35+1.068.45
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn20.37+1.088.46
5Ingrid UndstadLarvik OK21.09+1.409.00
6Martine TopstadLarvik OK22.02+2.339.22
7Katrine GjestrumHedrum OL23.52+4.2310.09
8Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegn28.27+8.5812.06

D 17-C

1 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Skatvedt StensrudOK Horten13.5710.29
2May NordkveldeHedrum OL14.54+0.5711.12
3Else StordalOL Tønsberg og omegn32.22+18.2524.20
4Bente BergetOL Trollo47.39+33.4235.49

D 40-

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Sølie LysnesHedrum OL24.1412.10

D 50-

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK20.0810.07
2Kristin DahlSandefjord OK30.42+10.3415.25

D 60-

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo18.1410.07
2Randi Kristin NærumLarvik OK21.14+3.0011.47
3Inger NergaardStokke IL21.53+3.3912.09
4Elisabeth RødAndebu IL22.09+3.5512.18
5Karin KittilsenStokke IL23.58+5.4413.18
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn24.43+6.2913.43
7Margareta BrynhildsenStokke IL29.26+11.1216.21

D 70-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL30.5617.11

H 11-12

1 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.109.08
2Gabriel GjoneSandefjord OK13.02+0.529.47
3Kristoffer EckdahlOK Horten13.49+1.3910.23
4Benjamin GjoneSandefjord OK13.55+1.4510.27
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL15.55+3.4511.58

H 11-12N

1 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen KristiansenOL Trollo12.119.40

H 13-14

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK12.256.53
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn15.03+2.388.21
3Peder Torhaug-MollerudLarvik OK18.51+6.2610.28
4Håvard MagelsenOL Tønsberg og omegn19.43+7.1810.57
5Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK22.52+10.2712.42
6Kevin HavenstrømSandefjord OK31.27+19.0217.28

H 13-16C

1 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK14.0710.36

H 15-16

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn15.176.30
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn15.27+0.106.34
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.25+2.087.24
4Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn17.41+2.247.31
5Andreas Skjelland HeggStokke IL23.49+8.3210.08
6Kristian Juel JohannessenHedrum OL28.53+13.3612.17
7Filip Andreas LarsenBotne SK32.09+16.5213.40

H 17-

2 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenLarvik OK13.035.33
2Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.22+0.195.41
3Sindre R HoltHedrum OL13.55+0.525.55
4Jens Didrik BergLarvik OK16.19+3.166.56
5Jarle LysnesHedrum OL17.11+4.087.18
6Sindre Eia HoltungOL Trollo18.27+5.247.51
7Hans Olav SkogstadTelenor BIL19.15+6.128.11
8Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK21.10+8.079.00
9Robin ThorkelsenHedrum OL24.45+11.4210.31
10Øyvind KristiansenOL Trollo28.37+15.3412.10

H 17-C

1 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10.217.46
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn15.32+5.1111.40
3Frode GjestrumHedrum OL25.05+14.4418.51

H 40-

2 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK16.256.59
2Roar MathisenOL Tønsberg og omegn17.08+0.437.17
3Arne NåtedalOL Trollo17.22+0.577.23
4Bjørnar OlsrødStokke IL18.47+2.227.59
5Tom KristensenLarvik OK20.03+3.388.31
6Espen JohnsenHedrum OL21.54+5.299.19
7Gunnar RustanOL Trollo21.55+5.309.19
8Roger HagenSandefjord OK24.31+8.0610.25
9Magne KløveStokke IL25.33+9.0810.52
10Frode LarsenBotne SK29.51+13.2612.42

H 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL16.196.56
2Roar NilsenSandefjord OK20.43+4.248.48
3Rune RøedStokke IL27.31+11.1211.42
4Per Einar StrømHedrum OL29.25+13.0612.31
0Asle JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H 60-

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb17.498.57
2Runar KittilsenStokke IL18.16+0.279.10
3Elling AakreAndebu IL19.09+1.209.37
4Ragnar Niemi BergStokke IL21.04+3.1510.35
5Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn21.08+3.1910.37
6Jan BøhleOL Trollo23.13+5.2411.40
7Per Dag NordkveldeHedrum OL29.50+12.0114.59

H 70-

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Martin GjeinStokke IL18.1610.08
2Anton LommeHedrum OL19.16+1.0010.42
3Oddvar GjelstadSandefjord OK19.20+1.0410.44
4Ragnar HillestadLardal OL19.31+1.1510.50
5Per Øystein AndersenLarvik OK19.54+1.3811.03
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn21.26+3.1011.54
7Svein Børge HaugbergSande Sportsklubb21.38+3.2212.01
8Thorolf TrolsrudBotne SK22.03+3.4712.15
9Tormod FjæreHedrum OL24.19+6.0313.30
10Magnar ReppesgårdHedrum OL24.57+6.4113.51
11Kåre NilsenSandefjord TIF28.40+10.2415.55
12Harald VikenSandefjord TIF29.34+11.1816.25
13Arne ChristensenSandefjord TIF32.24+14.0818.00
0Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
0Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert

H 80-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn24.1813.30
2Helge TvedtenLarvik OK26.53+2.3514.56
3Brynjar RøgebergSandefjord TIF30.22+6.0416.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor