Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett STOK og NTOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett STOK og NTOK
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 4 september 2016

D13-16

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11.23.28
1. Vilde Lereim Storli32.563+8.4132.563+8.41
2. Mari Eidsmo18.272+1.5851.231-2-8.41
3. Dina Reitan32.053+3.301.23.28100.00
2OK Skøynar 11.27.03+3.35
1. Louise Ronglan32.532+8.3832.532+8.38
2. Hege Hallan24.284+7.5957.214+2+5.58-2.40
3. Louise Ronglan29.422+1.071.27.032-2+3.35-2.23
3Frol IL 11.28.27+4.59
1. Ragne Munkeby33.394+9.2433.394+9.24
2. Matilde Munkeby20.273+3.5854.062-2+2.43-6.41
3. Ane Marte Vatn34.214+5.461.28.273+1+4.59+2.16
4Freidig 21.32.30+9.02
1. Ane Malene Kolstad47.265+23.1147.265+23.11
2. Frida Haugskott16.2911.03.5550+12.32
3. Tale Tannvik Skei28.3511.32.304-1+9.02
5Byåsen IL 11.40.10+16.42
1. Lene Berg Hanssen24.15124.151
2. Ingeborg A Sæternes31.345+15.0555.493+2+4.26+4.26
3. Solveig Sæternes44.215+15.461.40.105+2+16.42+12.16
Frol IL 2diskvalifisert
1. Marie Nielsen Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Linnea Munkebydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Randi Marie Glomsruddiskvalifisertdiskvalifisert

D17

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.50.23
1. Emma Arnesen38.334+3.3238.334+3.32
2. Ragnhild Eide38.352+0.111.17.083-1+3.43+0.11
3. Ingeborg Eide33.1511.50.231-2
2Freidig 11.51.37+1.14
1. Hanne Sandstad35.223+0.2135.223+0.21
2. Mari Angell-Petersen39.013+0.371.14.232-1+0.58+0.37
3. Karen Oline Kolstad37.143+3.591.51.3720+1.14+0.16
3Kongsberg OL 11.52.43+2.20
1. Anine Ahlsand35.01135.011
2. Åsne Skram Trømborg38.2411.13.2510
3. Maren Haverstad39.184+6.031.52.433+2+2.20+2.20
4NTNUI 11.55.24+5.01
1. Kristine Fjellanger35.082+0.0735.082+0.07
2. Ingunn Egeberg Vari43.034+4.391.18.114+2+4.46+4.39
3. Ida Lindkvist37.132+3.581.55.2440+5.01+0.15
5Freidig 22.10.24+20.01
1. Åshild Kolstad41.385+6.3741.385+6.37
2. Vera Melkild45.125+6.481.26.5050+13.25+6.48
3. Malin Sandstad43.345+10.192.10.2450+20.01+6.36
6NTNUI 22.21.12+30.49
1. Aurora Fossøy47.448+12.4347.448+12.43
2. Solveig Blandkjenn45.597+7.351.33.437-1+20.18+7.35
3. Ingvild Maalen-Johansen47.296+14.142.21.126-1+30.49+10.31
7Frol IL 12.25.02+34.39
1. Maren Grande43.376+8.3643.376+8.36
2. Sara Profors53.2910+15.051.37.068+2+23.41+15.05
3. Line Sundsvik47.567+14.412.25.027-1+34.39+10.58
8OL Trollelg 12.34.22+43.59
1. Kristin Haugskott43.547+8.5343.547+8.53
2. Marit Schmid48.348+10.101.32.286-1+19.03+10.10
3. Marianne Berge Mjølhus1.01.5412+28.392.34.228+2+43.59+24.56
9Byåsen IL 22.38.51+48.28
1. Emilie Liabakk Eriksen52.219+17.2052.219+17.20
2. Kari Solem Aune45.386+7.141.37.5990+24.34+7.14
3. Andrine Viken1.00.5211+27.372.38.5190+48.28+23.54
10Freidig 32.40.05+49.42
1. Torunn Spets Storhov54.0712+19.0654.0712+19.06
2. Oda Q Fossum49.499+11.251.43.5610-2+30.31+11.25
3. Maria Ulseth Sylte56.098+22.542.40.05100+49.42+19.11
11Stjørdals-Blink Orientering 12.49.30+59.07
1. Ane Nielsen Solberg52.4611+17.4552.4611+17.45
2. Sofia Haglund59.1611+20.521.52.02110+38.37+20.52
3. Solveig Vassenden57.289+24.132.49.30110+59.07+20.30
12NTNUI 32.57.41+1.07.18
1. Guro Heimstad Kleiven52.2510+17.2452.2510+17.24
2. Karoline Dahl Fosby1.06.0312+27.391.58.2812+2+45.03+27.39
3. Maja Fjellstad Knutsen59.1310+25.582.57.41120+1.07.18+22.15
13Wing OK 13.28.58+1.38.35
1. Melanie Simpson1.06.2113+31.201.06.2113+31.20
2. Kjersti Elisabeth Midtbø1.10.2613+32.022.16.47130+1.03.22+32.02
3. Kristine Klock Fleten1.12.1113+38.563.28.58130+1.38.35+35.13
Frol IL 2brutt
1. Randi Jensenbruttbrutt
2. Magnhild Forsethbruttbrutt
3. Kaja Samuelsen Skiribruttbrutt

D135

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.44.28
1. Rine Hanssen30.33130.331
2. Nina-Beate Liabakk39.2411.09.5710
3. Gøril Eide34.3111.44.2810
2Stjørdals-Blink Orientering 12.33.49+49.21
1. Margit Eide42.002+11.2742.002+11.27
2. Mette Wanvik49.542+10.301.31.5420+21.57+10.30
3. Ellen Nielsen1.01.552+27.242.33.4920+49.21+27.24

H13-16

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 458.31
1. Lars Sandstad22.06122.061
2. Mikkel Holt14.18136.2410
3. Kristian Fredrik Lynum22.074+1.4158.31100.00
2Freidig 359.45+1.14
1. Jo Even Kolstad22.113+0.0522.113+0.05
2. Jostein Rø16.063+1.4838.172-1+1.53+1.48
3. Vegard Kittilsen21.282+1.0259.4520+1.14-0.39
3Freidig 21.00.07+1.36
1. Jonas Grønli22.113+0.0522.113+0.05
2. Alf Johan Folgerø17.307+3.1239.414+1+3.17+3.12
3. Mats Eidsmo20.2611.00.073-1+1.36
4OK Skøynar 11.07.53+9.22
1. Trym Nergård Rønning22.072+0.0122.072+0.01
2. Håvard Veie18.028+3.4440.095+3+3.45+3.44
3. Hallvar Hallan27.448+7.181.07.534-1+9.22+5.37
5Freidig 11.09.32+11.01
1. Håkon Holstad31.1210+9.0631.1210+9.06
2. Vegard Ulseth Sylte16.224+2.0447.346-4+11.10+2.04
3. Simen Spets Storhov21.583+1.321.09.325-1+11.01-0.09
6Byåsen IL 11.11.31+13.00
1. Are Lodgaard31.068+9.0031.068+9.00
2. Einar Eide17.056+2.4748.1180+11.47+2.47
3. Petter Liabakk Eriksen23.205+2.541.11.316-2+13.00+1.13
7Frol IL 11.14.37+16.06
1. Martin Wold Stavrum31.119+9.0531.119+9.05
2. Petter Lynum16.235+2.0547.346-3+11.10+2.05
3. Tobias Alstad27.037+6.371.14.377+1+16.06+4.56
8Stjørdals-Blink Orientering 11.15.19+16.48
1. Henrik Kraft28.437+6.3728.437+6.37
2. Yngve Aaen21.5311+7.3550.369+2+14.12+7.35
3. Audun Wanvik Haugen24.436+4.171.15.198-1+16.48+2.36
9Steinkjer OK 11.19.49+21.18
1. Marius Møller24.075+2.0124.075+2.01
2. Fredrik Møller15.272+1.0939.343-2+3.10+1.09
3. Vibeke Kvistad Dengerud40.1510+19.491.19.499+6+21.18+18.08
10OK Skøynar 21.19.50+21.19
1. Simen Hegstad28.396+6.3328.396+6.33
2. Kristian Veie21.5812+7.4050.3710+4+14.13+7.40
3. Andreas Ronglan29.139+8.471.19.50100+21.19+7.06
11Malvik IL 11.31.19+32.48
1. Ludvig Williams Strømsnes31.5111+9.4531.5111+9.45
2. Øystein Moltumyr19.109+4.5251.01110+14.37+4.52
3. Kenneth Kjelaas40.1811+19.521.31.19110+32.48+18.11
12Byåsen IL 21.47.00+48.29
1. Håkon Sæternes45.5612+23.5045.5612+23.50
2. Erlend Aune19.2610+5.081.05.22120+28.58+5.08
3. Isak A Sæternes41.3812+21.121.47.00120+48.29+19.31

H17

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.09.51
1. Ulf Forseth Indgaard44.18144.181
2. Yngve Skogstad43.0511.27.2310
3. Martin Vister42.2812.09.5110
2NTNUI 12.14.59+5.08
1. Rasmus Rørholt Theisen45.013+0.4345.013+0.43
2. Isak Bergset45.463+2.411.30.4730+3.24+2.41
3. Jon Aukrust Osmoen44.122+1.442.14.592-1+5.08+1.44
3Frol IL 22.18.42+8.51
1. Stian Sundsvik47.144+2.5647.144+2.56
2. Lars Sandstad Skjeset43.182+0.131.30.322-2+3.09+0.13
3. Paul Sirum48.106+5.422.18.423+1+8.51+5.42
4NTNUI 32.19.04+9.13
1. Per Melander Often44.502+0.3244.502+0.32
2. Simen Eid Nielsen46.524+3.471.31.424+2+4.19+3.47
3. Magne Jutulstad47.224+4.542.19.0440+9.13+4.54
5NTNUI 22.23.07+13.16
1. Simen Aamodt49.326+5.1449.326+5.14
2. Erik Olsvik Dengerud48.075+5.021.37.395-1+10.16+5.02
3. Emil Granqvist45.283+3.002.23.0750+13.16+3.00
6NTNUI 72.34.14+24.23
1. Henry McNulty47.465+3.2847.465+3.28
2. Ivar Aukrust Osmoen51.308+8.251.39.166+1+11.53+8.25
3. Sindre Haverstad54.588+12.302.34.1460+24.23+12.30
7Freidig 12.35.46+25.55
1. Kjetil Mølnvik54.3610+10.1854.3610+10.18
2. Lars Owren53.199+10.141.47.55100+20.32+10.14
3. Sindre Johannessen47.515+5.232.35.467-3+25.55+5.23
8NTNUI 42.37.26+27.35
1. Vegard Blomseth Johnsen54.5211+10.3454.5211+10.34
2. Håkon Fruseth Christiansen48.277+5.221.43.198-3+15.56+5.22
3. Jørgen Madslien54.077+11.392.37.2680+27.35+11.39
9Kristiansand OK 12.42.54+33.03
1. Matias Hodne Hanisch51.177+6.5951.177+6.59
2. Dag Blandkjenn48.116+5.061.39.2870+12.05+5.06
3. Ole Kostøl1.03.2614+20.582.42.549+2+33.03+20.58
10OL Trollelg 12.45.18+35.27
1. Olav Andreas Remmen52.428+8.2452.428+8.24
2. Anders Haugskott54.3410+11.291.47.169+1+19.53+11.29
3. Roar Skulbørstad58.0211+15.342.45.1810+1+35.27+15.34
11Frol IL 32.46.40+36.49
1. Oscar Lyngen52.428+8.2452.428+8.24
2. Jørgen Fiskum57.1912+14.141.50.0111+3+22.38+14.14
3. Gunnar Vatn56.3910+14.112.46.40110+36.49+14.11
12NTNUI 52.59.59+50.08
1. Brynjar Larssen Bakken1.04.4815+20.301.04.4815+20.30
2. Adrian Opheim58.4513+15.402.03.3313-2+36.10+15.40
3. Harald Kalager56.269+13.582.59.5912-1+50.08+13.58
13NTNUI 63.00.06+50.15
1. Eirik Aal1.02.2714+18.091.02.2714+18.09
2. Henrik Upsal56.0711+13.021.58.3412-2+31.11+13.02
3. Niklas Profors1.01.3213+19.043.00.0613+1+50.15+19.04
14Stjørdals-Blink Orientering 13.06.10+56.19
1. Mattis Myhre55.2713+11.0955.2713+11.09
2. Bård Øyvind Solberg1.09.2015+26.152.04.4715+2+37.24+26.15
3. Jakob Haugen1.01.2312+18.553.06.1014-1+56.19+18.55
15Malvik IL 13.15.31+1.05.40
1. Nicholas Morgan55.2112+11.0355.2112+11.03
2. Sunniva Morgan1.09.0814+26.032.04.2914+2+37.06+26.03
3. Ingebrigt Fuglem1.11.0215+28.343.15.3115+1+1.05.40+28.34
16Freidig 23.19.43+1.09.52
1. Mathias Hermstad1.23.0417+38.461.23.0417+38.46
2. Ole Wanvik Haugen53.4716+10.422.16.5116-1+49.28+10.42
3. Mattis Holt1.02.5216+20.243.19.43160+1.09.52+20.24
17Wing OK 13.37.03+1.27.12
1. Johannes K. Midtbø1.14.0016+29.421.14.0016+29.42
2. Joakim Blix Prestmo1.07.2317+24.182.21.2317+1+54.00+24.18
3. Asbjørn Midtbø1.15.4017+33.123.37.03170+1.27.12+33.12
NTNUI 8brutt
1. Olai Stensland Lillevoldbruttbrutt
2. Jonas Klausen Espedalbruttbrutt
3. Margot Bolstad Lynumbruttbrutt
Steinkjer OK 1brutt
1. Jørgen Rannem Halsebruttbrutt
2. Atle Dengerudbruttbrutt
3. Marie Dalebruttbrutt

H135

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 12.29.50
1. Frode Haugskott53.252+3.4553.252+3.45
2. Dag Ove Tinmannsvik48.072+3.141.41.321-1-3.45
3. Kjell Baardsgaard48.182+1.162.29.50100.00
2Wing OK 12.30.28+0.38
1. Jens Kjetil Mehammer58.334+8.5358.334+8.53
2. Svein Erik Bratsberg44.5311.43.262-2+1.54
3. Bernt Brynhildsen47.0212.30.2820+0.38
3Byåsen IL 22.33.20+3.30
1. Robert Otterlei49.40149.401
2. Haakon Arnesen53.514+8.581.43.313+2+1.59+1.59
3. Øystein Wiggen49.494+2.472.33.2030+3.30+1.31
4Freidig 12.35.24+5.34
1. Øyvind Schjelderup54.203+4.4054.203+4.40
2. Svein Terje Kolstad51.433+6.501.46.034+1+4.31-0.09
3. Jon Holstad49.213+2.192.35.2440+5.34+1.03
Byåsen IL 1brutt
1. Bjarne Lienbruttbrutt
2. Harald Storrønningbruttbrutt
3. Torgeir Aunebruttbrutt

H180

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.53.34
1. Harald Bakken39.413+10.5439.413+10.54
2. Torbjørn Sirum37.1311.16.542-1+2.43
3. Olav Martin Indgaard36.4011.53.341-1
2Freidig 12.09.01+15.27
1. Bernt Rognes28.47128.471
2. Nils Olav Vennevik45.243+8.111.14.11100.00
3. Magnus Landstad54.504+18.102.09.012+1+15.27+15.27
3OL Trollelg 12.19.26+25.52
1. Geir Paulsen34.222+5.3534.222+5.35
2. Odd Musum43.002+5.471.17.223+1+3.11-2.24
3. Stig Arild Haugskott1.02.045+25.242.19.2630+25.52+22.41
4Malvik IL 12.22.34+29.00
1. Eigil Sørli41.554+13.0841.554+13.08
2. Roar Forbord1.03.145+26.011.45.0940+30.58+17.50
3. Kjellrun Sporild37.252+0.452.22.3440+29.00-1.58
5OL Trollelg 22.47.42+54.08
1. Paul Forseth56.565+28.0956.565+28.09
2. Henry Sundsetvik58.514+21.381.55.4750+41.36+13.27
3. Rudolf Schmid51.553+15.152.47.4250+54.08+12.32

DH11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 244.37
1. Emil Leroyer Tora Kittilsen16.43116.431
2. Tristan Halvorsen Ella Sandstad13.43130.2610
3. Kristoffer Strømdal Wik14.11144.3710
2Freidig 148.17+3.40
1. Alfred Gilje Sanne Mathea Storhov16.43116.431
2. Maria Strømdal Wik Vegard Storli13.442+0.0130.272+1+0.01+0.01
3. Emil Grønli17.502+3.3948.1720+3.40+3.39
3Wing OK 11.14.51+30.14
1. Sigurd Braathen20.463+4.0320.463+4.03
2. Borgar Stavrum36.033+22.2056.4930+26.23+22.20
3. Magne Guttvik18.023+3.511.14.5130+30.14+3.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor