Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for BOKKERITTET 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: BOKKERITTET 2016
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 8 juni 2016

Brandval/Kongsvinger OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil SminesN-åpen (5)24.40+1.1617.37
0Iver Skjeran RingstadN-åpen (5)24.34+1.1017.32
1Jo Christer FrysjøendenAK-åpen (8)17.179.36
1Håvar Rimfeldt-KvaleAL-åpen (1)27.1410.53
1Guri Gjølstad RøhnebækD 50- (1)39.4315.53
2Jørgen Gjølstad RøhnebækAK-åpen (8)23.50+6.3313.14
2Trond Egil DigernesC-åpen (4)27.17+11.3118.11
2Kay Håvard NyhusH 50- (4)26.55+2.2710.46
3Rune ØstliH 50- (4)28.56+4.2811.34
4Svein HaugomH 60- (5)24.01+6.5613.20
5Odd HaugerAK-åpen (8)32.38+15.2118.07
5Arne Børre BørresenH 60- (5)26.56+9.5114.57
6Erlend RøhnebækAK-åpen (8)49.06+31.4927.16
7Per SvestadAK-åpen (8)1.07.23+50.0637.26
0Arnor PalmesenAK-åpen (8)diskvalifisert

Eidskog OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Oda Marissa BergersenN-åpen (5)23.27+0.0316.45
0Ida Marianne BergersenN-åpen (5)23.2416.42
0Aleksander Tangen HoltetN-åpen (5)18.2913.12
1Solveig BillingsøD 60- (1)23.0712.50
1Klaus EngenH 70- (2)31.4017.35
1Jon Ivar BergersenH 50- (4)24.289.47
3Marissa Penelope BergersenC-åpen (4)47.09+31.2331.26
3Leif BillingsøH 60- (5)21.43+4.3812.03
4Kai Jostein BergersenH 50- (4)38.18+13.5015.19
4Oddbjørn BergersenAK-åpen (8)31.12+13.5517.20

Grue IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Laila Høiås HerlyngD 40- (1)42.3017.00
1Grunde IsaksætreH 14 (1)12.347.51
2Kjell Magne NordviH 60- (5)18.55+1.5010.30
3Ole Harald L. KvesethH 17- (3)22.19+3.538.55
Bjørn Gaute HerlyngH 40- (1)diskvalifisert

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1John TangenC-åpen (4)15.4610.30

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lene Margrethe SætabergetD 17- (1)39.4115.52
3Inge ØstvoldAK-åpen (8)25.08+7.5113.57

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenH 17- (3)18.267.22
1Bjørn SteinbekkenH 60- (5)17.059.29
Simeon BraatenC-åpen (4)diskvalifisert

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Olav HøiåsH 70- (2)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Peder Gjølstad RøhnebækH 17- (3)20.20+1.548.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor