Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 31 mai 2016

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Alexander BrunborgSande Sportsklubb31.26+11.28
0Oliver BrunborgSande Sportsklubb31.23+11.25
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo24.10+4.12
0Anne HaugbergAndebu IL23.21+3.23
0Tuva Eckdahl BookOK Horten19.58
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EikåsSandefjord OK1.03.01

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL19.31
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn32.42+13.11

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn22.29
2Anny RogneOL Tønsberg og omegn27.27+4.58
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn38.46+16.17
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn40.01+17.32

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn37.48
2Ingvild EckdahlOK Horten42.32+4.44
3Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL49.24+11.36
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn50.04+12.16
5Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn57.19+19.31
6Torill Hynne FjæreHedrum OL1.11.06+33.18
0Vilde Eia HoltungOL Trollodiskvalifisert

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn24.58
2Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo27.59+3.01
3May NordkveldeHedrum OL31.14+6.16
4May-Britt SkramdalHedrum OL37.34+12.36
5Else StordalOL Tønsberg og omegn49.44+24.46

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn42.11
2Anette FiringAndebu IL45.48+3.37
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn48.12+6.01
4Wenche EikåsSandefjord OK1.15.36+33.25

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veslemøy SolbergKonnerud IL39.52
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.52+9.00
3Enikø BertalanAsker Skiklubb52.29+12.37

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro EiaOL Trollo36.20
0Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL46.20
2May Helene HansenSandefjord OK55.53+9.33
3Hjørdis ØvreåsBotne SK1.10.23+24.03

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK20.36
0Kristoffer EckdahlOK Hortendiskvalifisert

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig SkramdalHedrum OL19.35

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljan van RaaijHedrum OL28.58
2Jonas EikåsSandefjord OK34.12+5.14
3Kristoffer FjæreHedrum OL40.34+11.36
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn46.03+17.05

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK25.47

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.09
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38.25+4.16
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn42.19+8.10
4Per Anders EckdahlOK Horten48.01+13.52
5Filip Andreas LarsenBotne SK1.12.19+38.10

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune Firing HaugbergAndebu IL30.20
2Joar GjerdahlKonnerud IL31.09+0.49
3Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn33.09+2.49
4Ole Jakob OlsrødStokke IL36.38+6.18
5Sindre Eia HoltungOL Trollo37.17+6.57
6Hans Olav SkogstadTelenor BIL41.26+11.06
7Andreas PlaianAsker Skiklubb41.46+11.26
8Peder RauanLarvik OK47.17+16.57

H 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn19.02
2Øyvind KristiansenOL Trollo22.17+3.15
3Gunnar RustanOL Trollo23.59+4.57
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn31.01+11.59

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik HaugStokke IL27.41
2Egil FuruaBerger og Svelvik OL35.25+7.44
3Trond EvensenOL Tønsberg og omegn36.07+8.26
4Jørgen FjæreHedrum OL36.24+8.43
5Kjetil EckdahlOK Horten37.37+9.56
6Tom KristensenLarvik OK41.15+13.34
7Bjørnar OlsrødStokke IL43.20+15.39
8Espen JohnsenHedrum OL45.22+17.41
9Magne KløveStokke IL47.02+19.21
10Ian RingheimOL Trollo47.31+19.50
11Nils Karsten CeebergAndebu IL1.01.15+33.34
12Eelco van RaaijHedrum OL1.13.53+46.12
0Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter LøeNotodden OL33.42
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn33.57+0.15
3Anton PlaianAsker Skiklubb36.23+2.41
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn42.11+8.29
5Sven OhrvikKonnerud IL49.54+16.12
6Rune RøedStokke IL50.18+16.36
7Svein Olav VikBerger og Svelvik OL52.43+19.01
8Jan Trygve JensenBerger og Svelvik OL57.22+23.40
9Asle JohnsenHedrum OL58.07+24.25

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elling AakreAndebu IL38.28
1Dag Rønning JensenOL Trollo38.28
3Runar KittilsenStokke IL40.04+1.36
4Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn41.15+2.47
5Ragnar Niemi BergStokke IL42.11+3.43
6Martin NaufHedrum OL42.45+4.17
7Hogne KjæråsAndebu IL43.04+4.36
8Per Dag NordkveldeHedrum OL53.08+14.40
9Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK54.24+15.56

H 70-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL31.15
2Helge FossheimHedrum OL31.26+0.11
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn35.24+4.09
4Per Øystein AndersenLarvik OK36.27+5.12
5Thorolf TrolsrudBotne SK38.40+7.25
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK39.46+8.31
7Anton LommeHedrum OL40.11+8.56
8Tor Eivind EdvardsenLarvik OK40.32+9.17
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41.15+10.00
10Steinar RuudKonnerud IL41.45+10.30
11Oddvar GjelstadSandefjord OK42.22+11.07
12Ole Richard BrattbakkSandefjord OK43.22+12.07
13Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn44.34+13.19
14Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn48.36+17.21
15Kåre NilsenSandefjord TIF51.22+20.07
16Jørgen KvilhaugBotne SK52.22+21.07
17Magnar ØvreåsBotne SK53.17+22.02

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge TvetenLarvik OK56.00
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn56.37+0.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor