Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

N-åpen

1 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva EckdahlOK Horten16.3913.52
0Ane Røed GjertsenStokke IL16.49+0.1014.00
0Georg Røed GjertsenStokke IL15.2212.48
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo23.56+7.1719.56
0Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK16.1913.35
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn28.56+12.1724.06
0Anne HaugbergAndebu IL16.2913.44

D 11-12

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EikåsSandefjord OK27.5517.13

D 11-12N

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL10.549.05
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.11+1.1710.09
3Karoline FjæreHedrum OL16.21+5.2713.37
4Vilja IslandOL Tønsberg og omegn25.35+14.4121.19

D 13-14

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL25.0410.08

D 13-16C

1 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn14.549.11
2Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn15.31+0.379.34
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn16.49+1.5510.22
4Anny RogneOL Tønsberg og omegn16.58+2.0410.28

D 17-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL21.427.00
2Ingvild EckdahlOK Horten24.46+3.047.59
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn25.31+3.498.13
4Torill Hynne FjæreHedrum OL30.06+8.249.42
5Mathea Strøm GrønnHedrum OL31.00+9.1810.00
6Katrine GjestrumHedrum OL31.29+9.4710.09

D 17-C

1 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lillian BergeSandefjord OK15.389.39
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten16.44+1.0610.19
3Else StordalOL Tønsberg og omegn17.09+1.3110.35
4Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn18.28+2.5011.23
5May NordkveldeHedrum OL21.19+5.4113.09
6May-Britt SkramdalHedrum OL23.08+7.3014.16
7Nina NicolaysenSandefjord OK27.47+12.0917.09

D 40-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje  IslandOL Tønsberg og omegn18.347.08
2Kristin BruserudOL Trollo20.11+1.377.45
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn23.32+4.589.03
4Anette FiringAndebu IL23.51+5.179.10
5Tone Sølie LysnesHedrum OL24.35+6.019.27
6Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo25.20+6.469.44
7Wenche EikåsSandefjord OK25.41+7.079.52

D 50-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK30.1411.37
2Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn30.42+0.2811.48

D 60-

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo21.488.49
2Inger NergaardStokke IL26.37+4.4910.46
3Randi HansenStokke IL26.47+4.5910.50
4Elisabeth RødAndebu IL30.05+8.1712.10

D 70-

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL28.1111.24
0Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert

H 11-12

1 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK16.5210.24
0Kristoffer EckdahlOK Hortendiskvalifisert

H 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.1214.20

H 13-14

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn16.036.29
2Viljan van RaaijHedrum OL18.17+2.147.24
3Jonas EikåsSandefjord OK18.39+2.367.33
4Kristoffer FjæreHedrum OL21.07+5.048.32

H 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK18.3711.29

H 15-16

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.235.36
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20.09+2.466.30
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn21.03+3.406.47
4Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn21.11+3.486.50
5Filip Andreas LarsenBotne SK32.11+14.4810.22
0Per Anders EckdahlOK Hortendiskvalifisert

H 17-

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WatterdalHadeland OL16.365.21
2Sindre R HoltHedrum OL17.13+0.375.33
3Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.51+1.155.45
4Jørgen FrøydLarvik OK18.12+1.365.52
5Ole Jakob OlsrødStokke IL18.21+1.455.55
6Rune Firing HaugbergAndebu IL18.47+2.116.03
7Jarle LysnesHedrum OL19.51+3.156.24
8Hans Olav SkogstadTelenor BIL20.52+4.166.43
0Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H 17-C

1 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn14.208.50
2Frode GjestrumHedrum OL15.45+1.259.43
3Haakon PettersenSandefjord OK16.02+1.429.53
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn20.44+6.2412.47

H 40-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL19.456.22
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn20.19+0.346.33
3Per Erik  LarsenSandefjord OK20.41+0.566.40
4Jo Børre EikåsSandefjord OK21.16+1.316.51
5Tom KristensenLarvik OK21.28+1.436.55
6Jon NicolaysenSandefjord OK23.18+3.337.30
7Bjørnar OlsrødStokke IL23.48+4.037.40
8Eirik  SkavhellenBotne SK24.13+4.287.48
9Ian RingheimOL Trollo24.45+5.007.59
10Eelco van RaaijHedrum OL25.59+6.148.22
11Gunnar RustanOL Trollo28.10+8.259.05
12Magne KløveStokke IL29.54+10.099.38
0Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum OL21.527.03
2Bent HaflanOL Tønsberg og omegn22.31+0.397.15
3Roar NilsenSandefjord OK24.03+2.117.45
4Rune RøedStokke IL27.12+5.208.46
5Asle JohnsenHedrum OL31.18+9.2610.05
6Per Einar StrømHedrum OL32.43+10.5110.33
0Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb18.337.08
2Runar KittilsenStokke IL20.59+2.268.04
3Elling AakreAndebu IL22.10+3.378.31
4Jan BøhleOL Trollo23.47+5.149.08
5Ragnar Niemi BergStokke IL24.07+5.349.16
6Martin NaufHedrum OL24.39+6.069.28
7Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK26.36+8.0310.13
8Anton LommeHedrum OL27.04+8.3110.24
9Ole Richard BrattbakkSandefjord OK27.41+9.0810.38
10Roar LøkenSandefjord OK27.51+9.1810.42
11Per Dag NordkveldeHedrum OL28.44+10.1111.03
12Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo30.07+11.3411.35
13Magnar ReppesgårdHedrum OL32.34+14.0112.31
14Bjørn HaugenSandefjord OK38.05+19.3214.38

H 70-

2 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL20.008.05
2Helge FossheimHedrum OL20.37+0.378.20
3Frank EliassenSandefjord OK24.51+4.5110.03
4Per Øystein AndersenLarvik OK25.12+5.1210.12
5Thorolf TrolsrudBotne SK25.15+5.1510.13
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK25.45+5.4510.25
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn25.51+5.5110.27
8Svein ThorsenSandefjord TIF27.44+7.4411.13
9Kåre NilsenSandefjord TIF30.57+10.5712.31
0Harald VikenSandefjord TIFdiskvalifisert
0Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor