Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 16 april 2016

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27.02
2Karita MøllerSteinkjer OK28.28+1.26
3Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering37.08+10.06
Eirik SkurdalMelhus ILdiskvalifisert

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KittilsenFreidig21.49
2Tora KittilsenFreidig28.41+6.52
3Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF30.31+8.42
4Maria Strømdal WikFreidig37.09+15.20

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tale Tannvik SkeiFreidig21.45
2Vilde Lereim StorliFreidig26.01+4.16
3Trude MarkhusVerdal OK28.37+6.52
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering32.34+10.49
Mari EidsmoFreidigdiskvalifisert

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea WalsethMalvik IL41.37

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dina ReitanFreidig18.09
2Lene Berg HanssenByåsen IL18.17+0.08
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18.18+0.09
4Ane Marte VatnFrol IL21.58+3.49
5Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK22.07+3.58
6Ragne MunkebyFrol IL24.57+6.48

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL16.25
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering20.58+4.33
Grete KristiansenSteinkjer OKdiskvalifisert
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OKikke startet

D 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro Sandstad EidsmoFreidig17.52
2Kari UlsethFreidig19.25+1.33
3Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering20.29+2.37
4Tone AlmåsIL Leik20.53+3.01
5Gøril EideByåsen IL21.39+3.47
6Mai Iren AlmåsIL Leik26.23+8.31
7Liv TennesWing OK26.49+8.57
8Maj-Lisbet RønningFreidig31.16+13.24

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi JensenFrol IL20.10
2Mona J. MølnvikFreidig20.39+0.29
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL23.02+2.52
4Gunhild BredesenVerdal OK23.04+2.54
5Gunn-Marit WanvikSelbu OK30.01+9.51

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidun Fallan SmaavikFreidig35.09

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig17.35
2Sigurd VatnFrol IL25.25+7.50

H 13-14

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund MølnvikFreidig19.22
2Håkon Høyem OlsenFreidig20.12+0.50
3Hallvar HallanOK Skøynar20.21+0.59
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK21.35+2.13
5Einar EideByåsen IL22.46+3.24
6Petter Andreas LonaWing OK24.11+4.49
7Vegard Ulseth SylteFreidig24.42+5.20
8Fredrik MøllerSteinkjer OK24.47+5.25
9Vetle Grønvik EkraFreidig27.19+7.57
10Henrik BraathenWing OK27.37+8.15
11Erlend AuneByåsen IL33.24+14.02
12Lars Erik UglemsmoSelbu OK34.46+15.24
13Gabriel CallananWing OK36.21+16.59
14Håkon SæternesByåsen IL36.30+17.08
15William P WalsethMalvik IL37.01+17.39
16Edvin Skauby grønningSelbu OK54.01+34.39
Oskar TangvoldFreidigdiskvalifisert
August MaskeFreidigikke startet

H 13-16C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander SandmoMelhus IL31.28
2Oskar StorlerMelhus IL31.57+0.29
3Espen KarlsenMelhus IL33.26+1.58
4Peter Prytz JensenMelhus IL33.48+2.20
5Andreas AagensenMelhus IL39.28+8.00
6Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL41.26+9.58

H 15-16

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig13.35
2Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering15.14+1.39
3Simen Spets StorhovFreidig15.28+1.53
4Mats EidsmoFreidig15.36+2.01
5Lars SandstadFreidig16.17+2.42
6Kristian Fredrik LynumFreidig16.20+2.45
7Jo Even KolstadFreidig16.27+2.52
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.41+3.06
9Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16.57+3.22
10Jonas GrønliFreidig17.07+3.32
11Hallvard DahleWing OK17.59+4.24
12Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18.14+4.39
13Jonas VindalWing OK20.48+7.13
14Matias NissenFreidig21.14+7.39
15Martin Grøntvedt PedersenWing OK22.13+8.38
16Marius MøllerSteinkjer OK22.47+9.12
17Håkon HolstadFreidig24.11+10.36
18Martin SelmerFreidig26.20+12.45
19Erik Hagen BergWing OK28.29+14.54
20Kenneth KjelaasMalvik IL28.42+15.07
Are LodgaardByåsen ILikke startet
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKikke startet

D 19

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna UlvensøenNTNUI19.25
2Karen Oline KolstadFreidig19.51+0.26
3Malin SandstadFreidig20.41+1.16
4Ingvild Maalen-JohansenNTNUI22.52+3.27
5Audhild Bakken RognstadNTNUI23.42+4.17
6Maria Ulseth SylteFreidig27.07+7.42
7Mai Elin WatsonNTNUI29.46+10.21
8Guro Emma RødsjøBjugn IL58.36+39.11

H 19

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard RuttenborgNTNUI15.26
2Simen AamodtNTNUI15.45+0.19
3Per Melander OftenNTNUI16.14+0.48
4Tomas EidsmoFreidig16.39+1.13
5Dag LofthusNTNUI16.46+1.20
6Johan IvarssonFreidig17.29+2.03
7Jan SchmidOL Trollelg17.36+2.10
8Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL17.40+2.14
9Pål KittilsenFreidig17.58+2.32
10Sindre NordhagenNTNUI18.03+2.37
11Oscar LyngenFrol IL18.47+3.21
12Bjørnar LynumFreidig19.13+3.47
13Anders HaugskottOL Trollelg19.29+4.03
14Roar SkulbørstadOL Trollelg19.35+4.09
15Jens Even StorhovFreidig19.49+4.23
16Mathias VindalFreidig19.51+4.25
17Ole Wanvik HaugenFreidig20.09+4.43
18Tommy SchmidOL Trollelg20.28+5.02
19Ola KeiseråsIL Leik20.49+5.23
20Vegard GrønliFreidig21.18+5.52
21Svein Terje KolstadFreidig21.47+6.21
22Alex PedersenOL Trollelg25.14+9.48
23Sigurd StenvikByåsen IL28.13+12.47
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
Gunnar A FiskumNTNUIikke startet

H40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar VatnFrol IL18.26
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering19.11+0.45
3Lars Erik StrømsnesMalvik IL21.20+2.54
4Arild H ClausenFreidig21.28+3.02
5Eivind LonaWing OK22.17+3.51
6Harald StorrønningByåsen IL23.19+4.53
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering24.11+5.45
8Jan HageIL Leik24.58+6.32
9Harald GrønningOL Trollelg26.14+7.48

H 50

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne OkkenhaugVerdal OK16.10
2Reidar SelmerFreidig16.15+0.05
3Frode HaugskottOL Trollelg16.30+0.20
4Hans Boye SkogstadOL Gaula17.42+1.32
5Vidar SkjerveVerdal OK20.10+4.00
6Øystein WiggenByåsen IL27.28+11.18
Stein MarkhusVerdal OKdiskvalifisert

H 60

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Olav VennevikFreidig26.45
2Jacob HygenFreidig27.51+1.06
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF53.58+27.13

H 70

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif RøhjellByåsen IL23.47
2Magnus LandstadFreidig25.04+1.17
3Øistein ÅsmulOL Trollelg27.29+3.42
4Rolf KarsetSteinkjer OK28.11+4.24
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg28.52+5.05
6Robert StrømWing OK36.15+12.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor