Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 3 mai 2016

N-åpen

1 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Teodor Flatner-WeldeHedrum OL26.1123.35
0Tobias Flatner-WeldeHedrum OL1.10.11+44.001.03.13
0Anne HaugbergAndebu IL14.2012.54
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn18.2716.37
0Andreas KristiansenOL Trollo13.4312.21
0Truls Christian RevåStokke IL17.5316.06
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo17.4415.58
0Magnus SigurdssonStokke IL11.1110.04
0Lykke WisthLarvik OK13.1211.53

D 11-12

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie KvernsmyrAndebu IL19.0712.05
2Ingeborg EikåsSandefjord OK21.25+2.1813.33

D 11-12N

1 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL9.068.11
2Karoline FjæreHedrum OL17.20+8.1415.36

D 13-14

1 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline SchervenLardal OL14.168.03
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK15.08+0.528.32
3Ingvild JohnsenHedrum OL16.39+2.239.24
4Emilie Kleppan StampeSandefjord OK21.57+7.4112.24

D 13-16C

1 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril Kyvik BårnesHedrum OL14.419.17
2Ylva AasestadHedrum OL15.08+0.279.34
3Anny RogneOL Tønsberg og omegn15.18+0.379.41
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn15.50+1.0910.01
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.13+2.3210.53
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn18.04+3.2311.26
7Lise StrømSandefjord OK18.52+4.1111.56
0Åsta Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert

D 15-16

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL23.379.43

D 17-

2 890 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL26.379.12
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn26.56+0.199.19
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn27.20+0.439.27
4Marit Melby JacobsenLardal OL27.46+1.099.36
5Ingvild EckdahlOK Horten28.43+2.069.56
6Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegn29.42+3.0510.16
7Torill Hynne FjæreHedrum OL31.23+4.4610.51
8Vilde Eia HoltungOL Trollo32.39+6.0211.17
9Katrine GjestrumHedrum OL33.05+6.2811.26
10Mathea GrønnHedrum OL33.06+6.2911.27
11Gunvor Aurora MasvikLarvik OK33.07+6.3011.27

D 17-C

1 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL15.119.36
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten15.49+0.3810.00
3Liv Kristin AasestadHedrum OL15.57+0.4610.05
4Lillian BergeSandefjord OK16.02+0.5110.08
5May NordkveldeHedrum OL16.33+1.2210.28
6May-Britt ReppesgårdHedrum OL17.22+2.1110.59
7May-Britt SkramdalHedrum OL18.23+3.1211.38
8Sissel BentsenHedrum OL28.00+12.4917.43

D 17-N

1 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Flatner-WeldeHedrum OL26.2323.46

D 40-

2 430 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BruserudOL Trollo18.407.40
2Kjersti KjeldaasOL Trollo20.11+1.318.18
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn20.23+1.438.23
4Anne Berit BredholtSandefjord OK20.32+1.528.26
5Elin GravningenStokke IL21.27+2.478.49
6Wenche EikåsSandefjord OK24.01+5.219.53
7Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn24.13+5.339.57
8Celine Vik OlsenLarvik OK25.26+6.4610.27
9Tone Sølie LysnesHedrum OL25.43+7.0310.34
10Liv Hege Roberg-RingheimOL Trollo26.32+7.5210.55
11Anette FiringAndebu IL28.22+9.4211.40

D 50-

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde KløvstadSandefjord OK23.459.46
0Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

1 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Kristin NærumLarvik OK15.248.42
2Gro EiaOL Trollo15.52+0.288.57
3Inger NergaardStokke IL16.15+0.519.10
4Elisabeth RødAndebu IL17.07+1.439.40
5Randi HansenStokke IL17.10+1.469.41
6Margareta BrynhildsenStokke IL19.07+3.4310.48
7Karin KittilsenStokke IL21.34+6.1012.11

D 70-

1 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL19.0210.45
2Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL19.49+0.4711.11
3May Helene HansenSandefjord OK20.53+1.5111.47
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL28.45+9.4316.14

H 11-12

1 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK12.408.01
2Brage EikåsSandefjord OK13.32+0.528.33
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL19.17+6.3712.12
4Henrik Omlid JohansenLarvik OK29.28+16.4818.38
0Kristoffer EckdahlOK Hortendiskvalifisert

H 11-12N

1 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig SkramdalHedrum OL8.297.38
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11.26+2.5710.18

H 13-14

1 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL11.366.33
2Simen GravningenStokke IL12.00+0.246.46
3Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.39+1.037.08
4Jonas EikåsSandefjord OK13.11+1.357.26
5Kristoffer FjæreHedrum OL15.04+3.288.30
6Peder Torhaug-MollerudLarvik OK18.53+7.1710.40
7Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK20.30+8.5411.34

H 13-16C

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Simen KristiansenOL Trollodiskvalifisert

H 15-16

2 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn19.246.42
2Even GravningenStokke IL21.59+2.357.36
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn22.38+3.147.49
4Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn23.59+4.358.17
5Andreas Skjelland HeggStokke IL24.57+5.338.37
6Per Anders EckdahlOK Horten29.08+9.4410.04
7Kristian Juel JohannessenHedrum OL33.50+14.2611.42
8Marius Sæther MydlandHedrum OL37.55+18.3113.07
0Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 17-

2 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.556.11
2Sindre R HoltHedrum OL18.18+0.236.19
3Tobias KristensenLarvik OK18.35+0.406.25
4Mathias GlørsenOL Tønsberg og omegn18.50+0.556.31
5Herman Aarstrand KirsteSkien OK19.09+1.146.37
6Ole Jakob OlsrødStokke IL19.37+1.426.47
7Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK20.23+2.287.03
8Jørgen FrøydLarvik OK20.46+2.517.11
9Sindre Eia HoltungOL Trollo22.01+4.067.37
10Jarle LysnesHedrum OL24.29+6.348.28
11Hans Olav SkogstadTelenor BIL24.52+6.578.36
12Ludvig JohnsenHedrum OL27.36+9.419.33
0Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Rune Firing HaugbergAndebu ILdiskvalifisert

H 17-C

1 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon PettersenSandefjord OK13.228.27
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn13.24+0.028.28
3Frode GjestumHedrum OL15.50+2.2810.01
4Terje B. OlsenSandefjord OK16.55+3.3310.42

H 17-N

1 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erland WeldeHedrum OL26.2323.46
2Nils Karsten SebergAndebu IL33.15+6.5229.57

H 40-

2 890 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom KristensenLarvik OK21.117.19
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK22.43+1.327.51
3Arne NåtedalOL Trollo23.10+1.598.00
4Jo Børre EikåsSandefjord OK23.13+2.028.02
5Jørgen FjæreHedrum OL23.23+2.128.05
6Stian KvernsmyrAndebu IL24.32+3.218.29
7Kjetil EckdahlOK Horten24.41+3.308.32
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn25.24+4.138.47
9Espen JohnsenHedrum OL25.49+4.388.55
10Ian RingheimOL Trollo26.29+5.189.09
11Øyvind KristiansenOL Trollo28.25+7.149.49
12Tor Sverre GravningenStokke IL29.09+7.5810.05
13Eelco van RaaijHedrum OL29.35+8.2410.14
14Magne KløveStokke IL30.49+9.3810.39
15Gunnar RustanOL Trollo34.33+13.2211.57

H 50-

2 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL22.157.41
2Lars FremstadLarvik OK22.20+0.057.43
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn22.51+0.367.54
4Roar NilsenSandefjord OK23.54+1.398.16
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK26.04+3.499.01
6Bent HaflanOL Tønsberg og omegn27.01+4.469.20
7Dag Johnny LianAndebu IL29.02+6.4710.02
8Rune RøedStokke IL30.54+8.3910.41
9Kjetil KløvstadSandefjord OK31.09+8.5410.46
10Asle JohnsenHedrum OL34.58+12.4312.05
11Jan Arild RyggSande Sportsklubb35.15+13.0012.11
0Petter LingelemSandefjord TIFdiskvalifisert

H 60-

2 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb19.117.53
2Runar KittilsenStokke IL20.49+1.388.33
3Kai MidtskogenBotne SK23.03+3.529.29
4Ragnar Niemi BergStokke IL24.31+5.2010.05
5Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn24.32+5.2110.05
6Per Dag NordkveldeHedrum OL27.40+8.2911.23
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL28.02+8.5111.32
8Svein EriksenSandefjord OK30.32+11.2112.33
9Trond CeebergAndebu IL45.28+26.1718.42
0Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert

H 70-

1 770 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK14.188.04
2Ragnar HillestadLardal OL14.26+0.088.09
3Helge FossheimHedrum OL14.38+0.208.16
4Lars Magne KlovningPorsgrunn OL17.08+2.509.40
5Magnar ØvreåsBotne SK17.14+2.569.44
6Anton LommeHedrum OL18.14+3.5610.18
7Roar LøkenSandefjord OK18.24+4.0610.23
8Thorolf TrolsrudBotne SK18.35+4.1710.29
9Bjørn Willy HansenSandefjord OK18.39+4.2110.32
10Svein ThorsenSandefjord TIF18.46+4.2810.36
11Oddvar GjelstadSandefjord OK18.57+4.3910.42
12Steinar RuudKonnerud IL19.39+5.2111.06
0Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor