Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 28 september 2016

A

3 730 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Østgulen DeiszNTNUI25.496.55
2Magne JutulstadNTNUI26.08+0.197.00
3Emil GranqvistNTNUI26.30+0.417.06
4Paul SirumFrol IL26.31+0.427.06
5Matias Hodne HanischKristiansand OK26.35+0.467.07
6Rasmus Rørholt TheisenNTNUI26.39+0.507.08
7Mikkel SørensenNTNUI26.44+0.557.10
8Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI27.05+1.167.15
9Harald KalagerNTNUI27.08+1.197.16
10Erik GustafssonNTNUI27.22+1.337.20
11Carl Petter LyngenFrol IL31.00+5.118.18
12Karen Oline KolstadFreidig32.15+6.268.38
13Jonas Klausen EspedalNTNUI32.21+6.328.40
14Ola KeiseråsIL Leik32.24+6.358.41
15Are LodgaardByåsen IL32.40+6.518.45
16Roar SkulbørstadOL Trollelg33.06+7.178.52
17Jakob Kalvig SkoganNTNUI33.52+8.039.04
18Stein Ivar FossMelhus IL34.25+8.369.13
19Kristine FjellangerNTNUI34.31+8.429.15
20Eirin Svanøe-HafstadFrol IL34.36+8.479.16
21Mali Gederaas KanstadNTNUI36.57+11.089.54
22Tommy SchmidOL Trollelg37.03+11.149.55
23Ingrid GulbrandsenNTNUI37.20+11.3110.00
24Ingvild Maalen-JohansenNTNUI37.43+11.5410.06
25Øystein WiggenByåsen IL37.45+11.5610.07
26Ingunn Egeberg VáriNTNUI38.28+12.3910.18
27Marit SchmidOL Trollelg42.05+16.1611.16
28Aurora FossøyNTNUI44.51+19.0212.01
29Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL46.28+20.3912.27
30Karoline Dahl FosbyNTNUI47.18+21.2912.40
31Rune StræteWing OK50.03+24.1413.25
32Arild HeggesetFreidig52.12+26.2313.59
33Gry GranstedtNTNUI55.39+29.5014.55
34Øyvind SchjelderupFreidig56.30+30.4115.08
35Jan Erik LedalOL Trollelg57.41+31.5215.27
36Tone AlmåsIL Leik1.03.26+37.3717.00
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Geir Arne LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Camilla ÖhmanNTNUIdiskvalifisert
Simen AamodtNTNUIikke startet
Brynjar Larssen BakkenNTNUIikke startet
Jonas Madslien BakkenNTNUIikke startet
Solveig BlandkjennNTNUIikke startet
Vegard LineNTNUIikke startet
Simen Eid NielsenNTNUIikke startet
Anders Felde OlaussenHalden SKikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Niklas ProforsNTNUIikke startet
Audhild Bakken RognstadNTNUIikke startet
Espen StornesNTNUIikke startet
Gøril Rønning SundFrol ILikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet

B

2 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL38.3212.58
2John LerliMelhus IL39.28+0.5613.17
3Kåre OnsøyenMelhus IL44.08+5.3614.51
4Mona WindsethMelhus IL1.04.06+25.3421.34
Nils Olav VennevikFreidigdiskvalifisert
Øistein ÅsmulOL Trollelgdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigikke startet

C

1 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin MelhuusMelhus IL22.2912.25
2Ørjan SæterMelhus IL30.48+8.1917.00
3Andreas AagensenMelhus IL30.51+8.2217.02
4Erik Tofte jrMelhus IL30.53+8.2417.03
5Martin AuneMelhus IL30.57+8.2817.05
6Oskar StorlerMelhus IL31.05+8.3617.10
7Peter Prytz JensenMelhus IL31.06+8.3717.10
8Eirik SkurdalMelhus IL31.08+8.3917.12
9Aslak KåsbøllMelhus IL31.10+8.4117.13
10Harald SørflakneMelhus IL31.12+8.4317.14
11Kristoffer LerliMelhus IL32.32+10.0317.58
12Sander SandmoMelhus IL33.00+10.3118.13
13Johannes HalvorsrudMelhus IL33.47+11.1818.39
14Michael OlsenMelhus IL39.23+16.5421.45

NY

730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Leintrø LianMelhus IL10.1113.56
2Nicklas Ricard Nyland KrachtMelhus IL10.1614.03
3Erik BakkMelhus IL10.3614.31
4Vårin Vold FinstadMelhus IL26.5836.56
5Leah GyllandMelhus IL27.1037.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor