Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 11 november 2015

Lang A

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode NysæterSkien OK46.59
2Tobias KristensenLarvik OK47.12+0.13
3Jørn SundbyLarvik OK48.02+1.03
4Håkon KornmoPorsgrunn OL52.56+5.57
5Alexander Repstad StoremyrIL Hauken53.55+6.56
6Skjalg NysæterSkien OK54.06+7.07
7Rasmus MathisenPorsgrunn OL54.25+7.26
8Tom KristensenLarvik OK54.37+7.38
9Arne Kierulf DirdalLarvik OK55.28+8.29
10Ole FlaattenOK Skeidi56.06+9.07
11Harald HoviSkien OK56.41+9.42
12Simon NysæterSkien OK58.12+11.13
13Hanne VassendPorsgrunn OL58.18+11.19
14Martine TopstadLarvik OK58.21+11.22
15Per Olav GulbrandsenLarvik OK58.26+11.27
16Grete HoviSkien OK1.16.03+29.04
Jan GatevoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jens Didrik BergLarvik OKdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
Hilde VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert

Kort A

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL34.17
2Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK35.55+1.38
3Audun Melby JacobsenLardal OL36.15+1.58
4Espen RaastadSkien OK36.19+2.02
5Bjørn Richard KirsteSkien OK37.14+2.57
6Dagfinn TorpePorsgrunn OL37.22+3.05
7Ole JohanssonPorsgrunn OL46.02+11.45
8Elling AakreAndebu IL49.14+14.57
9Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL50.57+16.40
10Åse NysæterSkien OK1.04.23+30.06
11Lars Magne KlovningPorsgrunn OL1.06.35+32.18
12Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.09.51+35.34
13Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.10.00+35.43
13Ida L. S.Larvik OK1.10.00+35.43
15Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.10.05+35.48
16Ida Vår DirdalLarvik OK1.10.12+35.55
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Per Øystein AndersenLarvik OKdiskvalifisert
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL17.03
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL17.07+0.04
3Kristin Melby JacobsenLardal OL26.51+9.48
4Rita RaastadSkien OK27.57+10.54
5Gaute NysæterSkien OK29.35+12.32
6Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL30.10+13.07
7Bjørn Kristian TveteneLarvik OK43.57+26.54
8Henrik Repstad StoremyrIL Hauken50.13+33.10
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken50.37+33.34
Ana Maria WilhelmsenLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor