Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 19 april 2016

N-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn32.10+13.28
0Kristian Kaupang LyeLarvik OK23.32+4.50
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn38.22+19.40
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo30.11+11.29
0Ida Pérez RønnildHedrum OL32.34+13.52
0Magnus SigurdssonStokke IL18.38
0Daniella GjoneSandefjord OK20.15+1.33
0Malin Johansson HendenHedrum OL27.13+8.31
0Albert Henden SchøneHedrum OL42.27+23.45
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn22.17+3.35
0Andreas KristiansenOL Trollo26.48+8.06
0Maren Sofie FremstadLarvik OK18.42
0Annika van RaaijHedrum OL27.49+9.07

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie KvernsmyrAndebu IL27.14
2Ingeborg EikåsSandefjord OK33.22+6.08
3Rikke BruserudOL Trollo1.02.30+35.16

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL21.30
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn26.59+5.29
3Karoline FjæreHedrum OL27.48+6.18

D 13-16C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid MobråthenBotne SK24.02
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn29.33+5.31
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK29.52+5.50
4Pernille MoltebergHedrum OL29.56+5.54
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.52+6.50
6Ingvild JohnsenHedrum OL35.27+11.25
7Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn40.48+16.46
8Anny RogneOL Tønsberg og omegn41.49+17.47
9Sahra Louise Guldahl-IbouderLarvik OK44.40+20.38
10Aurora MasvikLarvik OK44.41+20.39
11Maiken Østrem DignesBotne SK1.11.45+47.43

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine Harriet FremstadLarvik OK46.18
2Hanna JohanssonHedrum OL1.00.10+13.52
Anne Omholt BerrefjordLardal OLdiskvalifisert

D 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Merete LyseboLardal OL49.24
2Elin BjervaLarvik OK51.18+1.54
3Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn54.36+5.12
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.00.09+10.45
5Ingvild EckdahlOK Horten1.01.12+11.48
6Mathea StrømHedrum OL1.09.46+20.22
7Torill Hynne FjæreHedrum OL1.16.00+26.36
0Katrine GjestrumHedrum OLdiskvalifisert
0Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-C

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lillian BergeSandefjord OK26.06
2Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn30.57+4.51
3Silje Skatvedt StensrudOK Horten33.28+7.22
4May NordkveldeHedrum OL33.43+7.37
5Mette Spangelo WoldOK Horten33.49+7.43
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL36.00+9.54
7Randi MobråthenBotne SK44.48+18.42
8Sissel BentsenHedrum OL1.09.47+43.41
0Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollodiskvalifisert
0Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Pernille NaufHedrum OLdiskvalifisert
0Heidi EriksenLarvik OKbrutt
Sara Roberg GhabeliOL Trollodiskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terese Pérez RønnildHedrum OL32.33

D 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti KjeldaasOL Trollo42.13
2Kristin BruserudOL Trollo46.55+4.42
3Ida Vår DirdalLarvik OK47.55+5.42
4Anette FiringAndebu IL55.12+12.59
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL57.47+15.34
6Silje IslandOL Tønsberg og omegn58.23+16.10
7Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL1.00.33+18.20
8Celine Vik OlsenLarvik OK1.19.04+36.51
9Anikken Gjein DybvikStokke IL1.28.44+46.31
10Wenche EikåsSandefjord OK1.33.30+51.17
0Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnbrutt

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK48.25
2Tone StoklandSandefjord OK50.25+2.00
3Røgeberg TonjeOL Tønsberg og omegn53.32+5.07
4Hilde KløvstadSandefjord OK57.31+9.06
5Lill-Ann TorpSandefjord OK57.38+9.13
6Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.02.41+14.16
7Kristin DahlSandefjord OK1.21.07+32.42

D 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise SagaKjose IL34.22
2Randi Kristin NærumLarvik OK39.01+4.39
3Siri Hauge FevikOL Trollo50.09+15.47
4Randi HansenStokke IL55.26+21.04
5Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.00.44+26.22
6Karin KittilsenStokke IL1.04.18+29.56
0Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert
0Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnbrutt

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK1.02.32
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.04.35+2.03
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK23.38
2Kristoffer EckdahlOK Horten26.18+2.40
3Gabriel GjoneSandefjord OK31.15+7.37
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn34.36+10.58
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL35.16+11.38
6Benjamin GjoneSandefjord OK35.34+11.56
7Henrik Omlid JohansenLarvik OK37.56+14.18

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.01
2Ludvig SkramdalHedrum OL21.34+3.33

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas EikåsSandefjord OK34.17
2Henrik R HoltHedrum OL42.15+7.58
3Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn44.08+9.51
0Viljan van RaaijHedrum OLdiskvalifisert
Kristoffer FjæreHedrum OLdiskvalifisert

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl Mathias WoldOK Horten19.30
0Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SKdiskvalifisert

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Simen KristiansenOL Trollodiskvalifisert

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn40.45
2Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn43.11+2.26
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn45.33+4.48
4Morten Krona HaflandOL Tønsberg og omegn58.35+17.50
5Per Anders EckdahlOK Horten1.00.46+20.01
6Kristian Juel JohannessenHedrum OL1.28.34+47.49
7Filip Andreas LarsenBotne SK1.31.59+51.14
0Marius Sæther MydlandHedrum OLdiskvalifisert

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias KristensenLarvik OK36.04
2Sindre R HoltHedrum OL36.46+0.42
3Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.54+0.50
4Øyvind WatterdalHadeland OL38.21+2.17
5Jørgen FrøydLarvik OK39.26+3.22
6Rune Firing HaugbergAndebu IL50.26+14.22
7Sindre Eia HoltungOL Trollo51.25+15.21
8Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK52.43+16.39
9Ole Jakob OlsrødStokke IL53.59+17.55
10Jarle LysnesHedrum OL56.31+20.27
11Robin ThorkildsenHedrum OL1.01.41+25.37
12Hans Olav SkogstadTelenor BIL1.05.08+29.04

H 17-C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind KristiansenOL Trollo23.43
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn24.24+0.41
3Gunnar RustanOL Trollo25.22+1.39
4Ludvig JohnsenHedrum OL26.46+3.03
5Haakon PettersenSandefjord OK30.05+6.22
6Frode GjestrumHedrum OL31.03+7.20
7Petter Tobias BettumStokke IL34.43+11.00
8Terje B. OlsenNOTEAM40.08+16.25

H 40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK34.07
2Trond GjelstadSandefjord OK40.57+6.50
3Jørgen FjæreHedrum OL41.48+7.41
4Asgeir FremstadLarvik OK43.56+9.49
5Ole Petter AasrumLarvik OK44.15+10.08
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK47.52+13.45
7Stian KvernsmyrAndebu IL51.21+17.14
8Jo Børre EikåsSandefjord OK53.58+19.51
9Tom KristensenLarvik OK57.20+23.13
10Espen JohnsenHedrum OL57.53+23.46
11Per Erik LarsenSandefjord OK58.25+24.18
12Ian RingheimOL Trollo1.00.21+26.14
13Hans Petter BettumStokke IL1.06.38+32.31
14Asbjørn RoeLarvik OK1.07.46+33.39
15Frode LarsenBotne SK1.38.29+1.04.22
0Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
0Morten HamreNOTEAMdiskvalifisert
0Yngve MobråthenBotne SKdiskvalifisert
0Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
0Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Pål JevanordOL Trollodiskvalifisert

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn45.55
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK51.59+6.04
3Terje UrfjellIL Imås52.28+6.33
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn56.55+11.00
5Roar NilsenSandefjord OK1.01.24+15.29
6Rune RøedStokke IL1.15.59+30.04
7Jan Arild RyggSande Sportsklubb1.26.07+40.12
8Olav Amund HanaOL Trollo1.41.45+55.50
0Gylve SetloSandefjord OKdiskvalifisert
0Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert
Petter LinglemSandefjord TIFdiskvalifisert
Lian Dag JohnnyAndebu ILdiskvalifisert

H 60-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar TrømborgSande Sportsklubb43.29
2Runar KittilsenStokke IL46.17+2.48
3Øivind FadumSande Sportsklubb47.17+3.48
4Martin NaufHedrum OL48.23+4.54
5Dag Rønning JensenOL Trollo48.30+5.01
6Ole JohanssonPorsgrunn OL49.26+5.57
7Elling AakreAndebu IL52.36+9.07
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL53.42+10.13
9Ragnar Niemi BergStokke IL54.26+10.57
10Per Dag NordkveldeHedrum OL57.08+13.39
11Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn59.14+15.45
12Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo1.01.59+18.30
13Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK1.05.00+21.31
14Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.06.05+22.36

H 70-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge FossheimHedrum OL33.07
2Frank EliassenSandefjord OK37.49+4.42
3Thorolf TrolsrudBotne SK43.45+10.38
4Per Øystein AndersenLarvik OK45.22+12.15
5Thor EdvardsenLarvik OK47.59+14.52
6Magnar ØvreåsBotne SK51.14+18.07
7Kjell MeenPorsgrunn OL51.40+18.33
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.02+18.55
9Svein ThorsenSandefjord TIF55.42+22.35
10Kristensen ArneStokke IL56.08+23.01
11Hans StordalOL Tønsberg og omegn56.53+23.46
12Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1.00.19+27.12
13Oddvar GjelstadSandefjord OK1.00.30+27.23
14Lars Martin GjeinStokke IL1.03.47+30.40
15Magnar ReppesgårdHedrum OL1.14.19+41.12
0Kåre NilsenSandefjord TIFdiskvalifisert
0Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
0Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
0Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert
0Lars Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK54.51
2Helge TvedtenLarvik OK1.09.10+14.19
3Brynjar RøgebergSandefjord TIF1.44.56+50.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor