Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse STOK
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 3 september 2016

N-åpen

1 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eystein AskeFreidig44.1734.03
Silja FuglemMalvik IL25.5519.56
Mons Løfaldli HansenWing OK26.1420.10
Synnøve HosethMalvik IL25.5119.53
Alfred F. HøysæterWing OK21.3416.35
Anna HøysæterWing OK21.4416.43
Sondre Furmyr JohansenWing OK17.0813.10
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK17.4613.40
Mathias LeroyerFreidig18.2814.12
Leo MorganMalvik IL55.3642.46
Lily MorganMalvik IL57.5944.36
Kristin PetersenOL Trollelg20.0915.30
Elly Marisol RøskaftFreidig37.4529.02
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg21.3516.36
Louise Hals StensrudOL Trollelg21.2816.30
Ole Ulseth SylteFreidig26.4220.32
Martin Sæther LevinFreidig35.5427.36
Jakob Jøsang WithWing OK23.1217.50

D -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nora HalvorsenFreidig21.1811.12

D 11-12

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig27.5212.39
2Solveig Louise NissenFreidig30.14+2.2213.44
3Ella SandstadFreidig30.27+2.3513.50
4Tora KittilsenFreidig32.31+4.3914.46
5Marita AskeFreidig35.14+7.2216.00
6Maria Strømdal WikFreidig36.17+8.2516.29
7Astrid Berge MjølhusOL Trollelg39.40+11.4818.01

D 11-12N

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg20.4912.14
2Marion Dyrset StangenesByåsen IL26.22+5.3315.30
3Stine Gilje HagelerByåsen IL27.57+7.0816.26
4Malin Nordgård LeirenByåsen IL28.04+7.1516.30
5Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK36.13+15.2421.18

D 13-14

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig28.359.13
2Vilde Lereim StorliFreidig29.57+1.229.39
3Ane Malene KolstadFreidig34.11+5.3611.01
4Tale Tannvik SkeiFreidig36.02+7.2711.37
5Silje Marie NissenFreidig39.40+11.0512.47
6Frida HaugskottOL Trollelg42.00+13.2513.32
7Maren VikenByåsen IL51.19+22.4416.33

D 15-16

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL50.1511.57
2Dina ReitanFreidig59.50+9.3514.14
3Anna RenolenWing OK1.20.59+30.4419.16
4Synne KvammeWing OK1.21.27+31.1219.23
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKbrutt

D 17-A kort

4 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne FossøyNTNUI1.10.4115.02
2Trine Disch KihleNTNUI1.17.27+6.4616.28
0Kajsa Stina SandstadNTNUIdiskvalifisert

D 17-B

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne de PresnoNTNUI38.5212.32
2Kirsti Næss OlsenOL Trollelg39.02+0.1012.35
3Ella Eriksen KongsvikWing OK45.38+6.4614.43

D 35-

6 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig1.00.0210.00
2Kristin HaugskottOL Trollelg1.07.46+7.4411.17
3Kari Solem AuneByåsen IL1.15.07+15.0512.31
4Randi Marie MohusWing OK1.15.43+15.4112.37
5Kristin JægerOppsal Orientering2.04.20+1.04.1820.43
Mari MoseidFreidigbrutt

D 45-

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik53.5811.28
2Torun Spets StorhovFreidig1.00.37+6.3912.53
3Gøril EideByåsen IL1.14.11+20.1315.47
4Mai Iren AlmåsIL Leik1.24.27+30.2917.58

D 50-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL58.4613.59
2Elisabeth SæthreFreidig1.00.08+1.2214.19
3Hilde ForbordMalvik IL1.00.16+1.3014.20
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.02.18+3.3214.50
5Trine SunnsetMelhus IL1.11.38+12.5217.03
0Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 55-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL54.2315.06
2Karin GalaaenSelbu OK1.13.44+19.2120.28
0Ingrid Lien JohnsenByåsen ILdiskvalifisert

D 60-

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL45.0413.39
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL46.27+1.2314.04

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig44.0416.56

H -10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sofus H LindWing OK37.3719.47
Alf Petter LynumFreidig22.1911.44
Sivert Sæther LevinFreidig28.1814.53

H 11-12

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig21.579.58
2Emil GrønliFreidig24.35+2.3811.10
3Sigurd BraathenWing OK28.04+6.0712.45
4Emil LeroyerFreidig28.18+6.2112.51
5Tord RomundstadNidarøst OK32.19+10.2214.41
6Vegard Lereim StorliFreidig37.01+15.0416.49
7Jørgen AuneByåsen IL49.28+27.3122.29
0Magne GuttvikWing OKdiskvalifisert
0Tristan HalvorsenFreidigdiskvalifisert
0Kristoffer LerliMelhus ILdiskvalifisert

H 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK28.0416.30
2Tobias Eid-JohansenNidarøst OK29.27+1.2317.19
3Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK30.09+2.0517.44

H 13-14

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig26.318.33
2Jostein RøFreidig34.32+8.0111.08
3Petter Andreas LonaWing OK36.47+10.1611.51
4Vegard Ulseth SylteFreidig38.23+11.5212.22
5Tormod Kristian GevingFreidig38.57+12.2612.33
6Erlend AuneByåsen IL40.46+14.1513.09
7Håkon SæternesByåsen IL1.11.59+45.2823.13

H 15-16

5 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig42.228.08
2Simen Spets StorhovFreidig43.40+1.188.23
3Mats EidsmoFreidig44.39+2.178.35
4Håkon HolstadFreidig51.33+9.119.54
5Kristian Fredrik LynumFreidig51.35+9.139.55
6Are LodgaardByåsen IL54.46+12.2410.31
7Jo Even KolstadFreidig55.25+13.0310.39
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL56.05+13.4310.47
9Lars SandstadFreidig57.28+15.0611.03
10Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL57.46+15.2411.06
11Jonas GrønliFreidig1.07.24+25.0212.57
12Øystein MoltumyrMalvik IL1.28.29+46.0717.00
13Isak A SæternesByåsen IL1.40.35+58.1319.20
14Kenneth KjelaasMalvik IL1.40.45+58.2319.22

H 17-A kort

6 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald KalagerNTNUI50.178.22
2Vegard Blomseth JohnsenNTNUI50.52+0.358.28
3Lars OwrenFreidig50.55+0.388.29
4Gunnar  FiskumNTNUI57.52+7.359.38
5Jostein KvaklandVaregg Fleridrett1.07.27+17.1011.14
0Rolf Solheimdal JohansenWing OKdiskvalifisert

H 35-

8 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård NonstadOL Trollelg1.02.327.43
2Jørgen TegdanOL Trollelg1.06.49+4.178.14
3Thomas Berge MjølhusOL Trollelg1.17.14+14.429.32
4Vegard GrønliFreidig1.24.38+22.0610.26
5Kristian StensrudOL Trollelg1.24.48+22.1610.28

H 45-

7 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir AuneByåsen IL1.05.599.25
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.06.36+0.379.30
3Morten StrandWing OK1.08.19+2.209.45
4Bernt BrynhildsenWing OK1.11.49+5.5010.15
5Ingebrigt FuglemMalvik IL1.17.28+11.2911.04
6Jens Kjetil MehammerWing OK1.19.44+13.4511.23
7Snorre SæternesByåsen IL1.20.19+14.2011.28
8Robert OtterleiByåsen IL1.24.40+18.4112.05
9Agnar RenolenWing OK1.25.08+19.0912.09
10Jørgen LongvaByåsen IL1.25.51+19.5212.15
11Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.38.03+32.0414.00

H 45-A kort

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle PedersenMelhus IL45.5110.55
2Geir PaulsenOL Trollelg49.41+3.5011.49
3Jon VindalWing OK55.45+9.5413.16
4Per Ivar SkinderhaugWing OK1.01.06+15.1514.32
5Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering1.24.07+38.1620.01

H 50-

6 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode HaugskottOL Trollelg55.509.18
2Svein Erik BratsbergWing OK1.00.09+4.1910.01
3Stig Magnar LøvåsFreidig1.02.04+6.1410.20
4Kjell BaardsgaardOL Trollelg1.02.43+6.5310.27
5Øystein WiggenByåsen IL1.05.09+9.1910.51
6Geir ArnesenFreidig1.05.51+10.0110.58
7Haakon ArnesenByåsen IL1.12.18+16.2812.03
8Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.27.35+31.4514.35
9Geir Arne LodgaardByåsen IL1.31.50+36.0015.18

H 55-

5 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt RognesFreidig57.5411.08
2Terje SchjølbergRøros IL58.46+0.5211.18
3Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg59.58+2.0411.31
4Dag StenersenNidarøst OK1.00.07+2.1311.33
5John LerliMelhus IL1.16.27+18.3314.42
6Bjørn Erik JohnsenByåsen IL1.17.19+19.2514.52

H 60-

4 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald OftedalFreidig56.1111.57
2Helge EriksenByåsen IL56.49+0.3812.05

H 65-

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL45.1910.47
2Rolf WærnesOrkanger IF59.38+14.1914.11
3Tom BuggeByåsen IL1.03.31+18.1215.07
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.39.58+54.3923.48
0Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

H 70-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind Magne RogndalenHamar OK46.3112.55
2Roar ForbordMalvik IL48.25+1.5413.26
3Frode StensrudOL Trollelg53.57+7.2614.59
4Odd MusumOL Trollelg1.02.17+15.4617.18
5Torleif StephansenNidarøst OK1.07.07+20.3618.38
6Magnus LandstadFreidig1.34.30+47.5926.15 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 75-

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BrurokNidarøst OK52.0715.47
2Leif EngenNidarøst OK57.53+5.4617.32
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.01.03+8.5618.30
4Arne SæterhaugByåsen IL1.03.04+10.5719.06
5Henry SundsetvikOL Trollelg1.09.06+16.5920.56
6Robert StrømWing OK1.43.20+51.1331.18
0Ola AaldeFreidigdiskvalifisert

H 80-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg1.02.4524.08

A5

5 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind OlsenFreidig1.09.5613.26
2Per Didrik NonstadWing OK1.09.58+0.0213.27
3Øystein GrøvlenNidarøst OK1.17.20+7.2414.52
4Alexandra SundgrenNTNUI1.20.32+10.3615.29
5Per Erik KvamFreidig1.22.07+12.1115.47
6Oliver HaymanNTNUI1.32.18+22.2217.45

A3

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten KorsvoldWing OK44.2913.28
2Øyvind StangenesNOTEAM50.01+5.3215.09
3Lovise FremstadLarvik OK58.39+14.1017.46
4Jacob HygenFreidig1.00.44+16.1518.24
5Rune HoltFreidig1.30.14+45.4527.20

B3

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rudolf SchmidOL Trollelg51.0716.29
2Are RogstadNidarøst OK1.03.27+12.2020.28
3Ana GustavssonOK Nackhe1.08.51+17.4422.12
4Susanna BrynhildsenWing OK1.23.36+32.2926.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor