Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 3
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 490 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Andreas Aglen AlsosWing OK18.3812.30
Erik Aglen AlsosWing OK17.5312.00
Jens Anton AndresenMalvik IL30.2820.26
Eystein AskeFreidig23.2915.45
Agnes AusterheimFreidig21.1514.15
Aslak Endreseth BaaslandFreidig18.4612.35
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg22.5315.21
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK32.3521.52
Anders Berge MjølhusOL Trollelg14.119.31
Torvin Bergh-HansenByåsen IL21.3014.25
Benjamin BraathenOL Trollelg24.0516.09
Nathaniel BraathenOL Trollelg23.2815.44
Finn Einar BrandsenMalvik IL30.0220.09
Helmer BrodtkorpFreidig18.3012.24
Unni Margrete BuhaugNidarøst OK19.2613.02
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK21.0014.05
Mathilde DyrkornMalvik IL24.1716.17
Annika Lund EikremFreidig19.0612.49
Sigurd ElvebakkByåsen IL15.5110.38
Julia Erlandsen-SemFreidig21.0614.09
FRid FageriFreidig19.1512.55
Hedda Rise FjærtoftFreidig22.3815.11
Ida Størdal FjøsneOL Trollelg29.0419.30
Sivert FolgerøFreidig19.5513.22
Eira Forsbak AsplemFreidig24.3416.29
Silja FuglemMalvik IL20.4013.52
Marie FuruhaugByåsen IL16.3611.08
Oliver FuruhaugByåsen IL15.5010.37
Bernhard GildeFreidig16.4611.15
Wilmer GranlundByåsen IL14.199.36
Stina GåsøOL Trollelg21.0414.08
Marius W. HammernOL Trollelg22.4815.18
Therese HatlenFreidig15.0410.06
Karoline B. HjelmenOL Trollelg19.5213.20
Frida HolmqvistByåsen IL16.3911.10
Sigrid HægstadByåsen IL16.3911.10
Emil Eidsmo JohansenFreidig22.5515.22
Sondre Furmyr JohansenWing OK13.198.56
Delina Kiflay RedietFreidig18.0612.08
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig17.2811.43
Ingeborg KolstadWing OK12.528.38
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK12.218.17
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL16.3811.09
Mathias LeroyerFreidig18.0612.08
Oline H LindWing OK30.2920.27
Sofus H LindWing OK11.137.31
Kristoffer LodgaardByåsen IL20.4213.53
Anna Emilie LonaWing OK17.5712.02
Mikkel Lothe KjølFreidig20.1913.38
Selma Lund EikremFreidig21.2614.23
Frida LutherOL Trollelg18.3512.28
Klara LutherOL Trollelg19.2913.04
Martin MelhuusWing OK23.2615.43
Eivind MjaalandNidarøst OK45.0730.16
Sven NevinFreidig18.5812.43
Emil Aleksander NolteFreidig16.3511.07
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL19.5713.23
Maia Ruano StrandWing OK18.0912.10
Frida SkumsvollMalvik IL25.2517.03
Kornelia SkumsvollMalvik IL25.3817.12
Emilie SkurdalMelhus IL30.2920.27
Irene SnøfuglFreidig22.0414.48
Marit SnøfuglFreidig22.1114.53
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg29.0619.31
Louise Hals StensrudOL Trollelg28.4219.15
Dagfinn StenvikByåsen IL22.4115.13
Hannah Marie StrandFreidig19.3713.09
Ole Ulseth SylteFreidig12.218.17
Sondre Holås SødringOL Trollelg26.5918.06
Johanna SøraasWing OK17.5712.02
Laurits SørumgårdFreidig16.3411.07
Marius TorsethaugenWing OK16.1310.53
Thomas TrøiteFreidig18.3412.27
Oliver Vatterholm JernbergFreidig18.4312.33
Berit Bjelland VormelandFreidig17.1111.31
Jakob Jøsang WithWing OK16.4811.16
Sondre ØsthusFreidig20.2013.38

D -10

1 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eir Sverresdotter EksethFreidig16.1010.25
Nora HalvorsenFreidig15.209.53
Nora HansenByåsen IL16.4010.45
Vilde R SolliOL Trollelg33.1321.25
Linnea Skaufel SimensenFreidig27.4917.56
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering26.3617.09
Ine Bohnhorst TegdanFreidig21.4714.03
Agnes Vatterholm JernbergFreidig19.1912.27
Ingrid Wollan BenumByåsen IL16.5010.51
Marie Wollan BenumByåsen IL27.0717.29

D 11-12

2 320 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig14.436.20
2Una KittilsenFreidig17.23+2.407.29
3Solveig Louise NissenFreidig19.35+4.528.26
4Tora KittilsenFreidig19.49+5.068.32
5Maria Strømdal WikFreidig20.56+6.139.01
6Ella Fiskum NessFreidig21.04+6.219.04
7Marita AskeFreidig21.30+6.479.16
8Silje Skaufel SimensenFreidig21.54+7.119.26
9Astrid Oline Rinnan GreenWing OK24.25+9.4210.31
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL26.17+11.3411.19
11Lina Storler SnøfuglFreidig26.18+11.3511.20
12Astrid Berge MjølhusOL Trollelg30.14+15.3113.01
13Thea EilertsenByåsen IL30.51+16.0813.17
14Ingrid Myhr AmundsenWing OK31.16+16.3313.28
15Stine Gilje HagelerByåsen IL31.44+17.0113.40
16Juni Pape SkjærvoldFreidig32.55+18.1214.11

D 11-12N

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugskottOL Trollelg14.497.52
2Eira Ausen FossmarkFreidig15.04+0.158.00
3Marion Dyrseth StangnesByåsen IL16.46+1.578.55
4Leah Korsnes VinjeNidarøst OK24.01+9.1212.46
5Amelie Maia AlpersteinFreidig28.03+13.1414.55
6Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK44.33+29.4423.41

D 13-14

3 240 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig28.188.44
2Tale Tannvik SkeiFreidig31.43+3.259.47
3Ane Malene KolstadFreidig33.39+5.2110.23
4Mari EidsmoFreidig33.43+5.2510.24
5Tuva GrøtteWing OK36.20+8.0211.12
6Frida HaugskottOL Trollelg39.03+10.4512.03
7Maren VikenByåsen IL41.08+12.5012.41
8Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig42.27+14.0913.06
9Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering46.28+18.1014.20
10Frid Sverresdotter EksethFreidig59.38+31.2018.24
11Silje Marie NissenFreidig1.06.05+37.4720.23
12Stine AuneNidarøst OK1.07.04+38.4620.41

D 13-16C

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea WalsethMalvik IL30.0212.56
2Ingvild Lauvstad SundeWing OK30.23+0.2113.05
3Anna ChristensenFreidig34.27+4.2514.50

D 13-16N

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg36.5513.34

D 15-16

3 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL34.219.06
2Dina ReitanFreidig40.10+5.4910.39
3Solveig SæternesByåsen IL55.23+21.0214.41
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.03.28+29.0716.50
5Synne KvammeWing OK1.05.20+30.5917.19
6Mona Eggen KongsbakWing OK1.10.17+35.5618.38

D 15-20B

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Gjersvold HaugFreidig35.1910.54
2Marte Myhr AmundsenWing OK45.12+9.5313.57

D 17-20

3 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL31.098.15
2Anine AlsandNydalens SK32.58+1.498.44
3Ragnhild EideByåsen IL34.19+3.109.06
4Vera MelkildFreidig36.40+5.319.43
5Marte Lien JohnsenByåsen IL37.46+6.3710.01
6Andrine VikenByåsen IL42.38+11.2911.18
7Emilie Liabakk EriksenByåsen IL48.07+16.5812.45
8Ella Eriksen KongsvikWing OK52.30+21.2113.55
9Eldrid BratsbergWing OK56.15+25.0614.55

H -10

1 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL24.5016.01
Hallvard HellevikFreidig14.029.03
Alf Petter LynumFreidig12.548.19
Jørgen Moseid UlvenFreidig15.5210.14
Ludvik Storler SnøfuglFreidig13.548.58

H 11-12

2 320 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig12.555.34
2Iver Dalsaune ThunFreidig15.55+3.006.51
3Emil LeroyerFreidig16.22+3.277.03
4Sverre HellevikFreidig20.31+7.368.50
5Magne GuttvikWing OK23.03+10.089.56
6Kristoffer LerliMelhus IL23.09+10.149.58
7Erling AustrheimFreidig23.26+10.3110.06
8Jørgen AuneByåsen IL23.33+10.3810.09
9Emil GrønliFreidig23.50+10.5510.16
10Alfred Gilje SanneFreidig25.01+12.0610.46
11Martin Moseid UlvenFreidig25.18+12.2310.54
12Johannes TryggestadFreidig27.16+14.2111.45
13Vegard Lereim StorliFreidig27.20+14.2511.46
14Tristan HalvorsenFreidig28.09+15.1412.08
15Aksel VikenByåsen IL28.22+15.2712.13
16Jakob Lundgren MelandWing OK30.50+17.5513.17
17Tobias Eid-JohansenNidarøst OK33.49+20.5414.34
18Johannes HalvorsrudMelhus IL34.36+21.4114.54
19Johan BjørkanByåsen IL39.51+26.5617.10
20Kasper LodgaardByåsen IL48.57+36.0221.05
21Tord RomundstadNidarøst OK53.42+40.4723.08
0Isak LiljedalFreidigbrutt

H 11-12N

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK15.188.08
2Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK16.32+1.148.47
3Borgar StavrumWing OK16.37+1.198.50
4Wilhelm HatlenFreidig17.30+2.129.18
5Lars Endreseth BaaslandFreidig17.31+2.139.19
6Simon Parelius HavikFreidig23.01+7.4312.14
7Trygve BuhaugNidarøst OK25.50+10.3213.44
8Amund BuhaugNidarøst OK25.52+10.3413.45
9Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK28.41+13.2315.15
10Odin GåsvikNidarøst OK52.29+37.1127.55

H 13-14

3 240 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig26.578.19
2Vemund MølnvikFreidig33.31+6.3410.20
3Håkon SæternesByåsen IL35.08+8.1110.50
4Einar EideByåsen IL35.29+8.3210.57
5Tormod Kristian GevingFreidig36.48+9.5111.21
6Petter Andreas LonaWing OK37.16+10.1911.30
7Edvard SørbyFreidig39.40+12.4312.14
8Erlend AuneByåsen IL40.29+13.3212.29
9Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig44.12+17.1513.38
10Håvard SingsaasFreidig46.26+19.2914.19
11Jostein RøFreidig50.03+23.0615.26
12Vegard Ulseth SylteFreidig51.42+24.4515.57
13Brage AsplemFreidig52.10+25.1316.06
14William P WalsethMalvik IL52.47+25.5016.17
15Antonius Herskedal AmundsenFreidig1.02.06+35.0919.10
16Vetle Grønvik EkraFreidig1.04.08+37.1119.47
17Nikolai RenolenWing OK1.09.01+42.0421.18
18Håkon Høyem OlsenFreidig1.14.36+47.3923.01
0Oskar TangvoldFreidigdiskvalifisert
0Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
0Jens HusbyMalvik ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olaf Gilje SanneFreidig21.169.10
2Peter Prytz JensenMelhus IL29.44+8.2812.48
3Ola Garstad PettersenFreidig30.08+8.5212.59
3Andreas AagensenMelhus IL30.08+8.5212.59
5Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL35.16+14.0015.12
6Oskar StorlerMelhus IL37.08+15.5216.00

H 13-16N

2 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Hopstad NykvistWing OK21.117.47
2Ørjan SæterMelhus IL26.52+5.419.52
3Joakim Solberg QvenildMelhus IL28.33+7.2210.29
4Erik Tofte jrMelhus IL30.28+9.1711.12
5Eirik SkurdalMelhus IL30.37+9.2611.15
6Martin AuneMelhus IL41.27+20.1615.14

H 15-16

5 150 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig38.347.29
2Lars SandstadFreidig40.38+2.047.53
3Simen Spets StorhovFreidig40.43+2.097.54
4Kristian Fredrik LynumFreidig44.43+6.098.40
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering45.03+6.298.44
6Jo Even KolstadFreidig45.26+6.528.49
7Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering46.10+7.368.57
8Are LodgaardByåsen IL46.56+8.229.06
9Matias NissenFreidig47.44+9.109.16
10Mats EidsmoFreidig49.34+11.009.37
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL54.38+16.0410.36
12Jonas GrønliFreidig55.07+16.3310.42
13Hallvard DahleWing OK58.09+19.3511.17
14Håkon HolstadFreidig1.03.27+24.5312.19
15Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.06.19+27.4512.52
16Øystein MoltumyrMalvik IL1.12.34+34.0014.05
17Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.15.38+37.0414.41
18Kenneth KjelaasMalvik IL1.19.07+40.3315.21
19Jonas VindalWing OK1.24.25+45.5116.23
0Erik Hagen BergWing OKdiskvalifisert
0Martin Grøntvedt PedersenWing OKdiskvalifisert

H 15-20B

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL56.2017.23
0Trygve TegnanderWing OKdiskvalifisert

H 17-20

5 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg40.537.56
2Ole Wanvik HaugenFreidig41.50+0.578.07
3Arvid LyngstadWing OK48.59+8.069.30
4Johannes K. MidtbøWing OK49.18+8.259.34
5Asbjørn MidtbøWing OK53.22+12.2910.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor