Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 12 april 2016

N-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Ane Røed GjertsenStokke IL24.22
0Georg Røed GjertsenStokke IL24.44+0.22
0Anne HaugbergAndebu IL25.08+0.46
0Annika van RaaijHedrum OL32.08+7.46
0Henrik RingheimOL Trollo22.26
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo28.16+3.54
0Magnus SigurdssonStokke IL13.58
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn27.16+2.54

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie KvernsmyrAndebu IL31.45
2Ingeborg EikåsSandefjord OK37.30+5.45

D 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL19.21
2Daniella GjoneSandefjord OK22.13+2.52
3Karoline FjæreHedrum OL32.05+12.44
4Rikke BruserudOL Trollo41.57+22.36

D 13-16C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ylva AasestadHedrum OL25.40
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26.03+0.23
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK29.32+3.52
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn30.22+4.42
5Gøril Kyvik BårdnesHedrum OL40.37+14.57
6Ingvild JohnsenHedrum OL42.36+16.56
7Pernille MoltebergHedrum OL42.38+16.58
0Anny RogneOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna JohanssonHedrum OL41.25
2Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK1.03.53+22.28

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn37.26
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn39.07+1.41
3Vilde Eia HoltungOL Trollo51.06+13.40
4Mathea GrønnHedrum OL52.28+15.02
5Torill Hynne FjæreHedrum OL57.43+20.17
6Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn59.22+21.56
7Katrine GjestrumHedrum OL1.00.40+23.14

D 17-C

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille NaufHedrum OL23.20
2Ana Maria WillhelmsenLarvik OK25.37+2.17
3Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn26.27+3.07
4Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL28.35+5.15
5Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo30.58+7.38
6May NordkveldeHedrum OL31.17+7.57
7Berit Therese BruserudOL Trollo31.27+8.07
8Lillian BergeSandefjord OK37.16+13.56
9Kristin JohanssonHedrum OL38.37+15.17
10Nina BrodahlStokke IL39.54+16.34
11Else StordalOL Tønsberg og omegn41.59+18.39
12Inger Anne HeggernesHedrum OL46.16+22.56
Sara Roberg GhabeliOL Trollobrutt

D 40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti KjeldaasOL Trollo31.12
2Annette ArentzSandefjord OK35.03+3.51
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn35.53+4.41
4Ida Vår DirdalLarvik OK37.42+6.30
5Stine ArntzenSandefjord OK42.11+10.59
6Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn42.36+11.24
7Kari Reppesgård HoltHedrum OL45.03+13.51
8Kristin BruserudOL Trollo45.38+14.26
9Anette FiringAndebu IL46.09+14.57
10Elin Fredheim GravningenStokke IL49.03+17.51
11Wenche EikåsSandefjord OK56.44+25.32
12Astrid BrevikStokke IL57.33+26.21
13Tone Sølie LysnesHedrum OL58.49+27.37
14Anikken Gjein DybvikStokke IL1.03.38+32.26
15Katrine van RaaijHedrum OL1.03.46+32.34
0Ingvild EckdahlOK Hortendiskvalifisert

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK34.36
2Karin EriksenOL Tønsberg og omegn38.57+4.21
3Bente BlixSandefjord OK39.27+4.51
4Lill-Ann TorpSandefjord OK39.33+4.57
5Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.06+13.30
6Kristin DahlSandefjord OK50.17+15.41
0Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi Kristin NærumLarvik OK33.17
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK35.48+2.31
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn37.03+3.46
4Randi HansenStokke IL40.03+6.46
5Gro EiaOL Trollo40.25+7.08
6Margareta BrynhildsenStokke IL52.59+19.42
7Elisabeth RøedAndebu IL53.23+20.06

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL38.13
2May Helene HansenSandefjord OK48.30+10.17
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.06.38+28.25
0Astrid GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK21.37
2Anders KlavenesSandefjord OK25.10+3.33
3Benjamin GjoneSandefjord OK29.00+7.23
4Kristoffer EckdahlOK Horten32.14+10.37
5Gabriel GjoneSandefjord OK32.56+11.19
6Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL33.31+11.54
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn54.37+33.00

H 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.10
2Andreas KarlsenStokke IL18.43+4.33
3Ludvig SkramdalHedrum OL19.30+5.20
4Martin DybvikStokke IL28.08+13.58

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljan van RaaijHedrum OL23.08
2Jonas EikåsSandefjord OK24.47+1.39
3Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn27.18+4.10
4Kristoffer FjæreHedrum OL41.15+18.07
5Hallgeir BrevikStokke IL46.35+23.27

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Skjelland HeggStokke IL20.25
2Brynjel HeggernesHedrum OL30.21+9.56

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn31.53
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn32.45+0.52
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn35.53+4.00
4Audun BrevikStokke IL44.13+12.20
5Even GravningenStokke IL48.14+16.21
6Filip Andreas LarsenBotne SK1.05.05+33.12
0Marius Sæther MydlandHedrum OLdiskvalifisert

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias KristensenLarvik OK26.06
2Øyvind WatterdalHadeland OL26.12+0.06
3Sindre R HoltHedrum OL27.08+1.02
4Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn27.32+1.26
5Rune Firing HaugbergAndebu IL32.11+6.05
6Ole Jakob OlsrødStokke IL32.21+6.15
7Jarle LysnesHedrum OL34.30+8.24
8Sindre Eia HoltungOL Trollo36.35+10.29
9Lars Georg GjertsenStokke IL41.01+14.55
10Hans Olav SkogstadTelenor BIL43.42+17.36
11Erlend GjestrumHedrum OL45.57+19.51
0Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 17-C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig JohnsenHedrum OL18.34
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn22.27+3.53
3Haakon PettersenSandefjord OK27.27+8.53
4Arild BrevikStokke IL32.48+14.14
5Terje B. OlsenNanset36.16+17.42
Frode GjestrumHedrum OLbrutt

H 40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond GjelstadSandefjord OK31.31
2Sturla FurlandSandefjord OK31.37+0.06
3Anders Kristian HoltHedrum OL32.00+0.29
4Jørgen FjæreHedrum OL32.36+1.05
5Arne NåtedalOL Trollo33.37+2.06
6Stian KvernsmyrAndebu IL33.55+2.24
7Jørn MyrlandNotodden OL37.22+5.51
8Tom KristensenLarvik OK38.32+7.01
9Espen JohnsenHedrum OL39.54+8.23
10Per Erik LarsenSandefjord OK40.09+8.38
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK40.33+9.02
12Ian RingheimOL Trollo42.06+10.35
13Jo Børre EikåsSandefjord OK44.38+13.07
14Eelco van RaaijHedrum OL46.03+14.32
15Trond FossSandefjord OK52.07+20.36
16Atle BorgersenHedrum OL53.45+22.14
17Magne KløveStokke IL54.25+22.54
18Frode LarsenBotne SK1.09.28+37.57
19Gunnar RustanOL Trollo1.12.02+40.31
0Einar KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert
0Asbjørn RoeLarvik OKdiskvalifisert

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn32.47
2Petter LøeNotodden OL34.09+1.22
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK38.14+5.27
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn38.50+6.03
5Roar NilsenSandefjord OK40.06+7.19
6Rune RøedStokke IL51.37+18.50
7Bent HaflandOL Tønsberg og omegn52.04+19.17
8Per Einar StrømHedrum OL56.45+23.58
0Petter LingelemSandefjord TIFdiskvalifisert

H 60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Rønning JensenOL Trollo31.49
2Martin NaufHedrum OL34.50+3.01
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn35.01+3.12
4Elling AakreAndebu IL36.59+5.10
5Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn38.54+7.05
6Svein EriksenSandefjord OK41.17+9.28
7Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK41.25+9.36
8Per Dag NordkveldeHedrum OL43.07+11.18
9Hogne KjæråsAndebu IL44.28+12.39
10Bjørn Helge CeebergHedrum OL47.57+16.08
0Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollodiskvalifisert
0Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
0Vidar TrømborgSande Sportsklubbdiskvalifisert

H 70-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL29.23
2Helge FossheimHedrum OL31.37+2.14
3Per Øystein AndersenLarvik OK33.01+3.38
4Frank EliassenSandefjord OK33.13+3.50
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn34.13+4.50
6Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn34.25+5.02
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK34.31+5.08
8Thorolf TrolsrudBotne SK34.40+5.17
9Tormod FjæreHedrum OL36.57+7.34
10Magnar ReppesgårdHedrum OL38.36+9.13
11Ole Richard BrattbakkSandefjord OK38.37+9.14
12Bjørn Willy HansenSandefjord OK38.43+9.20
13Steinar RuudKonnerud IF42.02+12.39
14Svein ThorsenSandefjord TIF43.43+14.20
15Oddvar GjelstadSandefjord OK45.34+16.11
16Magnar ØvreåsBotne SK47.29+18.06
17Jørgen KvilhaugBotne SK52.31+23.08
18Bjørn HaugenSandefjord OK58.09+28.46
0Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
0Per LundLarvik OKdiskvalifisert
0Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnbrutt
0Anton LommeHedrum OLbrutt

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brynjar RøgebergSandefjord TIF1.06.08
0Egil RyghOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor