Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 18

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 18
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 16 mars 2016

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Elling AakreKort-A (27)27.35+5.4810.15

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Espen JohnsenKort-A (27)26.36+4.499.53
7Ludvig JohnsenKort-A (27)26.37+4.509.53
0Sindre R HoltLang-A (14)diskvalifisert

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Alexander Repstad StoremyrLang-A (14)40.52+5.467.36

Larvik OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Serine Kierulf DirdalC-løype (4)23.2010.39
1Tobias KristensenLang-A (14)35.066.32
2Jørn SundbyLang-A (14)35.18+0.126.34
3Pernille ZagarC-løype (4)31.43+8.2314.28
4Rosana BolivarC-løype (4)32.44+9.2414.56
5Per Henrik ZagarKort-A (27)26.07+4.209.42
6Tom KristensenLang-A (14)41.32+6.267.44
7Per Olav GulbrandsenLang-A (14)42.14+7.087.51
9Jens Didrik BergLang-A (14)43.18+8.128.03
10Jørgen FrøydLang-A (14)43.38+8.328.07
12Wilson Antonio Culma ManceraKort-A (27)31.05+9.1811.33
13Andrine Harriet FremstadKort-A (27)31.23+9.3611.40
14Elisabeth HesselbergKort-A (27)31.26+9.3911.41
15Antonette HesselbergKort-A (27)31.27+9.4011.41
18Per Øystein AndersenKort-A (27)31.50+10.0311.50
20Celine Vik OlsenKort-A (27)32.05+10.1811.55
21Henrik Kaupang LyeKort-A (27)33.01+11.1412.16
22Ole Edvard HjortlandKort-A (27)33.12+11.2512.20
23Ida Lie SørensenKort-A (27)41.29+19.4215.25
24Ida Sofie HjortlandKort-A (27)41.32+19.4515.26

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lene Therese MyrlandKort-A (27)25.19+3.329.24
3Jørn MyrlandKort-A (27)25.19+3.329.24

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lars Rune LieLang-A (14)brutt

Porsgrunn OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenKort-A (27)21.478.05
2Eli Jorid KlovningC-løype (4)31.07+7.4714.12
2Magne Wiig MathisenKort-A (27)21.51+0.048.07
3Thore KornmoLang-A (14)35.22+0.166.35
4Håkon KornmoLang-A (14)40.49+5.437.36
8Hanne VassendLang-A (14)42.16+7.107.52
9Kay JørgensenKort-A (27)27.45+5.5810.18
10Atle RemmeKort-A (27)28.18+6.3110.31
11Hilde VassendLang-A (14)49.47+14.419.16
11Hilde Kristine RosenvoldKort-A (27)31.04+9.1711.32
12Jan GatevoldLang-A (14)51.05+15.599.30
16Anders L. RosenvoldKort-A (27)31.35+9.4811.44
17Magnus BrodinKort-A (27)31.44+9.5711.47
19Thomas BrodinKort-A (27)32.01+10.1411.54
25Lars Magne KlovningKort-A (27)52.53+31.0619.39
0Ole JohanssonKort-A (27)diskvalifisert

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Bjørn Richard KirsteLang-A (14)54.06+19.0010.04
0Turid VongravenKort-A (27)diskvalifisert
0Eilef LandsverkKort-A (27)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor