Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 29 mai 2016

H15

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.28.21
1. Stian Sundsvik37.332+0.1137.332+0.11
2. Martin Vister36.3011.14.031-1
3. Carl Petter Lyngen37.592+0.351.52.02100.00
4. Ulf Forseth Indgaard36.1912.28.2110
2NTNUI 32.42.47+14.26
1. Eivind Schjelderup Skarpsno39.464+2.2439.464+2.24
2. Bjørn Lundanes42.125+5.421.21.583-1+7.55+5.31
3. Vegard Ruttenborg40.413+3.172.02.3930+10.37+2.42
4. Sindre Østgulen Deisz40.083+3.492.42.472-1+14.26+3.49
3Frol IL 22.44.38+16.17
1. Paul Sirum38.373+1.1538.373+1.15
2. Lars Sandstad Skjeset37.552+1.251.16.322-1+2.29+1.14
3. Oscar Lyngen42.054+4.411.58.3720+6.35+4.06
4. Vegard Ressem46.019+9.422.44.383+1+16.17+9.42
4NTNUI 72.50.50+22.29
1. Anders Bjergaard49.5910+12.3749.5910+12.37
2. Magne Jutulstad40.564+4.261.30.555-5+16.52+4.15
3. Rasmus Rørholt Theisen37.2412.08.194-1+16.17
4. Jonas Madslien Bakken42.315+6.122.50.5040+22.29+6.12
5NTNUI 693.02.02+33.41
1. Adrian Opheim47.108+9.4847.108+9.48
2. Sindre Nordhagen44.318+8.011.31.416-2+17.38+7.50
3. Vegard Blomseth Johnsen49.1011+11.462.20.5160+28.49+11.11
4. Per Melander Often41.114+4.523.02.025-1+33.41+4.52
6Frol IL 33.04.56+36.35
1. Håvard Vassenden51.5111+14.2951.5111+14.29
2. Andreas Magerøy40.063+3.361.31.577-4+17.54+3.25
3. Øystein Haug47.288+10.042.19.255-2+27.23+9.29
4. Jonas Ressem45.318+9.123.04.566+1+36.35+9.12
7Freidig 23.06.21+38.00
1. Simen Spets Storhov46.046+8.4246.046+8.42
2. Ole Wanvik Haugen49.5810+13.281.36.029+3+21.59+13.17
3. Mats Eidsmo47.016+9.372.23.037-2+31.01+9.02
4. Pål Kittilsen43.186+6.593.06.2170+38.00+6.59
8Freidig 33.19.20+50.59
1. Lars Sandstad54.4212+17.2054.4212+17.20
2. Vegard Grønli51.5011+15.201.46.3211-1+32.29+15.09
3. Bjørnar Lynum47.277+10.032.33.5910-1+41.57+9.28
4. Kjetil Mølnvik45.217+9.023.19.208-2+50.59+9.02
9NTNUI 13.20.17+51.56
1. Mikkel Sørensen37.22137.221
2. Erik Gustafsson45.389+9.081.23.004+3+8.57+8.57
3. Ola Singsdal1.00.5612+23.322.23.568+4+31.54+22.57
4. Jakob Kalvig Skogan56.2111+20.023.20.179+1+51.56+20.02
10Freidig 13.22.41+54.20
1. Vegard Kittilsen46.307+9.0846.307+9.08
2. Kristian Fredrik Lynum53.5112+17.211.40.2110+3+26.18+17.10
3. Johan Ivarsson44.115+6.472.24.329-1+32.30+6.12
4. Jonas Grønli58.0912+21.503.22.4110+1+54.20+21.50
11NTNUI 53.23.03+54.42
1. Kristian Stenerud42.565+5.3442.565+5.34
2. Lars Even Schei1.12.0513+35.351.55.0113+8+40.58+35.24
3. Torkil Eide Solstad48.009+10.362.43.01130+50.59+10.01
4. Simen Aamodt40.022+3.433.23.0311-2+54.42+3.43
12NTNUI 93.29.26+1.01.05
1. Niklas Profors49.309+12.0849.309+12.08
2. Sverre Turter Sandvold43.167+6.461.32.468-1+18.43+6.35
3. Bjørn Johannessen Field1.09.0613+31.422.41.5212+4+49.50+31.07
4. Harald Kalager47.3410+11.153.29.26120+1.01.05+11.15
13NTNUI 43.42.53+1.14.32
1. Gustav Fiskum1.09.1113+31.491.09.1113+31.49
2. Eivind Høydal43.086+6.381.52.1912-1+38.16+6.27
3. Kristoffer Nesland48.3410+11.102.40.5311-1+48.51+10.35
4. Pierre Husebø Chambenoit1.02.0013+25.413.42.5313+2+1.14.32+25.41
14Verdal OK 14.06.37+1.38.16
1. Erik Frøseth56.0514+18.4356.0514+18.43
2. Svein Inge Ydse50.1414+13.441.46.19140+32.16+13.33
3. Petter Markhus1.00.4914+23.252.47.08140+55.06+22.50
4. Håkon Grande1.19.2914+43.104.06.37140+1.38.16+43.10
NTNUI 2diskvalifisert
1. Håkon Fruseth Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Eid Nielsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Markus Gladdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Børge Styrvolddiskvalifisertdiskvalifisert
OL Trollelg 1diskvalifisert
1. Jan Schmiddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jørgen Tegdandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Olav Andreas Remmendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Roar Skulbørstaddiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 8brutt
1. Dag Lofthusbruttbrutt
2. Hans Petter Mathisenbruttbrutt
3. Yngve Skogstadbruttbrutt
4. Magne Lysbergbruttbrutt

D15

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 22.44.47
1. Mathilde Rundhaug34.37134.371
2. Kari Svingheim55.208+10.421.29.57100.00
3. Sara Profors37.376+9.192.07.345+4+4.21+4.21
4. Gøril Rønning Sund37.1312.44.471-4
2NTNUI 72.45.15+0.28
1. Kristine Fjeldbo52.217+17.4452.217+17.44
2. Kristine Fjellanger44.3811.36.596-1+7.02
3. Solveig Blindheim28.1812.05.173-3+2.04
4. Audhild Bakken Rognstad39.582+2.452.45.152-1+0.28-1.36
3Sandefjord OK 82.47.04+2.17
1. Elin-Kristin Hem49.026+14.2549.026+14.25
2. Live Bredholt Jørgensen46.242+1.461.35.265-1+5.29-8.56
3. Julie Arnesen30.323+2.142.05.584-1+2.45-2.44
4. Ina Charlotte Moe41.064+3.532.47.043-1+2.17-0.28
4NTNUI 32.48.05+3.18
1. Marte Hoff Hagen39.162+4.3939.162+4.39
2. Kajsa Stina Sandstad50.444+6.061.30.0020+0.03-4.36
3. Eirin Fossøy33.135+4.552.03.131-1-0.03
4. Solveig Blandkjenn44.525+7.392.48.054+3+3.18+3.18
5NTNUI 62.55.34+10.47
1. Marta Ulvensøen42.414+8.0442.414+8.04
2. Hedvig Åstebøl47.303+2.521.30.113-1+0.14-7.50
3. Maja Fjellstad Knutsen33.084+4.502.03.192-1+0.06-0.08
4. Gunhild Rogne Halland52.156+15.022.55.345+3+10.47+10.41
6NTNUI 112.59.18+14.31
1. Kristin Antonsen41.593+7.2241.593+7.22
2. Mali Gederaas Kanstad53.096+8.311.35.084+1+5.11-2.11
3. Karoline Dahl Fosby43.208+15.022.18.287+3+15.15+10.04
4. Anna Ulvensøen40.503+3.372.59.186-1+14.31-0.44
7Freidig 13.14.54+30.07
1. Vera Melkild46.545+12.1746.545+12.17
2. Kari Ulseth54.517+10.131.41.457+2+11.48-0.29
3. Mari Angell-Petersen28.222+0.042.10.076-1+6.54-4.54
4. Vibeke Falck Holte1.04.477+27.343.14.547+1+30.07+23.13
8OL Trollelg 13.29.20+44.33
1. Ane Tinmannsvik53.268+18.4953.268+18.49
2. Kristin Haugskott51.205+6.421.44.4680+14.49-4.00
3. Marit Schmid37.587+9.402.22.4480+19.31+4.42
4. Kirsti Næss Olsen1.06.368+29.233.29.2080+44.33+25.02
9Frol IL 33.42.58+58.11
1. Randi Jensen55.589+21.2155.589+21.21
2. Marie Wold Stavrum55.389+11.001.51.3690+21.39+0.18
3. Bente H. Sundsvik44.499+16.312.36.2590+33.12+11.33
4. Randi Johanne Skjerve1.06.3310+29.203.42.5890+58.11+24.59
10NTNUI 54.46.10+2.01.23
1. Synne Fossøy1.04.5010+30.131.04.5010+30.13
2. Hildegunn Heggøy57.0010+12.222.01.50100+31.53+1.40
3. Maria Dahl Fosby1.44.2310+1.16.053.46.13100+1.43.00+1.11.07
4. Ingvild Brekke59.579+22.444.46.10100+2.01.23+18.23
Frol IL 1diskvalifisert
1. Eirin Svanøe-Hafstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Guro Torpediskvalifisertdiskvalifisert
3. Isa Mari Sandstaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ole Frøsethdiskvalifisertdiskvalifisert

DH13-16

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.08.07
1. Lene Berg Hanssen23.483+1.5823.483+1.58
2. Petter Liabakk Eriksen18.10141.581-2
3. Are Lodgaard26.096+3.201.08.07100.00
2Freidig 31.15.16+7.09
1. Vemund Mølnvik23.162+1.2623.162+1.26
2. Silje Marie Nissen27.475+9.3751.0320+9.05+7.39
3. Jostein Rø24.134+1.241.15.1620+7.09-1.56
3Freidig 41.15.54+7.47
1. Vilde Lereim Storli24.515+3.0124.515+3.01
2. Vetle Grønvik Ekra27.546+9.4452.454-1+10.47+7.46
3. Mikkel Holt23.092+0.201.15.543-1+7.47-3.00
4Freidig 11.17.34+9.27
1. Ane Malene Kolstad28.156+6.2528.156+6.25
2. Vegard Ulseth Sylte26.304+8.2054.4560+12.47+6.22
3. Matias Nissen22.4911.17.344-2+9.27
5Frol IL 31.18.02+9.55
1. Tobias Alstad21.50121.501
2. Martin Wold Stavrum29.338+11.2351.233+2+9.25+9.25
3. Petter Lynum26.397+3.501.18.025+2+9.55+0.30
6Freidig 21.18.54+10.47
1. Tale Tannvik Skei30.177+8.2730.177+8.27
2. Håkon Høyem Olsen24.193+6.0954.365-2+12.38+4.11
3. Håkon Holstad24.185+1.291.18.546+1+10.47-1.51
7Stjørdals-Blink Orientering 11.19.17+11.10
1. Øystein Vidarsson Haukaas24.124+2.2224.124+2.22
2. Marie Nielsen Solberg31.2210+13.1255.347+3+13.36+11.14
3. Audun Wanvik Haugen23.433+0.541.19.1770+11.10-2.26
8Freidig 51.36.19+28.12
1. Dina Reitan32.589+11.0832.589+11.08
2. Mari Eidsmo24.062+5.5657.048-1+15.06+3.58
3. Martin Selmer39.1510+16.261.36.1980+28.12+13.06
9Wing OK 11.36.29+28.22
1. Petter Andreas Lona40.5010+19.0040.5010+19.00
2. Henrik Braathen28.097+9.591.08.599-1+27.01+8.01
3. Jonas Vindal27.308+4.411.36.2990+28.22+1.21
10Frol IL 21.49.08+41.01
1. Matilde Munkeby41.1311+19.2341.1311+19.23
2. Linnea Sandvik30.279+12.171.11.40110+29.42+10.19
3. June Munkeby37.289+14.391.49.0810-1+41.01+11.19
11Frol IL 11.50.11+42.04
1. Ragne Munkeby30.368+8.4630.368+8.46
2. Linnea Munkeby38.4611+20.361.09.2210+2+27.24+18.38
3. Iselina Myhr Imsland40.4911+18.001.50.1111+1+42.04+14.40
Malvik IL 1diskvalifisert
1. Ludvig Williams Strømsnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Thea Walsethdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Øystein Moltumyrdiskvalifisertdiskvalifisert
Verdal OK 1diskvalifisert
1. Tore Markhusdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Liva-Mari Løvstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sofie Hallemdiskvalifisertdiskvalifisert

DH11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 351.44
1. Solveig L Nissen, Marita Aske19.352+0.0419.352+0.04
2. Lina S Snøfugl, Isak Liljedal17.336+2.2337.084+2+2.12+2.08
3. Kristoffer Strømdal Wik14.36151.441-3
2Freidig 553.20+1.36
1. Tristan Halvorsen, Tora Kittilsen19.585+0.2719.585+0.27
2. Juni P Skjærvold, Wilhelm H17.114+2.0137.0950+2.13+1.46
3. Mathea Spets Storhov16.112+1.3553.202-3+1.36-0.37
3Freidig 453.32+1.48
1. Sigrid Haugskott, Emil G19.31119.311
2. Alfred G Sanne, Erika B N16.183+1.0835.492+1+0.53+0.53
3. Emil Leroyer17.433+3.0753.323+1+1.48+0.55
4Freidig 257.00+5.16
1. Maria S Wik, Anna A N19.463+0.1519.463+0.15
2. Martin M Ulven, Eira A F, Astrid MB15.10134.561-2
3. Una Kittilsen22.044+7.2857.004+3+5.16+5.16
5Freidig 11.06.02+14.18
1. Sverre Hellevik, Vegard L Storli20.206+0.4920.206+0.49
2. Erling Austrheim, Johannes T15.462+0.3636.063-3+1.10+0.21
3. Iver Dalsaune Thun29.566+15.201.06.025+2+14.18+13.08
6Frol IL 11.07.08+15.24
1. Magnus Alstad19.574+0.2619.574+0.26
2. Martine Myhr Imsland18.457+3.3538.426+2+3.46+3.20
3. Sigurd Vatn28.265+13.501.07.0860+15.24+11.38
7Wing OK 11.43.23+51.39
1. Jakob Lundgren Meland39.347+20.0339.347+20.03
2. Magne Guttvik17.275+2.1757.0170+22.05+2.02
3. Sigurd Braathen46.227+31.461.43.2370+51.39+29.34

D135

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stjørdals-Blink Orientering 12.12.27
1. Monica Hægstad50.09150.091
2. Mette Wanvik37.5111.28.0010
3. Margit Eide44.2712.12.2710

H135

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 12.08.14
1. Per Grande51.166+11.0451.166+11.04
2. Arne Okkenhaug41.5511.33.112-4+2.56
3. Anton Bjartnes35.0312.08.141-1
2Freidig 12.20.08+11.54
1. Arild H Clausen43.102+2.5843.102+2.58
2. Jon Holstad47.052+5.101.30.151-1-2.58
3. Olle Malmring49.532+14.502.20.082+1+11.54+11.54
3Wing OK 12.24.54+16.40
1. Eivind Lona44.314+4.1944.314+4.19
2. Rune Stræte50.094+8.141.34.4040+4.25+0.06
3. Øystein Braathen50.143+15.112.24.543-1+16.40+12.15
4Byåsen IL 12.31.13+22.59
1. Haakon Arnesen43.233+3.1143.233+3.11
2. Harald Storrønning50.063+8.111.33.2930+3.14+0.03
3. Øystein Wiggen57.445+22.412.31.134+1+22.59+19.45
5Verdal OK 22.45.07+36.53
1. Stein Markhus50.465+10.3450.465+10.34
2. Tor Ove Hallem1.01.196+19.241.52.056+1+21.50+11.16
3. Inge Hafstad53.024+17.592.45.075-1+36.53+15.03
6Stjørdals-Blink Orientering 12.45.29+37.15
1. Jakob Haugen40.12140.121
2. Bård Øyvind Solberg58.595+17.041.39.115+4+8.56+8.56
3. Tore Solheim1.06.186+31.152.45.296+1+37.15+28.19
Wing OK 2diskvalifisert
1. Joakim Blix Prestmodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Vindaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Robert Strømdiskvalifisertdiskvalifisert

H175

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 11.47.10
1. Inge Nørstebø28.41128.411
2. Anders Lauglo37.542+3.361.06.35100.00
3. Egil Repvik40.353+4.221.47.10100.00
2Freidig 11.48.45+1.35
1. Knut Lillealtern34.282+5.4734.282+5.47
2. Arild Heggeset34.1811.08.4620+2.11
3. Nils Olav Vennevik39.592+3.461.48.4520+1.35-0.36
3Frol IL 11.53.14+6.04
1. Harald Bakken37.073+8.2637.073+8.26
2. Torbjørn Sirum39.543+5.361.17.0130+10.26+2.00
3. Olav Martin Indgaard36.1311.53.1430+6.04
4OL Trollelg 23.23.29+1.36.19
1. Stig Arild Haugskott1.07.364+38.551.07.364+38.55
2. Henry Sundsetvik53.274+19.092.01.0340+54.28+15.33
3. Thore Sundsetvik1.22.264+46.133.23.2940+1.36.19+41.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor