Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jaktprøven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Jaktprøven
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 september 2016

Stafett

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 21.39.01
1. Tobias Alstad15.13115.131
2. Paul Sirum20.465+5.4235.592+1+0.18+0.18
3. Sigurd Vatn24.127+6.361.00.1120+3.01+2.43
4. Magnus Alstad19.132+1.051.19.241-1-3.01
5. Ulf Forseth Indgaard19.3711.39.0110
2Freidig 51.51.23+12.22
1. Jostein Rø20.372+5.2420.372+5.24
2. Kristoffer Strømdal Wik15.04135.411-1
3. Maria Strømdal Wik21.294+3.5357.10100.00
4. Tina Strømdal Wik27.229+9.141.24.322+1+5.08+5.08
5. Gjermund Rø26.518+7.141.51.2320+12.22+7.14
3Freidig 21.51.26+12.25
1. Heidi Arnesen24.119+8.5824.119+8.58
2. Una Kittilsen20.414+5.3744.525-4+9.11+0.13
3. Tora Kittilsen24.016+6.251.08.536+1+11.43+2.32
4. Vegard Kittilsen21.354+3.271.30.285-1+11.04-0.39
5. Pål Kittilsen20.582+1.211.51.263-2+12.25+1.21
4Freidig 11.52.17+13.16
1. Jonas Grønli21.515+6.3821.515+6.38
2. Emil Grønli17.442+2.4039.353-2+3.54-2.44
3. Vegard Grønli26.1110+8.351.05.4630+8.36+4.42
4. Mari Angell-Petersen22.365+4.281.28.224+1+8.58+0.22
5. Tore Angell-Petersen23.556+4.181.52.1740+13.16+4.18
5Freidig 31.52.39+13.38
1. Lars Sandstad21.504+6.3721.504+6.37
2. Mikkel Holt18.333+3.2940.2340+4.42-1.55
3. Ella Sandstad25.319+7.551.05.5440+8.44+4.02
4. Håkon Holstad24.376+6.291.30.316+2+11.07+2.23
5. Mattis Holt22.084+2.311.52.395-1+13.38+2.31
6OK Skøynar 11.54.28+15.27
1. Terje Rønning23.468+8.3323.468+8.33
2. Guro Hegstad23.097+8.0546.5580+11.14+2.41
3. Hallvar Hallan19.322+1.561.06.275-3+9.17-1.57
4. Trym Nergård Rønning18.0811.24.353-2+5.11
5. Morten Svendgård29.5311+10.161.54.286+3+15.27+10.16
7Freidig 71.56.46+17.45
1. Jo Even Kolstad21.526+6.3921.526+6.39
2. Ane Malene Kolstad23.158+8.1145.077+1+9.26+2.47
3. Marita Aske25.078+7.311.10.1470+13.04+3.38
4. Tormod Kristian Geving25.227+7.141.35.3670+16.12+3.08
5. Johan Ivarsson21.103+1.331.56.4670+17.45+1.33
8OK Skøynar 22.05.54+26.53
1. Andreas Ronglan23.387+8.2523.387+8.25
2. Anders Isrealsson36.4811+21.441.00.2611+4+24.45+16.20
3. Louise Ronglan21.223+3.461.21.48110+24.38-0.07
4. Håvard Veie20.263+2.181.42.1410-1+22.50-1.48
5. Hege Hallan23.405+4.032.05.548-2+26.53+4.03
9Freidig 62.06.02+27.01
1. Vegard Ulseth Sylte26.5511+11.4226.5511+11.42
2. Vetle Grønvik Ekra26.5110+11.4753.4610-1+18.05+6.23
3. Mathea Spets Storhov17.3611.11.228-2+14.12
4. Kari Ulseth28.0911+10.011.39.319+1+20.07+5.55
5. Magnus Landstad26.317+6.542.06.0290+27.01+6.54
10Freidig 42.06.17+27.16
1. Vilde Lereim Storli26.3010+11.1726.3010+11.17
2. Sverre Hellevik21.426+6.3848.129-1+12.31+1.14
3. Vegard Lereim Storli23.145+5.381.11.2690+14.16+1.45
4. Randi Lillealtern26.178+8.091.37.438-1+18.19+4.03
5. Nils Olav Vennevik28.349+8.572.06.1710+2+27.16+8.57
11Frol IL 12.12.13+33.12
1. Mari Kilskar Grevskott21.023+5.4921.023+5.49
2. Ragne Munkeby24.049+9.0045.066+3+9.25+3.36
3. Matilde Munkeby30.4811+13.121.15.5410+4+18.44+9.19
4. Ane Marte Vatn27.2510+9.171.43.1911+1+23.55+5.11
5. Sara Profors28.5410+9.172.12.13110+33.12+9.17
12Frol IL 32.28.30+49.29
1. Iselina Myhr Imsland36.4217+21.2936.4217+21.29
2. June Munkeby32.3815+17.341.09.2016-1+33.39+12.10
3. Randi Jensen30.1915+12.431.39.3917+1+42.29+8.50
4. Martin Imsland23.4912+5.412.03.2813-4+44.04+1.35
5. Gunnar Vatn25.0212+5.252.28.3012-1+49.29+5.25
13Byåsen IL 12.28.40+49.39
1. Maren Viken29.4115+14.2829.4115+14.28
2. Erlend Aune25.4512+10.4155.2612-3+19.45+5.17
3. Andrine Viken33.5917+16.231.29.2513+1+32.15+12.30
4. Jenny Persson31.0714+12.592.00.3212-1+41.08+8.53
5. Morten Skoglund28.0817+8.312.28.4013+1+49.39+8.31
14Freidig 82.30.36+51.35
1. Lars Owren24.2512+9.1224.2512+9.12
2. Arild Heggeset39.1816+24.141.03.4314+2+28.02+18.50
3. Rein Helle Mårdalen24.4812+7.121.28.3112-2+31.21+3.19
4. Nils Ola Kvam35.4617+17.382.04.1714+2+44.53+13.32
5. Harald Oftedal26.1915+6.422.30.36140+51.35+6.42
15OL Trollelg 12.34.24+55.23
1. Marit Schmid28.3914+13.2628.3914+13.26
2. Øistein Åsmul27.3513+12.3156.1413-1+20.33+7.07
3. Ruth Schmid38.1518+20.391.34.2914+1+37.19+16.46
4. Rudolf Schmid34.4616+16.382.09.1516+2+49.51+12.32
5. Marit Schmid25.0913+5.322.34.2415-1+55.23+5.32
16IL Leik 12.36.39+57.38
1. Ola Keiserås24.5013+9.3724.5013+9.37
2. Kay Ove Bjerkenås40.5817+25.541.05.4815+2+30.07+20.30
3. Mai Iren Almås33.3616+16.001.39.2416+1+42.14+12.07
4. Jan Hage31.5415+13.462.11.1817+1+51.54+9.40
5. Tone Almås25.2114+5.442.36.3916-1+57.38+5.44
17Nidarøst OK 12.49.45+1.10.44
1. Hanne Helmine Rogstad41.2418+26.1141.2418+26.11
2. Are Rogstad31.0614+16.021.12.3017-1+36.49+10.38
3. Tord Romundstad26.2013+8.441.38.5015-2+41.40+4.51
4. Ruben Aune Benjaminsen29.4613+11.382.08.36150+49.12+7.32
5. Marianne Løvås41.0918+21.322.49.4517+2+1.10.44+21.32
18OK Skøynar 32.54.35+1.15.34
1. Joar Svendgård32.4716+17.3432.4716+17.34
2. Alf Dagfinn Ringstad44.1018+29.061.16.5718+2+41.16+23.42
3. Olav Magne Svendgård28.3714+11.011.45.34180+48.24+7.08
4. Erling Andreas Ronglan41.4718+23.392.27.21180+1.07.57+19.33
5. Mona Lund Veie27.1416+7.372.54.35180+1.15.34+7.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor