Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Andebu IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Anne HaugbergN-åpen (6)23.21+3.23
1Elling AakreH 60- (9)38.28
1Rune Firing HaugbergH 17- (8)30.20
2Anette FiringD 40- (4)45.48+3.37
3Ingrid Knotten HaugbergD 17- (7)49.24+11.36
7Hogne KjæråsH 60- (9)43.04+4.36
11Nils Karsten CeebergH 40- (13)1.01.15+33.34

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Enikø BertalanD 50- (3)52.29+12.37
3Anton PlaianH 50- (9)36.23+2.41
7Andreas PlaianH 17- (8)41.46+11.26

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Egil FuruaH 40- (13)35.25+7.44
7Svein Olav VikH 50- (9)52.43+19.01
8Jan Trygve JensenH 50- (9)57.22+23.40

Botne SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole-Hermen Nylende RudshaugH 13-16C (1)25.47
3Hjørdis ØvreåsD 70- (3)1.10.23+24.03
5Filip Andreas LarsenH 15-16 (5)1.12.19+38.10
5Thorolf TrolsrudH 70- (17)38.40+7.25
16Jørgen KvilhaugH 70- (17)52.22+21.07
17Magnar ØvreåsH 70- (17)53.17+22.02

Hedrum OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marlene SkramdalD 11-12N (2)19.31
1Ludvig SkramdalH 11-12N (1)19.35
1Viljan van RaaijH 13-14 (4)28.58
2Helge FossheimH 70- (17)31.26+0.11
3Kristoffer FjæreH 13-14 (4)40.34+11.36
3May NordkveldeD 17-C (5)31.14+6.16
4May-Britt SkramdalD 17-C (5)37.34+12.36
4Jørgen FjæreH 40- (13)36.24+8.43
6Torill Hynne FjæreD 17- (7)1.11.06+33.18
6Martin NaufH 60- (9)42.45+4.17
7Anton LommeH 70- (17)40.11+8.56
8Per Dag NordkveldeH 60- (9)53.08+14.40
8Espen JohnsenH 40- (13)45.22+17.41
9Asle JohnsenH 50- (9)58.07+24.25
12Eelco van RaaijH 40- (13)1.13.53+46.12

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Veslemøy SolbergD 50- (3)39.52
2Joar GjerdahlH 17- (8)31.09+0.49
5Sven OhrvikH 50- (9)49.54+16.12
10Steinar RuudH 70- (17)41.45+10.30

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Thorunn Aamodt OvesenD 70- (3)46.20
1Ragnar HillestadH 70- (17)31.15

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge TvetenH 80- (2)56.00
4Per Øystein AndersenH 70- (17)36.27+5.12
6Tom KristensenH 40- (13)41.15+13.34
8Peder RauanH 17- (8)47.17+16.57
8Tor Eivind EdvardsenH 70- (17)40.32+9.17
9Kåre ThorbjørnsenH 70- (17)41.15+10.00

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Petter LøeH 50- (9)33.42

OK Horten

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Tuva Eckdahl BookN-åpen (6)19.58
2Ingvild EckdahlD 17- (7)42.32+4.44
4Per Anders EckdahlH 15-16 (5)48.01+13.52
5Kjetil EckdahlH 40- (13)37.37+9.56
0Kristoffer EckdahlH 11-12 (2)diskvalifisert

OL Trollo

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Oda Huseklepp RustanN-åpen (6)24.10+4.12
1Gro EiaD 60- (2)36.20
1Dag Rønning JensenH 60- (9)38.28
2Liv-Hege Roberg-RingheimD 17-C (5)27.59+3.01
2Øyvind KristiansenH 17-C (4)22.17+3.15
3Gunnar RustanH 17-C (4)23.59+4.57
5Sindre Eia HoltungH 17- (8)37.17+6.57
10Ian RingheimH 40- (13)47.31+19.50
0Vilde Eia HoltungD 17- (7)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin MikkelsenD 17- (7)37.48
1Silje IslandD 40- (4)42.11
1Julie EikelandD 13-16C (4)22.29
1Jakob HjelsethH 15-16 (5)34.09
1Linnea EvensenD 17-C (5)24.58
1Per Jarle EikelandH 17-C (4)19.02
2Frithjof RobertsenH 80- (2)56.37+0.37
2Wilma EvensenD 11-12N (2)32.42+13.11
2Anny RogneD 13-16C (4)27.27+4.58
2Turid ØdegårdD 50- (3)48.52+9.00
2Morten Krona HaflanH 15-16 (5)38.25+4.16
2Frode RobertsenH 50- (9)33.57+0.15
3Lene LoftesnesD 40- (4)48.12+6.01
3Mari Loftesnes KaupangD 13-16C (4)38.46+16.17
3Trym B IslandH 15-16 (5)42.19+8.10
3Anders Krona HaflanH 17- (8)33.09+2.49
3Hans StordalH 70- (17)35.24+4.09
3Trond EvensenH 40- (13)36.07+8.26
4Lita Lerke Leodine HjelsethD 13-16C (4)40.01+17.32
4Tonje RasmussenD 17- (7)50.04+12.16
4Sondre EvensenH 13-14 (4)46.03+17.05
4Stein ØdegårdH 60- (9)41.15+2.47
4Stig HjelsethH 17-C (4)31.01+11.59
4Karl MikkelsenH 50- (9)42.11+8.29
5Sandra B. RobertsenD 17- (7)57.19+19.31
5Else StordalD 17-C (5)49.44+24.46
13Eigil KongsfjellH 70- (17)44.34+13.19
14Tore S. RasmussenH 70- (17)48.36+17.21
0Anne-Berit RasmussenD 60- (2)diskvalifisert
0Ada Josefine KnoopN-åpen (6)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Alexander BrunborgN-åpen (6)31.26+11.28
0Oliver BrunborgN-åpen (6)31.23+11.25

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingeborg EikåsD 11-12 (1)1.03.01
1Brage EikåsH 11-12 (2)20.36
2May Helene HansenD 70- (3)55.53+9.33
2Jonas EikåsH 13-14 (4)34.12+5.14
4Wenche EikåsD 40- (4)1.15.36+33.25
6Bjørn Willy HansenH 70- (17)39.46+8.31
9Tor-Eivind BergsvågH 60- (9)54.24+15.56
11Oddvar GjelstadH 70- (17)42.22+11.07
12Ole Richard BrattbakkH 70- (17)43.22+12.07
0Jo Børre EikåsH 40- (13)diskvalifisert

Sandefjord TIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Kåre NilsenH 70- (17)51.22+20.07

Stokke IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erik HaugH 40- (13)27.41
3Runar KittilsenH 60- (9)40.04+1.36
4Ole Jakob OlsrødH 17- (8)36.38+6.18
5Ragnar Niemi BergH 60- (9)42.11+3.43
6Rune RøedH 50- (9)50.18+16.36
7Bjørnar OlsrødH 40- (13)43.20+15.39
9Magne KløveH 40- (13)47.02+19.21

Telenor BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Hans Olav SkogstadH 17- (8)41.26+11.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor